5

Pozwolę sobie wkleić komentarz jednego z fioletowych:

"Ronaldo wczoraj dobrze się zachował. To przykład dla młodych, aby mieć ambicje zawsze, nawet przy 3:0. Wkurzał się na siebie, że zawsze był lekko spóźniony, tak samo przy bramce Arbeloi, to Ronaldo powinien tam stać i doskonale to wiedział bo na miejscu Álvaro mógł stać obrońca Almeríi.

Ronaldo pokazał co to znaczy wola walki i chęć strzelania bramek, chęć walki z samym sobą, chęć poprawy i progresu.

Álvaro jak i cała szatnia doskonale to rozumie.

A hejterzy? Cóż, kto by się nimi przejmował. :)"

--> Mam rozumieć, że młodzi ludzie brać z niego przykład i wkurzać się na kolegów z drużyny, którzy mu zabiorą piłkę albo wiecznie wymachiwać łapami? jest zwycięstwo a radości nie ma.. parodia.

4

Komentarz usunięty

30

Juve życzę Ci wygranej w Lidzie, Pucharze krajowym oraz finału LM, w którym ulegniecie Barcelonie ;)

1

Czy ktoś z tego powodu płacze? Ja tam nie. Nie życzę nikomu źle, ale cieszą mnie te kontuzje!

Kto jak kto, ale najbardziej cieszy mnie nieobecność Robbena ;)

1

To był cudowny wieczór z pięknymi brameczkami ;)

1. Mundo po raz kolejny najlepsza okładka! MASZYNY!!!!

2. MSN --> 102 gole - MAGIA!

3. Robben out? Płakać nie będę ;)

4. Real pod presją --> hi hi hi!

5. Kara dla Realu? --> czy to w ogóle możliwe????

21

1. Lahoz już chyba każdego przepraszał z wyjątkiem samych poszkodowanych ;)

2. Widzę, że w Madrycie już trwają rozmowy na temat ile mają zapłacić "UŁEFIE" za puchar ;] Za losowanie już przelew poszedł czas na puchar ;) hehe

3. Jak Chicharito tak będzie grał to Ronaldo go nie polubi - gdzie moje gole???!!!

No to do wieczora! SZOŁ czas zacząć!

3

Kolejna drużyna, która na "głos" mówi, że jest za Realem. Wśród sędziów przypuszczam, że jest tak samo, ale nie mogą nic mówić ;)

16

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zespoły, które z nami coś ugrały bądź sprawiły ogromne trudności z Realem dają ciała. "Podkładają się" ;/

7

Właśnie miałem napisać to samo co masz w 1 zdaniu ;) Bo Benzema obok Jese to pies Ronaldo ;]

3

1. Mundo tym razem okładka bezkonkurencyjna!

2. Messi CRACK TOTAL --> po prostu Mes Que Un piłkarz ;)

3. El Mejor Neymar --> w końcu!

4. Arsenal

5. Szkoda Celty - zasłużyli przynajmniej na remis.

6. Ronaldo po wczorajszym meczu na następny wyjdzie z czepkiem, hehe --> http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_19246.jpg

10

Taka właśnie jest różnica między nami a fioletowymi..

Barca żeby wygrać musi coś grać, na farta nigdy nie możemy wygrać. Te białe prześcieradła są klepane cały czas i bach gol.. szkoda Celty, bo są o wiele lepsi.

1

Niedługo będzie gadanie, że gdyby nie słupki RONALDO to miałby 3x więcej bramek niż MESSI ;)

13

Ronaldo ma gula, że przeciwnik ma czepek xD

6

To co? Powtórka z zeszłego roku? Ponoć historia lubi się powtarzać ;)

Chciałbym żeby Celta zagrała chociaż w 50% tak jak z Barceloną!

PS: Te patelnie w Mundo to chyba słabo się sprzedają ;)

6

STAN PODNIECENIA FIOLETOWYCH SIĘGNĄŁ ZENITU!

Biją rekordy komentarzy - szkoda że połowa to jest nabijanie się z Barcelony ;)

1

Real większego farcierskiego klubu to już nie ma. Całą edycję LM mają farta... to parodia!

1

Piłkarze, Piłkarze ręczni już w final 4 ;)

szkoda koszykarzy...

1

Dobrze prawisz El Guaje !!!!

2

1.Każdy chce trafić na Juventus, ale tylko jedna drużyna trafi - Real. W tej edycji mają wielkiego farta. Tak samo Bayern.

2. Z kimkolwiek nie zagramy będzie dobrze. Jak wygrywać to ze wszystkimi i z najlepszymi!

1

Tak, tak Guardiola będzie Manita!

1

Oficjalnie: Perez dokonał przelewu. Wariant II bankowo.

6

1. Real - Juve, Barca - Bayern - ja już znam półfinały.

2. Z bólem, ale trzeba stwierdzić, że Real zasłużył na wygraną.

3. "Piękny i kochany" Chicharito man of the match! - chłop zagrał dobre zawody, ale w Realu i tak będzie siedział na ławie i w końcu odejdzie.

4. Arsenal

5. Barca Barca Barca!

13

Tam to nawet swoich nie szanują - nie mam dzisiaj ochoty patrzeć na ten chlew ;) Po dzisiejszym meczy z przyjemnością zajrzę ;)

40

"..Nawet działacze PSG go oklaskiwali.." --> chłopak zasłużył. Poza tym Iniesta tak jak Xavi szanowani są wszędzie i przez wszystkich.

0

Aaaa no tak! Zapomniałem ... niestety już edita nie idzie zrobić ;)

52

1. Marca super okładka. Oby dzisiaj Atleti przeszło!

2. Brawo Neymar!

3. Iniesta, dziękuję za 1 połowę. Byłeś niesamowity!

4. Półfinał! Czekamy teraz na Atleti i Juve!

1

No cóż.. raczej z tego powodu płakać nie będziemy ;)

1

Dlatego kochamy Barcelonkę!!!!

5

booooo... mamy zaje** dwóch bramkarzy i obronę oczywiście. Dziękuję!

1

I zgadzam się z Tobą w 100%. Faktycznie może zły przykład. Bez odbioru ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?