4

"Oby Bóg chciał, abym zostawił gole na finał. Mogę strzelić ja lub którykolwiek z moich kolegów"

--> i tak będzie ;)

1

Hehe, zgadzam się. Podejrzewam jednak, że większość meczu nie oglądała, dlatego niech mają statystki, ew. skróty. ;]

50

.... "
Messi last night v Paraguay.
* 6 succesfull dribbles - rest of the Argentina team (4)
* 5 keypasses - rest of the Argentina team (6)
* 3 assists - rest of the Argentina team (2)
* 4th goal was also for 90% thanks to Messi because of his solo.
* 54 passes (succesfull 90%) - only Mascherano and Biglia had more passes 58 and 59. "

dla tych, którzy nadal uważają, że Leo nie zasłużył na MVP.

4

Poraził go prąd. Mam nadzieję, że nie dostanie tyle. Powinien dostać max 8 ;] --> to i tak dużo..

3

W okolicach jeziora. No to na ryby i ubijajcie interesa!

Braida wie co robi! Ogarnij tego Pogbę, zaproponuj mu 7/8 melonów i niech czeka na koniec bana. Telenowela musi się zakończyć ;)

22

12 melonów???????????????

CHYBA GO POGBA BOLI!

8

ZŁOTA PIŁKA I TAK DLA CR7, bo ma PICHICHI ;)

1

Wreszcie widzieliśmy taką Argentynę na jaką wszyscy czekaliśmy ;) Leo znowu WIELKI! MAN OF THE MATCH!

Wszyscy zagrali bardzo dobrze, oby tak zagrali w finale!

PS: @Don-Corleone--> zadowolony ;) ?

1

To był niezapomniany dzień ;)

Miejmy nadzieję, że kiedys do nas wróci!!!!!!

1

Poziom poniżej krytyki!

Jednak na Copa America są o wiele gorsi....

5

No to Tobie trafiło się nieźle z tym Copa America, dziecko lepsze niż budzik!

PS: Gratuluje dziecka! ;)

3

Lepiej: "Ju" - "NoŁ" - "Hu" - czyt. Pogba ;)

53

Szanowna Redakcja zapomniała przetłumaczyć stopkę SPORTU a jest dość ciekawa ;) :

"Cristiano sprzedał się właścicielowi Valencii" --> tyle w temacie haha

1

Zgadzam się ;] Tam jednak czasami nie tłumaczą całej okładki i wszystkich "nowinek" z pierwszej strony. U nas też to się zdarza.

20

A teraz przeczytaj artykuł.

15

Jeżeli Leo zdobędzie Copa America to będzie tak pobudzony, że w Superpucharze zje Seville ;)

4

Hahahahaha nie ma to jak nakręcić temat xD

Zaraz powstanie POGBAgate ;p

11

O w mordę! Ile pógb xD

1

Czepiasz się ;) Zostaje i to najważniejsze. A jak już to pewnie i tak przedłuży!

20

Najlepszą informacją jest oczywiście przedłużenie kontraktu Bartry!

1. Ehh.. sprawy z Neymarem to się nigdy nie skończą. Masakra jakaś.

2. Transfer Pogby --> ciąg dalszy nastąpi............

15

Lio najważniejsze, że jest półfinał!!!!! A któż z nas się nie bał?

Chyba wszyscy się zgodzą, że największe ciśnienie/nerwy były podczas wykonywania karnego przez Leo. Wiemy doskonale jak to wielcy piłkarze marnowali karniaki ;) Leo jest inny!

2

Jackson kompletnie nic nie pokazał. Jak nikt w Kolumbii. No Ospina się spinał jak mógł i dzięki niemu były te niesprawiedliwe karne.

PS: W meczorach przeciwko Leo żaden piłkarz, wschodząca gwiazda czy "świecąca" wypada blado ;)

3

I praktycznie jest najlepszy na boisku w każdym meczorze! To jest właśnie nasz Leo! Nie musi strzelać żeby być najlepszy!

Korbelku hattrick przydałby się w półfinale ;P W finale nie oczekujmy cudownej gry, ale ogromnej walki, byle jak byle do przodu! ;)

2

Hehe ;) Ukłon w Twoją stronę!

To fakt. Również zauważyłem, że nikt nie potrafił Leo odegrać w taki sposób jaki to robią w Barcelonie. Chłopak ominie rywali, zgrywa na bok i czeka na podanie do środka to wszyscy ładują byle do przodu na wysuniętego napastnika.. nikt nie odegra mu lekko do tyłu... To jest irytujące, ale jak mówisz czego się spodziewać skoro zgrania brak ;) Półfinał jest? Jest! Czas na wielki mecz. Nie zdziwiłbym się jakby Paragwaj sprawił niespodziankę!

2

Zawodnikiem meczu jak już teraz wszyscy wiedzą jest Nasz Król Królów Lio!!! Powiem Ci Ojcze Chrzestny, że to super wybór. Cieszy mnie to, że doceniają Leo za to, co robi podczas meczu. Bajka po prostu. Wiadomo, że szkoda niewykorzystanych sytuacji i tej bańki przy dobitce (od razu przypomniała mi się ta niecelna dobitka z karnego) Większość idiotów nie ogląda meczu i zobaczy na lajfskorze, czy na onecie, że po karnych wygrała repra Argentyny i gadanie: "fart", "messi zdobył mvp za nazwisko" pfff!

Osobiście myślałem, że wybiorą Carlosa za tego ostatniego karnego na wagę półfinału ;p

zdravicko!

1

Dokładnie! Kompletnie na to nie zasłużyła. Kompletnie.. ;/ Wczoraj 1 wielki autobus! 2 sytuacje podbramkowe i 1 celny strzał po rzucie rożnym, którego nie powinno być!

0

Komentarz usunięty

2

Haha, Donie uważaj trochę żebyś nam tu nie wykitował!! To fakt, nerwy były po prostu nie z tej Ziemi! Jeszcze większe dlatego, że Kolumbia kompletnie nie zasługiwała nawet w 1/1000000 na półfinał! Nienawidzę takich autobusów! 2 sytuacje podbramkowe i 1 celny strzał ;/ Parodia!

Ja po golu Teveza niestety nie bardzo mogłem dać upust emocjom w "krzyku";/ musiałem się cieszyć po "cichu" i krzyczeć "bezdecybelowo" wymachując rękami! ;p

Miejmy teraz nadzieję, że będzie finał a w finale wielki pokaz Lio ;p

5

SPRAWIEDLIWOŚĆ WYGRAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ależ nerwy aż Martino musiał usiąść ;D!!!!!!!!!!!!!!!!

VAMOS!!!!!!!!!!!!!!!

2

Kur!!!!!!!!!!! Ta Kolumbia to jest katastrofa! Porażka! Grają antyfutbol i takie coś ma przejść? Gorzej grają niż GRECY. Tragedia... sprawiedliwość musi być!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?