NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
46
Ivan Rakitić człowiek o dwóch fryzurach! Wchodzi na boisko jako blondyn a kończy mecz jako brunet ;P hehe
1
A tam Król Finałów..
KRÓL FUTBOLU! ;)
Nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia, ahhh!
2
Hehe no też tak można ;) pozdrawiam!
3
Poniekąd się z Tobą zgadzam, ale:
"wybitnym szkoleniowcem to nazwałbym go dopiero, jakby poradził sobie z taką kadrą, jaka była w poprzednich latach.." - takiej kadry już nie będzie czyli LE wg Ciebie już nie ma szans na miano "wybitnego" szkoleniowca?
Jakby sobie poradził sobie bez Messigo? Pfff no comment..
Równie dobrze można zadać pytanie jakby sobie Guardiola poradził bez Messiego, Iniesty i innych, którzy byli w swoich życiowych formach..
2
Tridente musi zagrać! Suarez jest niezastąpiony! Mam nadzieję, że będę widział jutro jego radość po zdobyciu gola (ktokolwiek) strzeli ;)
Benitez? mmm.. każdy gada, że to zły wybór, ale nie ma co mówić HOP ;) Różnie może się okazać.
2
Co? Pfff lecz się.
Braida prawdopodobnie powiedział nie ;) I tak ma być. Nie ma opcji na taką pensję.
Niech idzie do Reala. Tam mu dadzą tyle ile chce, no na pewno mniej niż Ce erka ;)
15
Redakcja nie wie chyba kiedy jest mecz.. Po raz drugi piszecie o meczu w niedzielę. Jest w sobotę, chyba że czegoś nie wiemy ;/
SOBOTA!
1
Trzeba się cieszyć, że mecz jest na Camp Nou. Koszulki nie powinny być problemem, choć byłoby super jakbyśmy zagrali w domowych ;)
Jeżeli jakimś cudem sędzia zgodzi się na domowe to w Madrycie będą płakali haha ;) Już teraz jęczą, że gramy u siebie ;)
4
Powiem Wam szczerze, że chciałbym być razem z nimi na tym boisku i się cieszyć ;) A najlepiej po zdobyciu 3 pucharów. Ah marzenie!
1
Dokładnie!
Słuchaj, ale mają Pichichi jeszcze trochę to wszyscy zrobią sobie zdjęcie koło tego pucharu a po środku Kapitan G.
26
Nie ma co się spinać z tymi wszystkimi transferami ;) Zobaczymy, kto przybędzie. Jeszcze jest mnóstwo czasu, wiele się może zmienić.. Codziennie będą pisali o różnych nawet fikcyjnych transferach, dlatego spokojnie ;)
Jeśli chodzi o Beniteza to widzę, że nieźle działa na kibiców Realu, płacz, lament niesamowity. Nikt praktycznie go nie chce. Ja uważam jednak, że każdemu należy dać szansę.
PS: Jak ktoś już to pisał po co im trener ;) Mają sędziów!
3
Odpowiedź prosta: Nie zgodzi się. Wolałby odejść.
3
Nie musisz o to apelować ;) Każdy to widział zapewne hehe
1
hehe fajne fotki. Takie szpiegowskie ;) Potajemne spotkania i "brudne" interesy ;)
2
Welcome to ALVESgate!
3
"Cristiano czuje się dotknięty pożegnaniem szkoleniowca, którego wspierał i być może przyczyni się to do odejścia Portugalczyka.."
--> Wiecznie smutny Cristiano - to już jest irytujące. Znowu się obrazi? Pewnie dostanie podwyżkę i znowu będzie "hepi". pff..
Alves nieźle pojechał z tym madryckim szmatławcem. Szczerze to spodziewałem się, że dziś będzie odwet i najadą na niego hehe ;)
1
"Lepszy i bardziej aktywny w pierwszej części spotkania, zaś w drugiej włączył tryb oszczędzania energii. "
tryb oszczędzania - rozwaliło mnie to hehe ;p
Xavi, Xavi........
3
Antonella jest boska ;)
Żona Claudio też fajna, taka dziennikareczka ;p hehe
1
Kolejna Legenda piłki nożnej. Prawdopodobnie będzie to jego ostatni finał LM w karierze.. nie wygrasz Buffon - przykro mi;) Inna legenda musi wygrać - XAVI ;)
Szacunek dla Ciebie ogromny. Dublecik starczy hehe
1
To jest dobra OPCJA!
2
A więc tak:
"Powrót Messiego" a poniżej. "La liga na zawsze zmieniła się po Anoeta" --> dalej to już nic dotyczącego Barcy ;)
5
A tymczasem w Madrycie kolejne niezadowolenia ;)
""..Florentino Pérez ma być rozzłoszczony z powodu wsparcia, jakie okazał włoskiemu szkoleniowcowi Cristiano Ronaldo."
2
Tytuł : "Powrót Messiego" a dalej nie widać ;p
42
Bardzo dobrze widzieć takie okładki z Leo i LE razem. Faktycznie atmosfera jest bardzo dobra. Pora na Puchar Króla i CL ;)
8
Podczas oglądania meczu, fety mistrzowskiej poleciały mi łzy.. Kibicuję Barcelonie od wielu lat i zdarzyło się to po raz pierwszy. Dla mnie również był to historyczny mecz, pożegnanie. Feta..
Było wspaniale. Xavi odchodzi w najlepszym możliwym momencie.. Wczoraj wszystko było niesamowite. Te dzieciaki latające, wzruszenie piłkarzy, radość ;) No po prostu petarda!
Widzę, że większość osób tutaj bardziej przejmowała się meczem Realu. Powiem tak. Wiadomo fajnie byłoby jakby to Leo zdobył Pichchi, ale nie zdobył. Możecie być spokojni, że to on będzie miał złotą piłkę. Niech tego złotego buta ma sobie grzmocik. Cieszymy się pucharami ;)
VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!
4
Douglas jak zwykle załapuje się tylko na zdjęciu ;]
5
Dobre ;) pewnie taktyka byłaby taka, że wszystkie setki do niego. Jak ktoś inny strzeli gola to na ławe ;]
41
„Benítez, fan Barcelony, na najlepszej pozycji do zastąpienia Ancelottiego” ;)
--> jeśli będzie chciał zostać ich trenerem musi przestać być fanem Barcy i powiedzieć, że CR7 jest najlepszy ;)
1
Uuuuu niedobrze... akurat wtedy kiedy Dani jest w formie i go potrzebujemy !!! "DAGLAS" go zastąpi? Proszę! On dobrze wypada tylko na zdjęciach!
26
„Stał się piłkarzem kompletnym, który asystuje, kreuje grę, który cofa się do linii pomocy, nie tracąc przy tym swojego wyjątkowego instynktu strzeleckiego".
cały Leo!