3

Oni są wygrani i zadowoleni Grzmot ma pichichi :)

6

Legendo nasza kochana: PIĘKNIE ZAKOŃCZYŁEŚ chyba swój ostatni sezon (oby nie) w Barcelonie! DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO!

9

BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




L
E
O

KRÓL

FUTBOLU!






No to lecimy po kolejne 2 pucharki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Taaaki mecz na pewno! ;) 1:30 min nikt nie zauważy. Noo dziewczyna się burzy, ale rozumie moją pasję i się tylko śmieje ;p

1

Jakby było w środę to nie miałbym problemów, ale meczyk jest w sobotę niestety. No i te wesela też raczej w soboty wypadają;/

4

OFF TOP!

Dzisiaj pierwszy finał. Na szczęście jest mi dane go spokojnie obejrzeć. Niestety najważniejszy w tym roku finał 6 czerwca to niestety mam wesele (nie moje). Zrobię jednak wszystko, aby obejrzeć. Mam wynajęty pokój w hotelu może tam się znajdzie jakiś TV jeżeli nie to biorę laptopa, kupuję byle jaki internet przenośny i jadę! A jeżeli to nie wypali to mam plan zapasowy. Brat nastawi kamerkę na TV a ja poprzez skype będę oglądał transmisję hehe ;) Ma ktoś jakieś propozycje? Ktoś ma podobnie?

To tak wygląda u mnie. Mam strasznego pecha. Oglądałem wszystkie mecze oprócz tego 1 Gran Derbi (wesele również), w którym niestety Barca przegrała. Tym razem do tego nie dojdzie!!!

PS: Wie ktoś czy TVP będzie transmitowało mecz?

1

Czytają prasę aż ciarek dostałem. Dzisiaj możemy mieć pierwszy pucharek, ahh! Byłoby niesamowicie wygrać dzisiaj a za tydzień fetować na CN;)

1. Gündoğan --> szczerze? To dobra opcja. Dla mnie jednak Pogba cel nr1.

2. Cristiano i Messi walczą o Pichichi - Ten pierwszy to za wszelką cenę będzie chciał zdobyć. Fajnie by jednak było jakby to Leo zdobył, ale... najpierw liczy się drużyna!

3. Aj! Do dzieła!!! 19 CET!

1

Mam to samo, ale plany szykuję ;)

5

Hehehe a niech se ma piękniejsze ;) Kto o to dba?

Diego lubię Cię, ale trochę skromności, bo powiewa CR7.

Poza tym kiedyś obrońcy to pachołki.

1

To wysadzę tą całą galę xD

1

Ale i tak będzie nominowany..

47

Jak to mówiłem:

Czas na Manitę ze złotych piłek xD

42

Dopłaciliby Arsenalowi 30 melonów jakby mieli wygrać 3 lata z rzędu ;p

Szczerze to mi szkoda Vermy...

1

Wow! Dzisiejsza prasa poświęcona Realowi ha ha ha! Mnie jakoś nie jest ich szkoda ;)

16 > 7 !

LEO manita ze złotych piłek? Oby! ;p

2

Co? Ronaldo jednak nie przekazał tych pieniędzy? Mmmm.. Ciekawe czy to prawda..

http://www.theguardian.com/football/2015/may/14/save-the-children-cristiano-ronaldo-nepal

1

Dostałem bana za wklejenie komentarza z tej strony. Też pewnie Cię to czeka.. banują za to, ale oszołomów, którzy ubliżają i wrzucają to nie..

1

Naturalnie! ;) Mistrzostwo FRIST.

Jeszcze może tak się zdarzyć, że Leo wyprzedzi CR7 jedną bramką, wtedy dopiero by się popłakał hehe

2

No to chłopaki mistrzostwo w sobotę musimy przypieczętować a w ostatniej kolejce gramy na LEO ;)

1

Pokonać samych MISTRZÓW --> to naprawdę robi wrażenie ;)

W sobotę jeśli dojdzie do meczu to będzie kolejna okazja pokonać Mistrza ;)

0

3

Ahhh.. Teraz trzeba się skupić na Atletico! Zobaczcie, jeżeli pokonamy Atleti to będzie kolejny pokonany europejski Mistrz Kraju ;) Co prawda nie w LM, ale Mistrz! To będzie coś magicznego jak ich pokonamy a 6 czerwca Juve!

Vamos!!!!!!

10

Powiedziałbym tak:

Mamma Mia wsadź se w d*** kija ;p Do domu!

1. Płaczek, Pływak - bidulka...

2. Szkoda mi jedynie Marcelo - gościu robi różnicę. Niesamowity jest.

3. Brawo Juve!

No to czas pokonać ostatniego Mistrza Włoch i to będzie prawdziwa LIGA MISTRZÓW! Byłoby genialnie!

YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!

1

Nie wstawiaj komentarzy, bo dostaniesz bana. Ja dostałem na 1 dzień. Zapewne dostaniesz bana a jak nie to *******

1

hahahah jeb*em ;]

A tak na poważnie to Alaba.. każdy może mieć marzenia. Szanuję to, ale trochę pokory i dystansu ;) Poprzednia pewność siebie was zgubiła.

25

Ale w czym problem? Nie pasuje Ci to omiń i czytaj inne komentarze. Ja osobiście lubię jak ktoś wstawia inne komentarze, cytaty, linki, dlatego sam to robię.

Zresztą jak widzę to ostro ciśniesz i wręcz błagasz redakcję o zmianę regulaminów.. jak coś Ci nie pasuje olej to;]

29

1

Ach!!!! To już dzisiaj!

1. Pogba postrach Realu!!!

2. Barcelonko skończ to!

3. Znowu piłkarze Bayernu niesamowicie pewni siebie i dobrze ;) W pierwszym meczu ich to zgubiło!

4. -4pkt ;)

5. Leo poprosimy dublecik xD

2

To będzie niesamowity mecz pomimo naszej wielkiej zaliczki ;) No i znowu mamy okazję zobaczyć "Wybranego"!

Aj ten Messi i znowu to zrobił. Nigdy nie pokonał Neuera, ale jak już to zrobił to w wielkim stylu! Tylko on tak potrafi.

No to czas zabić niemieckie nadzieje i zniszczyć uśmiech Milera! Mam nadzieję, że nie wypowie ani razu słowa: "Ja"

1

Jego słynna morda i to : Ja Ja Ja Ja Ja !! Pfff

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?