NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oni są wygrani i zadowoleni Grzmot ma pichichi :)
6
Legendo nasza kochana: PIĘKNIE ZAKOŃCZYŁEŚ chyba swój ostatni sezon (oby nie) w Barcelonie! DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO!
9
BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
L
E
O
KRÓL
FUTBOLU!
No to lecimy po kolejne 2 pucharki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Taaaki mecz na pewno! ;) 1:30 min nikt nie zauważy. Noo dziewczyna się burzy, ale rozumie moją pasję i się tylko śmieje ;p
1
Jakby było w środę to nie miałbym problemów, ale meczyk jest w sobotę niestety. No i te wesela też raczej w soboty wypadają;/
4
OFF TOP!
Dzisiaj pierwszy finał. Na szczęście jest mi dane go spokojnie obejrzeć. Niestety najważniejszy w tym roku finał 6 czerwca to niestety mam wesele (nie moje). Zrobię jednak wszystko, aby obejrzeć. Mam wynajęty pokój w hotelu może tam się znajdzie jakiś TV jeżeli nie to biorę laptopa, kupuję byle jaki internet przenośny i jadę! A jeżeli to nie wypali to mam plan zapasowy. Brat nastawi kamerkę na TV a ja poprzez skype będę oglądał transmisję hehe ;) Ma ktoś jakieś propozycje? Ktoś ma podobnie?
To tak wygląda u mnie. Mam strasznego pecha. Oglądałem wszystkie mecze oprócz tego 1 Gran Derbi (wesele również), w którym niestety Barca przegrała. Tym razem do tego nie dojdzie!!!
PS: Wie ktoś czy TVP będzie transmitowało mecz?
1
Czytają prasę aż ciarek dostałem. Dzisiaj możemy mieć pierwszy pucharek, ahh! Byłoby niesamowicie wygrać dzisiaj a za tydzień fetować na CN;)
1. Gündoğan --> szczerze? To dobra opcja. Dla mnie jednak Pogba cel nr1.
2. Cristiano i Messi walczą o Pichichi - Ten pierwszy to za wszelką cenę będzie chciał zdobyć. Fajnie by jednak było jakby to Leo zdobył, ale... najpierw liczy się drużyna!
3. Aj! Do dzieła!!! 19 CET!
1
Mam to samo, ale plany szykuję ;)
1
Maradona się nie może zdecydować ;D
http://www.nigerianmonitor.com/wp-content/uploads/2013/03/maradona-photo-ronaldo-vs-messi-.jpeg
5
Hehehe a niech se ma piękniejsze ;) Kto o to dba?
Diego lubię Cię, ale trochę skromności, bo powiewa CR7.
Poza tym kiedyś obrońcy to pachołki.
1
To wysadzę tą całą galę xD
1
Ale i tak będzie nominowany..
47
Jak to mówiłem:
Czas na Manitę ze złotych piłek xD
42
Dopłaciliby Arsenalowi 30 melonów jakby mieli wygrać 3 lata z rzędu ;p
Szczerze to mi szkoda Vermy...
1
Wow! Dzisiejsza prasa poświęcona Realowi ha ha ha! Mnie jakoś nie jest ich szkoda ;)
16 > 7 !
LEO manita ze złotych piłek? Oby! ;p
2
Co? Ronaldo jednak nie przekazał tych pieniędzy? Mmmm.. Ciekawe czy to prawda..
http://www.theguardian.com/football/2015/may/14/save-the-children-cristiano-ronaldo-nepal
1
Dostałem bana za wklejenie komentarza z tej strony. Też pewnie Cię to czeka.. banują za to, ale oszołomów, którzy ubliżają i wrzucają to nie..
1
Naturalnie! ;) Mistrzostwo FRIST.
Jeszcze może tak się zdarzyć, że Leo wyprzedzi CR7 jedną bramką, wtedy dopiero by się popłakał hehe
2
No to chłopaki mistrzostwo w sobotę musimy przypieczętować a w ostatniej kolejce gramy na LEO ;)
1
Pokonać samych MISTRZÓW --> to naprawdę robi wrażenie ;)
W sobotę jeśli dojdzie do meczu to będzie kolejna okazja pokonać Mistrza ;)
0
3
Ahhh.. Teraz trzeba się skupić na Atletico! Zobaczcie, jeżeli pokonamy Atleti to będzie kolejny pokonany europejski Mistrz Kraju ;) Co prawda nie w LM, ale Mistrz! To będzie coś magicznego jak ich pokonamy a 6 czerwca Juve!
Vamos!!!!!!
10
Powiedziałbym tak:
Mamma Mia wsadź se w d*** kija ;p Do domu!
1. Płaczek, Pływak - bidulka...
2. Szkoda mi jedynie Marcelo - gościu robi różnicę. Niesamowity jest.
3. Brawo Juve!
No to czas pokonać ostatniego Mistrza Włoch i to będzie prawdziwa LIGA MISTRZÓW! Byłoby genialnie!
YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!
1
Nie wstawiaj komentarzy, bo dostaniesz bana. Ja dostałem na 1 dzień. Zapewne dostaniesz bana a jak nie to *******
1
hahahah jeb*em ;]
A tak na poważnie to Alaba.. każdy może mieć marzenia. Szanuję to, ale trochę pokory i dystansu ;) Poprzednia pewność siebie was zgubiła.
25
Ale w czym problem? Nie pasuje Ci to omiń i czytaj inne komentarze. Ja osobiście lubię jak ktoś wstawia inne komentarze, cytaty, linki, dlatego sam to robię.
Zresztą jak widzę to ostro ciśniesz i wręcz błagasz redakcję o zmianę regulaminów.. jak coś Ci nie pasuje olej to;]
29
1
Ach!!!! To już dzisiaj!
1. Pogba postrach Realu!!!
2. Barcelonko skończ to!
3. Znowu piłkarze Bayernu niesamowicie pewni siebie i dobrze ;) W pierwszym meczu ich to zgubiło!
4. -4pkt ;)
5. Leo poprosimy dublecik xD
2
To będzie niesamowity mecz pomimo naszej wielkiej zaliczki ;) No i znowu mamy okazję zobaczyć "Wybranego"!
Aj ten Messi i znowu to zrobił. Nigdy nie pokonał Neuera, ale jak już to zrobił to w wielkim stylu! Tylko on tak potrafi.
No to czas zabić niemieckie nadzieje i zniszczyć uśmiech Milera! Mam nadzieję, że nie wypowie ani razu słowa: "Ja"
1
Jego słynna morda i to : Ja Ja Ja Ja Ja !! Pfff