1

Ahh jakże to był dobry wieczór!

1. Suarez 2 x OLE i bach 2 brameczki! ;) Biedny Dejwid - wrócił po kontuzji i BACH! 2 siateczki. Tak teraz się pisze jego imię i nazwisko: http://fangol.pl/view/95159/niesamowite-nogi-luiza

2. "UEFA nie otworzy postępowania przeciwko Carvajalowi ani Mario Suárezowi za jego krytykę wobec sędziego, ale zrobi to w stosunku do Atlético za błędy w zabezpieczeniu meczu” - to jest jakaś parodia.

3. Bayern popłynął! Bez Robbena i Frąka nie grają nic!

6

Wawrzyniak > Reszta Świata ;)

6

Javier Pastore < Jordi Alba

Cavani < Piqué

Maxwell < Messi

Matuidi = Iniesta

.... to co 3:0 ? ;) hehe

0

Ooo to rzucaj pracę ;D

1

Mam nadzieję, że nasze MSN będzie dzisiaj wielkie i znowu będzie takie fantastyczne zdjęcie jak to w poście ;) Noo, tym razem może w kolorze pomarańczowym xD

1

1

Ja nie piszę o ugryzieniu, ale o tym uderzeniu.
Co do Suareza to już przeszłość, dostał zjebkę od chyba każdego kibica, został ukarany i nie ma co do tego wracać.

5

Mandżukić owszem to bandyta. Co do Carvajala to go lubię, bo to genialny zawodnik, ale wczoraj to przesadził z tym uderzeniem i to zdrowo. Mam nadzieję, że będzie kara - jeżeli to w ogóle możliwe w przypadku piłkarzy Realu.

Nie ważne czy puściły mu nerwy raz czy tysiąc - kara się należy.

42

1. Piękna okładka Mundo ;)

2. Najlepsze 0:0 jakie ostatnio oglądałem.

3. Straciłem szacunek do Carvajala.

4. Brawo Oblak!

5. Najgorszy był wczoraj MIELCARSKI i te jego kocopoły - dno!

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Sędzia Ewidentnie gwiżdże dla Realu

5

Weźcie zróbcie cos z tym idiota Mielcarskim bo tego nie idzie sluchac... To jest pajac

2

Trza przyznać Real był dużo lepszy w pierwszej połowie. Oby było inaczej w drugiej.

Co do sędziego to no comment!

A tego komentatora pajaca z czymś w gębie to nie da się słuchać... masakraaa jakaś.

0

Komentarz usunięty

2

Bo już wykorzystali limit 3 zawodników. Alaba, Neuer, Robben! Chyba nikt by nie zamienił ich na Lewego.

1

Zapewne Kapitan Grzmot inaczej byłby smutny i zepsułby zabawę machając łapami.

Kapitanami na pewno byliby Terry i Buffon ;)

0

Nie zna? To Twoje zdanie. Najpierw naucz się pisać jego nazwisko. Nie każdy musi go chcieć. Jeżeli to prawda to LE nie zmieni zdania - i dobrze. Pogba nr1.

1

Dokładnie! Pogba nr1.

4

Bo zapewne dalej jest fanem Barcelony i Messiego ;)

9

Spokojnie chłopczyku z Malagi szczęście odwróci się do Was w niedzielę (OBY)! A te paluszki mogą zostać ;)

42

Ronaldo i Messi w jednym zespole? Ronaldo byłby w 7 niebie jakby miał takiego playmakera i asystenta w drużynie. A co miałby z tego Messi? Mmm..

18

Najważniejsze, że nie zagra Ibra i Verratti ;)

18

Jakbym usłyszał Darka Szpakowskiego i jego stały tekst :

"Realizują założenia taktyczne trenera" ;)

1

Na zdj. Wszyscy pod wspólnym prysznicem hehe ;)

4

Żartujesz??????????????

Gościu, szkoda że nie ma tutaj minusowych poleceń. Pobiłbyś rekord.

Pisząc taki komentarz przestałeś być kibicem Barcelony. Ty jesteś balastem tej strony.

16

Bravo!!!

Ma w sobie coś takiego, że nie da się go nie lubić, nawet za błędy ;)

Super gościu, przesympatyczny! Sto lat!

1

Jak w tytule: "Feliz cumpleaños, Tarzan!"

Ehh.. brakuje Nam go jako piłkarza, jako kapitana no i jako człowieka!

1

Bo Messi woli strzelać w CL Bayerowi ;)

1

To byłoby coś pięknego. Gralibyśmy wtedy na luzie, Real byłby pod ścianą.
Ja myślę, że mecz z Malagą będzie dla nich 1 poważnym sprawdzianem. Jeszcze jakby zagrali tak jak z Atletico to mogłoby być ciekawie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?