33

Diego Simeone wiedział co gada ;) Ja powiem tak. Niech sobie ustalają jak chcą. My musimy pokazać, że się tego nie boimy i stawimy czoła wszystkim!

!Visca el Barca!

2

Hahahaha, niezły żarcik!

Javier jest nie do ruszenia!!! Wara od niego! ;)

http://static.sportskeeda.com/wp-content/uploads/2012/03/javier_mascherano___fc_barcelona_1303245-199x300.jpg

2

Dokładnie tak ;) taki już jest LE! Miejmy nadzieję, że zdobędzie ten Sextete!

2

Nie ma co rozpaczać. Wiadomo wielka szkoda, ale jeszcze im wszystkim pokażą. Będą jeszcze bardziej nakręceni! Zupełnie tak jak Luis ;)

3

Debata jak Debata! Trzeba jednak powiedzieć, że Bartomeu wyszedł z tego: "odstrzału" dużo lepiej niż Komorowski po nacisku Dudy! ;]

6

Dziwnymi? Hehe, trochę tak, ale zawsze jego wypowiedzi są przemyślane i ciekawe. Niczego nie zdradza i nie wiadomo czego się spodziewać ;) Zupełnie tak, jak na początku. Oby tak pozostało!

31

4

Jak to się mówi, wariatów i hOOliganów kocha się bardziej ;] Leo - dobry chłopaczek, z humorkami, zawsze będzie mniej lubiany aniżeli ćpunki, damscy bokserzy. Wymieniać już nie będę ;)

1

Hahaha, padłem ;p

3

Dokładnie. Perezik znowu nakłamał wszystkim.. Niby zorganizował pożegnanie wcześniej, ale to bujdy skoro działacze Realu, czy to zarząd, pies ich, przyjechali w poniedziałek z rana.. Pfff. bujdy i wstyd. W tym wszystkim to tylko Ikera szkoda, resztę mam w poważaniu!

27

Pożegnanie Ikera było strasznie sztuczne.. tak legendy potrafi żegnać tylko Real.. porażka! Powinni się uczyć od nas!

14

Arda wygląda na takiego: "Kiedy zobaczę Messiego" --> za 2 tygodnie! ;]

2

Haha, latający cyrk xD Atletyczne ciało się nie zmieściło, bo potrzebowało osobnej "komnaty" wraz z masującym przyjacielem!

1

No to ciśniemy po SEXTETE!!!! ;)

Dzisiejszy przegląd prasy bardzo smutny. Bardzo szkoda Ikera, był legendą naszego największego wroga, ale szacunek mu się należy, trzeba docenić jego klasę i oddanie. Nie zrozumiem hejtów na niego z naszej strony. Trzeba docenić jak wszystkie inne legendy.

Przykre jest to, że Real tak traktuje swoją największą legendę. To jest MNIEJ NIŻ KLUB. Ten Perezik szuja! Kibice też nie lepsi..

PS: widzieliście oficjalne konto Realu Madryt na twitterze? Przestali śledzić Ikera... patologia.

PS 2: Prawdopodobnie CR7 nie pożegnał Ikera pudblicznie, bo nie wiedział. Przypadek? Zapomnienie? Nie wiedza? Chyba że już podziękował?

2

Spadaj Panie Benedito. Nikt Cię tu nie chce! Dalej oddasz Ardę?

46

"Jak dowiedzieli się dziennikarze chilijscy, dziećmi, które pocieszały Messiego zaraz po przegranym finale z Chile, okazały się być dzieci należące do rodziny Charlesa Aranguiza, zawodnika reprezentacji Chile. Dzieci powiedziały do Messiego: "Nie martw się, jesteś najlepszy na świecie i z Barceloną wygrałeś wszystko" Messi puścił do malców oko, kiedy usłyszał ich słowa. Kiedy dzieci wróciły do swojego domu i opowiedziały rodzicom całą historię, nikt im nie uwierzył. Dopiero później wszyscy zobaczyli w telewizji, że chłopcy niczego nie zmyślili"

lancion.co.ar (r)

35

"Nie mogę niczego obiecać, nie zrobiłem tego również w Atlético. Mogę grać lepiej lub gorzej, ale moja ciężka praca jest gwarantowana."

podoba mi się to zdanie ;)

1

koło 300 zł ;)

4

Nawet na treningu xD!

