2

Higuain to król KOSMOSU! ;]

1

No wiecie!!!

Do "Boga" trzeba się zwracać boskimi słowami xD

1

Znowu wypominacie mu to głosowanie? Tamten rok to Ronaldo niestety miał lepszy... Chyba dobrze, że "obiektywnie" głosuje, nie? ;] Teraz będzie głosował na Leo --> Ktoś tam --> Ronaldo ;) - jeżeli w ogóle to umieści w 3 ;)

4

Benedito spalił się mówiąc, że odda Ardę! Pozostaje Bartomeu i Laporta.

Smutny koniec Ikera.. --> prawda! Taką legendę pożegnają zapewne jak zwykłego kilku letniego grajka. Powinien dostać chociażby 50% takiego pożegnania jak Xavi.

1

"I można jedynie przypuszczać, że Guardiola w kontekście wzmocnienia swojej drużyny na Ardę nawet by nie spojrzał, głównie ze względu na piłkarską charakterystykę 28-latka."

--> piłkarską charakterystykę? Co z nią jest nie tak?

2

Oby, chciałbym ;)

1

Zdania zapewne będą podzielone odnośnie tego artykułu..

Takie czasy i trzeba się cieszyć tym, co jest. Niestety pokolenie La Masii się wypaliło.. w najbliższych kilku latach nie ma opcji, żeby wychowankowie cokolwiek "wygrali"albo żeby stali się kluczowymi zawodnikami Barcy..

2

Bardzo dobra opcja wypożyczenie! ;)

Nie ma co się przejmować nowym prezydentem, na pewno nie zostanie ten pacan Benedito. Turan zostaje u nas!

2

"łachudry i kołki rozporowe" ;)

Co racja to racja. Przykre jest to, że zapominają o tym, kto ich doprowadził do finałów.. jak w ogóle można? Kiedy ostatnio Argentyna miała taką passę? Dwa najważniejsze turnieje na świecie dla nich i 2 finały.. dzięki komu? Oczywiście Leo jest posądzony o niepowodzenia, bo nie jebnął hattricka, bo nie zaliczył spektakularnego meczu.. Cóż. Tak już niestety jest. W finałach każdy nastawia się krycie najlepszego i tak też było w tym przypadku..

PS: "Fanboy" to nic złego ;)

2

Arda się sprawdzi i zwróci o to jestem spokojny. Zapewne na początku będzie podlegał rotacji razem z Iniestą. Wtedy LE zadecyduje, kto jest bardziej przydatny.

Co do Pedro to jeżeli zostanie będzie miał taką samą rolę. Rezerwowy.....

16

Benedito - co za..... Mam nadzieję, że nie wygra. Na dzień dobry klub byłby kilka melonów do tyłu! Socios nie są głupi i nie wybiorą takiego wariata! Procentowo to pewnie nawet naszej Ogórkowej nie wyprzedzi ;)

50

„to moje marzenie”, „gdy tylko dowiedziałem się o zainteresowaniu Barçy, nie chciałem słuchać żadnej innej oferty" -- i tak ma być Arda! Witamy na pokładzie i mamy nadzieję, że zdobędziesz LM! Obrona mistrzostwa - To jest nasze marzenie!

W Madrycie Sajgon z Ikerem i Ramosem.. --> 2 legendy, które traktują jak śmieci. Pfff.. szkoda mi ich obu.. Mam nadzieję, że odejdą od tego chlewu.

21

Ho Ho! Nieźle, ale to jeszcze nie wszystko!

Jeszcze trochę i kolejne pucharki zawitają oraz 5 złota piłeczka Leo. Wtedy liczba gości wzrośnie o kolejne 10% ;p

1

Przeczytaj komentarz @Gaucho to zrozumiesz. Wczoraj wszyscy byliśmy Albicelestes. Nie pasi to się nie odnoś do komentarza. Wolę się utożsamiać z Argentyną aniżeli z Polską (jeśli chodzi piłkę nożną)

1

Najbardziej szkoda mi Leo i Javiera.. chłopaki zasłużyli jak nikt inny... Leo znowu nie ma tego pucharu.. jakiś to jest niefart z tymi finałami. Ale co zrobić skoro ma się takie drewienka w składzie, które karnych nie umieją strzelać i kończyć akcji...

Z drugiej jednak strony trzeba pogratulować Claudio! Nasz bramkarz jest genialny. Szkoda, że większość ujmuje mu ten obroniony "Zły: strzał Banegi. Wyczuł, obronił a to, że ten chujowo strzelił to inna sprawa.. BRAWO CLAUDIO!

6

Komentarz usunięty

2

2

„Atak totalny po koronę Ameryki”

Miejmy nadzieję, że ten ATAK będzie miał miejsce ze strony Argentyny i to ona sięgnie po COPA! Życzę każdemu piłkarzowi Barcy wygrania, ale LIO zasłużył jak nikt inny! Tego mu brakuje! ! !

1

Wyprzystojniał nam Leo hehe ;)

Ahh.. musi to wygrać pechowiec reprezentacyjny!

1

Ups. No tak ;) Edit dostępny! Pozdro!

1

Bravo uwielbiam Cię i normalnie to kibicowałbym Ci, ale jutro możesz puścić parę brameczek ;)!Vamos Argentina!

3

U nas codziennie Pogba i Arda. W Madrycie nie lepiej. Ramos i Casillas ;)

Jestem przekonany, że Arda na pewno będzie piłkarzem Barcy. To jest kwestia czasu ;) I dobrze!

1

Dobrze prawisz. Złota piłka i tak dla CR7, bo ma Pichichi-- wiem, powtarzam się ;)

2

Arda już szykuje metalowe buty na Gran Derbi ;)

2

Ha ha Ha!

To jak zakwalifikować wsadzenie palce w du*ę?? Łagodne? Poważne? Przyjemne? Pfff..

PS: Na tym zdjęciu na 1 rzut oka myślałem, że ten Pan po środku to BORAT ;)

2

Eee tam.. to wifi nic nie zmieni ;) I tak ślęczeli w telefonach.. W tych czasach praktycznie każdy ma pakiety internetowe..

Większość kibiców i tak przychodzi z grillem na mecz ;) hehe

25

Arda ok! Po prostu.. ;)

Juve odrzuciło 80 mln? Pfff... 100? lub ponad 100 chcą? To jest jakaś parodia! Na dodatek Pogba chce 12 mln roczne? Błagam!!!!

4

My nie potrzebujemy takiego kibica jak Ty!

Rasista rasowy i wyznaniowy? Wypad!

1

Nie rozumiem tutaj jednego.. dlaczego krytykujecie praktycznie każdego piłkarza, który jest łączony z Barcą.. Nowym czy rzekomym nabytkiem.. Dajcie spokój. Lamet ogromny a tak naprawdę to nie wiecie jak chłopak się sprawdzi.. To, że grał przeciwko nam agresywnie i ma charakter nie znaczy, że się nie nadaje. Wręcz przeciwnie..

Jakby faktycznie do nas przyszedł i sprawdził się to wtedy zdania byłby inne. Było to praktycznie z każdym zakupionym piłkarzem...

Ja się tam cieszę i mam nadzieję, że to prawda!

2

WOW! Szok! Faktycznie mimo plotek tego się nie spodziewałem ;) !!!

Szczerze to lubię Ardę, mimo jego ostrej gry. Jeżeli to prawda to witam go z otwartymi ramionami. Przyda się taki walczak, charakterek!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?