NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ale to kapitan Grzmot robi kilka tysięcy brzuszków ;)
2
Słuchaj. Każdy sobie może pomarzyć ;) Wiadomo, po takim meczu, po takich golach pogłoski będą się zdarzały. Zapominają jednak o tym, że to był tylko 1 mecz i to z gość przeciętną drużyną ;)
49
"Nie zabiją mnie już bardziej, niż dotąd to zrobili, tak więc…" --> Bardzo fajnie to powiedział.
2
Haha, wyobrażam sobie, że jak coś takiego robisz :
pozdro xD
2
Paolo, a jaką cieszynkę? Taką w sylu Cerekwickiej? hehe xD
1
To był ekstra dzień! Losowanie raczej na plus ;)
Leo co tu dużo mówić.. Simply Leo Messi!
3
Ronaldo znowu najebie bramek Malmo xD
16
No to Leo po następną indywidualną nagrodę! Czuję, że ktoś w Madrycie może być smutny......
W zeszłym roku pokonaliśmy każdego mistrza jakiego nam dali. Teraz też nie ma się co bać. Jak wygrywać to z NAJLEPSZYMI!
2
Pamiętaj! Lord jest tylko jeden!!! ;]
11
1. Mam nadzieję, że w końcu Ney zagra. Muszą chłopaki zacząć strzelać i siać postrach!!!
2. "Benítez jest krytykowany za defensywne nastawienie" - niedawno cieszyli się, że obrona jest "szczelna" i nie do przejścia.
3. Yarmolenko? mmm... raczej nie..
5
Myślę, że to zdjęcie Pedro ze wszystkimi powinno być zdjęciem tygodnia ;) Bardzo pozytywne!
„Cristiano nie czuje się komfortowo” - jebłem znowu to samo. Benzyna wraca: CR7 lubi to. Wreszcie będą patelnie i szczęście ceerki.
1
Jak na razie to na elevensports.pl mecz leci - elegancko. Ciekawe jak długo będzie dostępny za darmo. Logowałem się dopiero na player.pl i powiem, że jest kanał Eleven Sport - działa. Jakość tu i tu jest bardzo dobra, ale właśnie. Na jak długo pozwolą nam to oglądać...
182
A ja nadal pamiętam jego słowa do Kapitana Grzmota.
Ronaldo do Pedro: "Kim Ty jesteś?"
Pedro: "Mistrzem Świata, a Ty?" ;]
Powodzenia Pedrito!
1
Dokładnie. Po każdym meczu z Athletikiem mieli coś do powiedzenia. Teraz wcale lepiej się nie zaprezentowali i to ze Sportingiem! No, ale co? Sędzia nie dał karnego i to WINA SĘDZIEGO!
46
Jak ja się cieszę, że już mamy za sobą te mecze z Athletikiem! To była straszna męczarnia.. Najważniejszy jest komplet punktów. Trzeba zapomnieć o tym meczu i pracować dalej!
Na dzień dobry mamy 2 pkt przewagi nad Realem. I z tego trzeba się cieszyć! Niby pierwsza kolejka, ale bardzo ważna! Vamos!
31
I niech teraz wszyscy zobaczą, kto według LE jest bramkarzem nr1 w Lidze ;) Bardzo dobry wybór! Większość z użytkowników pisała o MatSie jako podstawowym i żeby dać jemu szansę. Nadal tak sądzicie? Zapewne nie. Zmiana zdania po 2 meczach..
1
Komentarz usunięty
1
Gorączki dostał ;) Poza tym ciekawe czy za te 2 lata będzie w Realu i czy w 1 składzie;)
8
Nie wierzę w to, co czytam ;) Niektórzy naprawdę mają coś z głową. Jeszcze 2 tygodnie temu większość użytkowników obstawiała Matsa jako bramkarza na LL, teraz jest inaczej. Porażka totalna... Na szczęście mam screeny niektórych "znanych" użytkowników strony, który zmieniają zdanie co mecz ;)
Ja powiem jeszcze raz. W tym momencie BRAVO jest niepodważalnie numerem 1. I musicie się z tym pogodzić. Powinniście się cieszyć, że mamy tak dobrego bramkarza. Zapewne w tym momencie najlepszego na Świecie ;)
5
Spokojnie ;) Olewaj niektórych. Masz prawo do swojego zdania. Poza tym, uwierz mi, że tutaj jest wielu użytkowników, którzy nawet jak taka Chelsea zagra piękny i dobry mecz to będą mówili, że nie ;) Po prostu jest tak, że jeżeli kogoś nie lubią to tak będą gadać. Tyle w temacie. Aaa i zapewne nie oglądali wczorajszego meczu ;)
19
Dokładnie się z Tobą zgadzam. Obaj są genialni, ale dlaczego w tym sezonie ma być odwrotnie? Bravo pokazał, że jest wyśmienitym brakarzem i zasłużył na miano nr1 w drużynie. Poza tym z trypletem i COPA AMERICA, wygrał najwięcej ze wszystkich i nagroda ławka w LL..
Jak widzę argumenty niektórych, że MatS powinien grać, bo jest młodszy, lepiej gra nogami to normalnie padam..
pozdro ;]
4
"wkurzy i odejdzie" - To ma zostać pierwszym bramkarzem, bo jak nie to odejdzie?
Powiedz mi, dlaczego to Mats ma grać a nie Claudio? ;] Tylko nie pisz, że jest młodszy.
10
Nie czaję większości z Was.. Teraz Ter Stegen w LL, Bravo LM, zamiana itp itd.. Ludzie. Bravo w poprzednim sezonie pokazał co jest wart. Cały sezon zajebiście zagrał. Copa America nr1. A Wy w nagrodę byście posadzili go na ławkę w LL. Dobrze, że to LE ustala skład. Mam nadzieję, że Bravo dostanie ligę. Na obecną chwilę jest o wiele pewniejszym bramkarzem.
1
Nolito? Jak najbardziej tak. Celta również skorzystałaby na tej transakcji.
Pedro? Myślę, że dla niego ManU jest wręcz idealne.
A w Madrycie będzie jeszcze jedna szansa na tryplet xD
19
Brawo!
Wszyscy czekaliśmy na pierwszy mecz naszego Tridente i co? Nie zawiedliśmy się. Chłopaki pokazali klasę. Forma przed Superpucharem jest!
Rakitic --> dla mnie był najlepszy na boisku!
A w Madrycie? Bez trypletu ;)
1
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy no to zaczynamy hahah xD
1
http://pobierak.jeja.pl/images/2/4/a/32032_polsat-reklamy-przerywane-filmami.jpg
1
Jbc ten wieśsat!
3
Komentarz usunięty
3
Leo powinien się wypiąć na ten mecz z Meksykiem ;) Zobaczymy jak pierwszy mecz zagrają bez niego..