NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Higuain to król KOSMOSU! ;]
1
No wiecie!!!
Do "Boga" trzeba się zwracać boskimi słowami xD
1
Znowu wypominacie mu to głosowanie? Tamten rok to Ronaldo niestety miał lepszy... Chyba dobrze, że "obiektywnie" głosuje, nie? ;] Teraz będzie głosował na Leo --> Ktoś tam --> Ronaldo ;) - jeżeli w ogóle to umieści w 3 ;)
4
Benedito spalił się mówiąc, że odda Ardę! Pozostaje Bartomeu i Laporta.
Smutny koniec Ikera.. --> prawda! Taką legendę pożegnają zapewne jak zwykłego kilku letniego grajka. Powinien dostać chociażby 50% takiego pożegnania jak Xavi.
1
"I można jedynie przypuszczać, że Guardiola w kontekście wzmocnienia swojej drużyny na Ardę nawet by nie spojrzał, głównie ze względu na piłkarską charakterystykę 28-latka."
--> piłkarską charakterystykę? Co z nią jest nie tak?
2
Oby, chciałbym ;)
1
Zdania zapewne będą podzielone odnośnie tego artykułu..
Takie czasy i trzeba się cieszyć tym, co jest. Niestety pokolenie La Masii się wypaliło.. w najbliższych kilku latach nie ma opcji, żeby wychowankowie cokolwiek "wygrali"albo żeby stali się kluczowymi zawodnikami Barcy..
2
Bardzo dobra opcja wypożyczenie! ;)
Nie ma co się przejmować nowym prezydentem, na pewno nie zostanie ten pacan Benedito. Turan zostaje u nas!
2
"łachudry i kołki rozporowe" ;)
Co racja to racja. Przykre jest to, że zapominają o tym, kto ich doprowadził do finałów.. jak w ogóle można? Kiedy ostatnio Argentyna miała taką passę? Dwa najważniejsze turnieje na świecie dla nich i 2 finały.. dzięki komu? Oczywiście Leo jest posądzony o niepowodzenia, bo nie jebnął hattricka, bo nie zaliczył spektakularnego meczu.. Cóż. Tak już niestety jest. W finałach każdy nastawia się krycie najlepszego i tak też było w tym przypadku..
PS: "Fanboy" to nic złego ;)
2
Arda się sprawdzi i zwróci o to jestem spokojny. Zapewne na początku będzie podlegał rotacji razem z Iniestą. Wtedy LE zadecyduje, kto jest bardziej przydatny.
Co do Pedro to jeżeli zostanie będzie miał taką samą rolę. Rezerwowy.....
16
Benedito - co za..... Mam nadzieję, że nie wygra. Na dzień dobry klub byłby kilka melonów do tyłu! Socios nie są głupi i nie wybiorą takiego wariata! Procentowo to pewnie nawet naszej Ogórkowej nie wyprzedzi ;)
50
„to moje marzenie”, „gdy tylko dowiedziałem się o zainteresowaniu Barçy, nie chciałem słuchać żadnej innej oferty" -- i tak ma być Arda! Witamy na pokładzie i mamy nadzieję, że zdobędziesz LM! Obrona mistrzostwa - To jest nasze marzenie!
W Madrycie Sajgon z Ikerem i Ramosem.. --> 2 legendy, które traktują jak śmieci. Pfff.. szkoda mi ich obu.. Mam nadzieję, że odejdą od tego chlewu.
21
Ho Ho! Nieźle, ale to jeszcze nie wszystko!
Jeszcze trochę i kolejne pucharki zawitają oraz 5 złota piłeczka Leo. Wtedy liczba gości wzrośnie o kolejne 10% ;p
1
Przeczytaj komentarz @Gaucho to zrozumiesz. Wczoraj wszyscy byliśmy Albicelestes. Nie pasi to się nie odnoś do komentarza. Wolę się utożsamiać z Argentyną aniżeli z Polską (jeśli chodzi piłkę nożną)
1
Najbardziej szkoda mi Leo i Javiera.. chłopaki zasłużyli jak nikt inny... Leo znowu nie ma tego pucharu.. jakiś to jest niefart z tymi finałami. Ale co zrobić skoro ma się takie drewienka w składzie, które karnych nie umieją strzelać i kończyć akcji...
Z drugiej jednak strony trzeba pogratulować Claudio! Nasz bramkarz jest genialny. Szkoda, że większość ujmuje mu ten obroniony "Zły: strzał Banegi. Wyczuł, obronił a to, że ten chujowo strzelił to inna sprawa.. BRAWO CLAUDIO!
6
Komentarz usunięty
2
2
„Atak totalny po koronę Ameryki”
Miejmy nadzieję, że ten ATAK będzie miał miejsce ze strony Argentyny i to ona sięgnie po COPA! Życzę każdemu piłkarzowi Barcy wygrania, ale LIO zasłużył jak nikt inny! Tego mu brakuje! ! !
1
Wyprzystojniał nam Leo hehe ;)
Ahh.. musi to wygrać pechowiec reprezentacyjny!
1
Ups. No tak ;) Edit dostępny! Pozdro!
1
Bravo uwielbiam Cię i normalnie to kibicowałbym Ci, ale jutro możesz puścić parę brameczek ;)!Vamos Argentina!
3
U nas codziennie Pogba i Arda. W Madrycie nie lepiej. Ramos i Casillas ;)
Jestem przekonany, że Arda na pewno będzie piłkarzem Barcy. To jest kwestia czasu ;) I dobrze!
1
Dobrze prawisz. Złota piłka i tak dla CR7, bo ma Pichichi-- wiem, powtarzam się ;)
2
Arda już szykuje metalowe buty na Gran Derbi ;)
2
Ha ha Ha!
To jak zakwalifikować wsadzenie palce w du*ę?? Łagodne? Poważne? Przyjemne? Pfff..
PS: Na tym zdjęciu na 1 rzut oka myślałem, że ten Pan po środku to BORAT ;)
2
Eee tam.. to wifi nic nie zmieni ;) I tak ślęczeli w telefonach.. W tych czasach praktycznie każdy ma pakiety internetowe..
Większość kibiców i tak przychodzi z grillem na mecz ;) hehe
25
Arda ok! Po prostu.. ;)
Juve odrzuciło 80 mln? Pfff... 100? lub ponad 100 chcą? To jest jakaś parodia! Na dodatek Pogba chce 12 mln roczne? Błagam!!!!
4
My nie potrzebujemy takiego kibica jak Ty!
Rasista rasowy i wyznaniowy? Wypad!
1
Nie rozumiem tutaj jednego.. dlaczego krytykujecie praktycznie każdego piłkarza, który jest łączony z Barcą.. Nowym czy rzekomym nabytkiem.. Dajcie spokój. Lamet ogromny a tak naprawdę to nie wiecie jak chłopak się sprawdzi.. To, że grał przeciwko nam agresywnie i ma charakter nie znaczy, że się nie nadaje. Wręcz przeciwnie..
Jakby faktycznie do nas przyszedł i sprawdził się to wtedy zdania byłby inne. Było to praktycznie z każdym zakupionym piłkarzem...
Ja się tam cieszę i mam nadzieję, że to prawda!
2
WOW! Szok! Faktycznie mimo plotek tego się nie spodziewałem ;) !!!
Szczerze to lubię Ardę, mimo jego ostrej gry. Jeżeli to prawda to witam go z otwartymi ramionami. Przyda się taki walczak, charakterek!