1

Wow! Na dzień dobry AUDI! hehe to jest życie... ;)

9

Widać, że faktycznie Barca to jego marzenie. Uśmiech od przyjazdu mu z buzi nie schodzi xD

Czuję, że dogada się z Leo, Suarezem i Neymarem. Ba! Ze wszystkimi ;)

1

Ma podbite łoczy xD

1

Paolo! Kolejny użytkownik potwierdza to, że powinieneś pisać felietony ;p Popularka byłaby niezła. Trochę historii, humoru i jajeczek xD

6

Diego to fakt, był z niego niezły charakterek. Ogólnie kiedyś to piłkarze byli bardziej agresywni wobec kibiców, rywali. Dlaczego nie było dyskwalifikacji Diego? mmm... może tak jak mówiłeś juz wiele razy był czczony, wielbiony? Bali się? Kto wie jakby zareagowali fanatycy? Może tak jak u nas w Polsce. Są moherowe beretki, które atakują ludzi za brzydkie słowa na "Syna Bożego" Ojca Rydzyka;]

6

Toto ja wiem, ale tak napisała piłka nożna, dlatego to wkleiłem ;) hehe

42

2 Off Topy!

"Jewhen Konoplanka oficjalnie w Sevilli"

i fragment tekstu z pilkanozna: "45-letni Konoplanka już przed kilkoma dniami zjawił się w Hiszpanii, gdzie przeszedł testy medyczne. Te przeszły pomyślnie i dlatego piłkarz mógł rozpocząć rozmowy z Sevillą w sprawie umowy indywidualnej" ;)


Jakby ktoś nie widział listu Falcao do Leo:

"Jeżeli strzelił jedynego gola, dlaczego nie strzelił dwóch. Jak strzeli piękną bramkę. Rywal nie stawiał oporu. Jeśli tylko asystuje, musi pokazywać się częściej do gry. Jak przedrybluje kilku obrońców, to nie byli oni najwyższej klasy. Jak strzela z rzutu wolnego. To przez błąd muru. Jak wygra złotką piłkę, to należała się innemu. Jeśli wygrał pojedynek biegowy. Obrońca zaczął z opóźnieniem. Jak nie broni. Nie gra dla zespołu. Jak zagra źle. To mu nie zależy. Jak strzeli z Barceloną i nie z Argentyną. To nie czuje barw. Jeśli wygra coś z reprezentacją (igrzyska olimpijskie). To obrona nic nie grała. Jak ustrzeli "manitę", mógł strzelić 7 bramek temu bramkarzowi. Jeśli nawet był kluczowym zawodnikiem swojej reprezentacji w ostatnich latach. Cały czas nie gra dobrze dla Aliceleste I jeszcze nie zdobył uznania Argentyńskich kibiców. Jeśli nie pozdrowi dziecka, bo go nie widział. Jest złym człowiekiem. Jeśli Fc Barcelona zostanie wyeliminowana z jakiś rozgrywek. To on jest winnym. Takie życie ma Lionel Andres Messi Cuccittini. Chleb powszedni. Podsumowując: Osoby, które nie kochają dobrego futbolu znajdą zawsze argument, żeby Cię przedstawić w gorszym świetle i podważać Twoje dokonania. Staramy się zachować w pamięci i cenić każdy z Twoich występów, ponieważ wiemy, że za 15 lat obejrzymy Twoje gole i obrazy z ich celebracji z wielkim sentymentem. Na szczęście, kiedy to przeminie będziemy mogli powiedzieć:

1

Śmiech na sali z tego Reala.. Oferują Keylora Manchesterowi United.. najlepiej niech wymienią cały skład!

Benedito zapewnia, że z nikim nie paktuje --> no, bo kto chciałby z kimś takim paktować? Pfff.. "Oddam Ardę" Spalony do końca.

2

Być może ;) edit!

2

Z drugiej jednak strony czytelnicy Mundo nie chcą, aby Messi grał w reprze ze względu na krytykę. Nie wiadomo jak to może na niego wpłynąć. Tutaj jest kochany i wielbiony. Tam jest traktowany tak jak Iker w Madrycie ;/

2

Leo - odejdź, zobaczymy czy wygrają jakikolwiek sparing!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?