57

Emocjonujący był wczorajszy wieczór - jednak to, co się dzisiaj będzie działo ajj!!!

1. Real kompletnie bezradny, szkoda że Juve nie strzeliło jeszcze jednego gola..

2. Najlepszy piłkarz świata wczoraj padaczka.. oprócz tej bramki to katastrofa. Jak ktoś mu nie dogra idealnie to sam nic nie potrafi zrobić, dlatego dla mnie nigdy nie dorówna Leo. CR7 i tak zadowolony, pobił rekord.

3. 32- latka Dani Alves --> wszystkiego najlepszego!!!

4. Leo SETNY mecz - czas na uczczenie tego jubileuszu! ;)

Zapinamy pasy chłopcy i dziewczęta - szoł czas zacząć! :)

2

Ronaldo grał padakę, ale strzelił. I co będzie? Ronaldo sam nie dał rady!

1

Fc Barca coś się spóźniacie z konferencją Leo......

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Neuer z Barcą sobie raczej nie wyjdziesz z brameczki! Najwyżej do brameczki po piłkę ;p

48

To co Leosik uczcimy setkę hattrickiem? ;)

66

1. Wszyscy trzymajmy kciuki z Juve!

2. Bale za Chicharito?! Chłopak ratował ostatnio im d*** i tak zostaje nagrodzony. Oby to się zemściło!

2

Ciarki podczas hymnu LM --> też tak mam ;)

1

Brakuje go jak cholercia!

1

Alves jest niezastąpiony. Musi przedłużyć i już!

1

Haha, wiesz co? Jest taka opcja jak WYLOGUJ SIĘ. Zrób to.

1

Jakby wszystkie sekcje wygrały byłoby cudownie i wielka FETA razem! ;)

W całej Hiszpanii byłoby BLAUGRANA!! ;) Biali by zbledli ;)

29

1. Barca - Bayern --> To będzie wojna! Większa niż to, co pokazali Floyd i Manny.

2. Marca skupia się na walce "CR7 vs Leo", tak samo jak sam CR7. Dobrze, że dla Messiego ważniejsza jest atmosfera w drużynie ;)

3. "CONCENTRAO" może zastąpić Marcelo. Błagam. Nikt nie zastąpi Marcelo. Bez niego Real będzie miał prooooblemy i dobrze!

4

Szacunek do niego trzeba mieć. Jeżeli nic głupiego nie powie, jeżeli nie obrazi nikogo z piłkarzy to ten szacunek będzie miał.

Powrót do Barcelony jako trener? Wykluczone i mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie.

4

Haha a w Madrycie jak zwykle podnieta z Ronaldo. Inni się nie liczą ;) Ważniejsze jest, że wyprzedził Messiego ;) No cóż. Niech sobie mają tyle radości.

1

Hehe komentarz na livesports.pl


"Vicente Iborra (Sevilla) trafia do tylnej części siatki!" ;)

1

JBC tą Seville! Jak zwykle. Ci, który z Barceloną grają na maxa, urywają punkty z Realem dają dupy. Porażka totalna.

1

Taki to Ronaldo farciarz.. Leo może grać przez cały mecz dobrze i ma 2 brameczki a ta pałka nic specjalnego nie gra i też dwie

1

Dwa najgorsi komentatorzy na swiecie!!!

1

Miejmy nadzieję, że na tym przystanku się nie zatrzymamy tylko przejedziemy się "po" nim i prosto do mistrzostwa ;)

12

Niesamowity ten Leo Messi!

Nadal są jednak tacy, którzy powiedzą, że: Leo Messi to talent na sterydach, a CR7 to tytaniczna praca;) --> No tak Messi w ogóle nie trenuje. Pytanie. Skąd chłopak ma tyle siły, energii?

47

Uwielbiam konferencje LE! Bardzo mądrze się wypowiada, aby przypadkiem czegoś nie zdradzić ;)

Chciałbym, aby ustrzelił "trofeowego hattricka" ;) Będzie ciężko, ale wszystko możliwe!

6

Najlepszy bramkarz w LL ;) --> przesympatyczny na dodatek!

1

Mógłby oddać piłkę - na co mu ona? To było słaby bramkarz i tyle.

PS: Miałem takie same buciki jak te "najacze" Leo ;)

4

Ciekawy jestem co teraz powiedziałby Henry patrząc na zachowanie Ronaldo w ostatnim meczu... ;) Chicharito się źle zachował, bo nie pogratulował Ronaldo za "jego gola" a co ten zrobił?

2

Powiem Ci, że nawet sam Arbeloa miałby coś do powiedzenia, ale kolegów trzeba kryć. Nie bardzo jest najeżdżać na kolegę ;) A jeszcze na Ronaldo? Żeby był smutny?

A zresztą to co nas obchodzi? U nas jest świetna atmosfera bez względu na to kto strzela, kto podaje ;)

5

No proszę! Czołowi piłkarze "najlepszej ligi świata" chcą przejść do gorszej hiszpańskiej ;)

1. Lucho > Pep!

2. Brawo Leo i Antonella!

3. Silva - yes!

4. CR7 „ponownie pokazuje swoją egoistyczną stronę” --> to jego prawdziwa strona.

No to czekamy do jutra. Cordoba a później Manny - Floyd!

1

Mieć taką Antonellę.. kto by próżnował? ;p

1

Zgadzam się z tym i poprzednim komentarzem - mogłeś go zostawić ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?