0

Idź na fioletową albo pooglądaj przewrotkę Ronaldo. Skoro nie wiesz czemu większość tak porównuje to nie będę Cię uświadamiał dlaczego. Żyj w tej niepewności.

Twoje zdanie: "Czyli można stwierdzić ze Ronaldo powinien też nie płacić podatków bo tak zrobił Messi?" Jakbyś się bardziej interesował grzmotem to byś wiedział, że też święty nie jest i ma/miał "problemy podatkowe" w Portugalii ;)

13

WOOOOOOW! Szauneczek!


Najlepszy był na boisku to rzecz jasna i bezsporna. Sam jednak czuł, że mógł zrobić więcej, dlatego jej nie przyjął. Szkoda tych 3 pkt. Wkurzał mnie Pastore, tyle strat. Kompletnie nie potrafił nic wykończyć.....

Czy Ronaldo tak by się zachował? Pfffffffff! Nigdy! On by sobie z tą nagrodą zrobił selfie i jadł śniadania. Teraz po takim zachowaniu Leo podejrzewam, że Ronaldo mógłby tak postąpić aby pokazać, że też jest "skromny" ha ha ha! Oczywiście na pokaz.

Argentyna musi się mieć na baczności.. Urugwaj będzie trudnym rywalem i może być ciekawie. Nie wyobrażam sobie innej możliwości niż awans Argentyny.....

3

Zdrajców trza tępić!

"Najzabawniejszy piłkarz: Pepe Reina" --> nie dziwi mnie to ;p Chłopak siedzi tyle na ławce w reprze czy klubie, że ma czas na dowcipy hehe

"Serial telewizyjny: Prison Break" --> dobry wybór!

3

Jeżeli to prawda to ból mają nadal niesamowity.. debilizm do kwadratu...

14

No ba!

Było 100% Neymar ;)

4

Każdy chce Pogbe ;) Nie dziwię się, ale jakby chciał odejść gdzie indziej niż do Barcelony to już dawno to by się stało!

Jak widzimy Paul chce grać u nas i poczeka ;) Mogą sobie zatem dawać 200 melonów a i tak się wypnie na nich.

2

Hehe no tak ;) Brak możliwości edycji po 15 min, niestety ;)

64

Luis strzelisz jeszcze więcej!

Najfajniejsze jest to jak dobrą atmosferę daje zespołowi. On się z cieszy goli kolegów tak samo jak ze swoich i to w nim uwielbiam ;)

Nie zmieniaj się! A w tym roku strzelisz 40 ;)

1

Mam nadzieję, że to będą Mistrzostwa Leo ;) Życzymy mu tego!

Co do rywalizacji z Cr7. Ronaldo rywalizuje z kolegami z drużyny, a co mówić z Leo. Nasz total mega crack jest bezkonkurencyjny ;)

1

W Madrycie szukają nowego "tercetu" ha ha ha! BBC nie wypaliło? To czas na BBJ! ;) I kapitan grzmot na szpicy! WOW!

47

Czyli jednym słowem Pique ma wyje***e ;) i prawidłowo. Rzeczywiście się stało.. Cristiano będzie znowu smutny.

"Te" kibice potrafią wygwizdać Ramosa, Casillasa a co mówić o Pique ;)

Sorry! Cr7 będą bronić, bo w końcu każdy ma prawo się bawić ;]

2

You make my day ;D

0

Komentarz usunięty

31

Diego Simeone

"Jaki przewiduje pan scenariusz na przyszły sezon ligowy?

Cóż, liga będzie niebezpiecznie skomplikowana dla każdej drużyny, która nie jest Realem Madryt, ponieważ nie może być tak, że Real Madryt przez siedem lat wygrywa tylko jeden tytuł. Dlatego też widzę tę ligę niebezpiecznie przygotowaną dla Realu Madryt. Smutne."

;)

2

I co z tego omg! Lepiej niech gra beznadziejny Eibar i Cordoba, która podkłada się Madrytowi. Niech sobie dalej szukają problemów ;)

2

Skoro są mali to z małej.

Na dużą literę trzeba zapracować, hehe ;)

2

Tydzień jak tydzień. Cały miesiąc ;) Ba! Cały rok! hehe

5

Feta ;)

Jak ktoś ma czas:

3

Hahaha rozjebales system!!!! :p dobre dobre hahaha

1

Był, ale teraz będzie stał na kaczora w polu karnym przeciwnika ;)

1

Ronaldo chyba zadowolony haha będzie miał więcej patelni ;)

2

Rozjebałeś system xD hehe

Ballack Gula ma i ból d.. tyle.. !

Chyba nie oglądał ani jednego meczu.. Niech idzie sobie pooglądać przewrotkę Ronaldo.

43

No to mają kolejną "La Decimę" ;) 10 trener!

27

Po pierwsze to pierwsze zdjęcie mega!

Kolejny raz widzimy, że dla Messiego drużyna jest najważniejsza. I to jest największa różnica pomiędzy nim a CR7. Leo największy w historii.

Bardzo chciałbym tego zwycięstwa w sobotę. Radość byłaby niepojęta ;)

VAMOS!!!!!!

3

Emocje są niesamowite! To będzie coś pięknego jak wygramy. Mam nadzieję, ze nie będzie niespodzianki.

1. Blatter bardzo dobra decyzja!

2. Atmosfera nadal super i to jest extra wiadomość ;)

3. Real niedawno cieszył się po zdobyciu La Decimy ;) Teraz mają kolejną hehe

9

Chiellini a chcesz z Zidana ? ;)

3

Na dzień dobry podziękować redakcji za bardzo fajny TOP ;) Licznik co prawda mógłby być fajniejszy, ale jest git!

1. Już tylko kilka dni od wielkiego wydarzenia. Niestety finał będę zmuszony obejrzeć na TVP i słuchać tego ****** Żewłakowa ;/

2. Aguero? Real? Myślę, że na pewno nie pójdzie do Realu. Bardzo bliski przyjaciel Leo więc wątpię. Chociaż jakby poszedł Leo raczej nie miałby z tym problemów ;) Raczej byłby zadowolony, że będzie mógł zagrać przeciwko przyjacielowi.

3. --> pucharek blisko!!!!!!!!!!!!!!!!

12

Niesamowici byli w tym roku piłkarze ręczni w lidze.. 30 meczów 30 zwycięstw. Miażdżą ;)

19

Jeszcze 1 pucharek i mamy tryplecik ;)

Leo strzel gola w Finale i będzie Złota Piłka ;)

62

Girona blisko awansu do Primera División - Ronaldo zaciera ręce. Będzie komu strzelać, hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?