NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Pozwolę sobie wkleić komentarz jednego z fioletowych:
"Ronaldo wczoraj dobrze się zachował. To przykład dla młodych, aby mieć ambicje zawsze, nawet przy 3:0. Wkurzał się na siebie, że zawsze był lekko spóźniony, tak samo przy bramce Arbeloi, to Ronaldo powinien tam stać i doskonale to wiedział bo na miejscu Álvaro mógł stać obrońca Almeríi.
Ronaldo pokazał co to znaczy wola walki i chęć strzelania bramek, chęć walki z samym sobą, chęć poprawy i progresu.
Álvaro jak i cała szatnia doskonale to rozumie.
A hejterzy? Cóż, kto by się nimi przejmował. :)"
--> Mam rozumieć, że młodzi ludzie brać z niego przykład i wkurzać się na kolegów z drużyny, którzy mu zabiorą piłkę albo wiecznie wymachiwać łapami? jest zwycięstwo a radości nie ma.. parodia.
4
Komentarz usunięty
30
Juve życzę Ci wygranej w Lidzie, Pucharze krajowym oraz finału LM, w którym ulegniecie Barcelonie ;)
1
Czy ktoś z tego powodu płacze? Ja tam nie. Nie życzę nikomu źle, ale cieszą mnie te kontuzje!
Kto jak kto, ale najbardziej cieszy mnie nieobecność Robbena ;)
1
To był cudowny wieczór z pięknymi brameczkami ;)
1. Mundo po raz kolejny najlepsza okładka! MASZYNY!!!!
2. MSN --> 102 gole - MAGIA!
3. Robben out? Płakać nie będę ;)
4. Real pod presją --> hi hi hi!
5. Kara dla Realu? --> czy to w ogóle możliwe????
21
1. Lahoz już chyba każdego przepraszał z wyjątkiem samych poszkodowanych ;)
2. Widzę, że w Madrycie już trwają rozmowy na temat ile mają zapłacić "UŁEFIE" za puchar ;] Za losowanie już przelew poszedł czas na puchar ;) hehe
3. Jak Chicharito tak będzie grał to Ronaldo go nie polubi - gdzie moje gole???!!!
No to do wieczora! SZOŁ czas zacząć!
3
Kolejna drużyna, która na "głos" mówi, że jest za Realem. Wśród sędziów przypuszczam, że jest tak samo, ale nie mogą nic mówić ;)
16
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zespoły, które z nami coś ugrały bądź sprawiły ogromne trudności z Realem dają ciała. "Podkładają się" ;/
7
Właśnie miałem napisać to samo co masz w 1 zdaniu ;) Bo Benzema obok Jese to pies Ronaldo ;]
3
1. Mundo tym razem okładka bezkonkurencyjna!
2. Messi CRACK TOTAL --> po prostu Mes Que Un piłkarz ;)
3. El Mejor Neymar --> w końcu!
4. Arsenal
5. Szkoda Celty - zasłużyli przynajmniej na remis.
6. Ronaldo po wczorajszym meczu na następny wyjdzie z czepkiem, hehe --> http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_19246.jpg
10
Taka właśnie jest różnica między nami a fioletowymi..
Barca żeby wygrać musi coś grać, na farta nigdy nie możemy wygrać. Te białe prześcieradła są klepane cały czas i bach gol.. szkoda Celty, bo są o wiele lepsi.
1
Niedługo będzie gadanie, że gdyby nie słupki RONALDO to miałby 3x więcej bramek niż MESSI ;)
13
Ronaldo ma gula, że przeciwnik ma czepek xD
6
To co? Powtórka z zeszłego roku? Ponoć historia lubi się powtarzać ;)
Chciałbym żeby Celta zagrała chociaż w 50% tak jak z Barceloną!
PS: Te patelnie w Mundo to chyba słabo się sprzedają ;)
6
STAN PODNIECENIA FIOLETOWYCH SIĘGNĄŁ ZENITU!
Biją rekordy komentarzy - szkoda że połowa to jest nabijanie się z Barcelony ;)
1
Real większego farcierskiego klubu to już nie ma. Całą edycję LM mają farta... to parodia!
1
Piłkarze, Piłkarze ręczni już w final 4 ;)
szkoda koszykarzy...
1
Dobrze prawisz El Guaje !!!!
2
1.Każdy chce trafić na Juventus, ale tylko jedna drużyna trafi - Real. W tej edycji mają wielkiego farta. Tak samo Bayern.
2. Z kimkolwiek nie zagramy będzie dobrze. Jak wygrywać to ze wszystkimi i z najlepszymi!
1
Tak, tak Guardiola będzie Manita!
1
Oficjalnie: Perez dokonał przelewu. Wariant II bankowo.
6
1. Real - Juve, Barca - Bayern - ja już znam półfinały.
2. Z bólem, ale trzeba stwierdzić, że Real zasłużył na wygraną.
3. "Piękny i kochany" Chicharito man of the match! - chłop zagrał dobre zawody, ale w Realu i tak będzie siedział na ławie i w końcu odejdzie.
4. Arsenal
5. Barca Barca Barca!
13
Tam to nawet swoich nie szanują - nie mam dzisiaj ochoty patrzeć na ten chlew ;) Po dzisiejszym meczy z przyjemnością zajrzę ;)
40
"..Nawet działacze PSG go oklaskiwali.." --> chłopak zasłużył. Poza tym Iniesta tak jak Xavi szanowani są wszędzie i przez wszystkich.
0
Aaaa no tak! Zapomniałem ... niestety już edita nie idzie zrobić ;)
52
1. Marca super okładka. Oby dzisiaj Atleti przeszło!
2. Brawo Neymar!
3. Iniesta, dziękuję za 1 połowę. Byłeś niesamowity!
4. Półfinał! Czekamy teraz na Atleti i Juve!
1
No cóż.. raczej z tego powodu płakać nie będziemy ;)
1
Dlatego kochamy Barcelonkę!!!!
5
booooo... mamy zaje** dwóch bramkarzy i obronę oczywiście. Dziękuję!
1
I zgadzam się z Tobą w 100%. Faktycznie może zły przykład. Bez odbioru ;)