NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ahh jakże to był dobry wieczór!
1. Suarez 2 x OLE i bach 2 brameczki! ;) Biedny Dejwid - wrócił po kontuzji i BACH! 2 siateczki. Tak teraz się pisze jego imię i nazwisko: http://fangol.pl/view/95159/niesamowite-nogi-luiza
2. "UEFA nie otworzy postępowania przeciwko Carvajalowi ani Mario Suárezowi za jego krytykę wobec sędziego, ale zrobi to w stosunku do Atlético za błędy w zabezpieczeniu meczu” - to jest jakaś parodia.
3. Bayern popłynął! Bez Robbena i Frąka nie grają nic!
6
Wawrzyniak > Reszta Świata ;)
6
Javier Pastore < Jordi Alba
Cavani < Piqué
Maxwell < Messi
Matuidi = Iniesta
.... to co 3:0 ? ;) hehe
0
Ooo to rzucaj pracę ;D
1
Mam nadzieję, że nasze MSN będzie dzisiaj wielkie i znowu będzie takie fantastyczne zdjęcie jak to w poście ;) Noo, tym razem może w kolorze pomarańczowym xD
1
To Messi z Lavezzim sobie pogada ;D
http://www.blaugranas.com/media/galeria/25/1/1/2/7/n_f_c_barcelona_lionel_messi-4897211.jpg
1
Ja nie piszę o ugryzieniu, ale o tym uderzeniu.
Co do Suareza to już przeszłość, dostał zjebkę od chyba każdego kibica, został ukarany i nie ma co do tego wracać.
5
Mandżukić owszem to bandyta. Co do Carvajala to go lubię, bo to genialny zawodnik, ale wczoraj to przesadził z tym uderzeniem i to zdrowo. Mam nadzieję, że będzie kara - jeżeli to w ogóle możliwe w przypadku piłkarzy Realu.
Nie ważne czy puściły mu nerwy raz czy tysiąc - kara się należy.
42
1. Piękna okładka Mundo ;)
2. Najlepsze 0:0 jakie ostatnio oglądałem.
3. Straciłem szacunek do Carvajala.
4. Brawo Oblak!
5. Najgorszy był wczoraj MIELCARSKI i te jego kocopoły - dno!
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Sędzia Ewidentnie gwiżdże dla Realu
5
Weźcie zróbcie cos z tym idiota Mielcarskim bo tego nie idzie sluchac... To jest pajac
2
Trza przyznać Real był dużo lepszy w pierwszej połowie. Oby było inaczej w drugiej.
Co do sędziego to no comment!
A tego komentatora pajaca z czymś w gębie to nie da się słuchać... masakraaa jakaś.
0
Komentarz usunięty
2
Bo już wykorzystali limit 3 zawodników. Alaba, Neuer, Robben! Chyba nikt by nie zamienił ich na Lewego.
1
Zapewne Kapitan Grzmot inaczej byłby smutny i zepsułby zabawę machając łapami.
Kapitanami na pewno byliby Terry i Buffon ;)
0
Nie zna? To Twoje zdanie. Najpierw naucz się pisać jego nazwisko. Nie każdy musi go chcieć. Jeżeli to prawda to LE nie zmieni zdania - i dobrze. Pogba nr1.
1
Dokładnie! Pogba nr1.
4
Bo zapewne dalej jest fanem Barcelony i Messiego ;)
9
Spokojnie chłopczyku z Malagi szczęście odwróci się do Was w niedzielę (OBY)! A te paluszki mogą zostać ;)
42
Ronaldo i Messi w jednym zespole? Ronaldo byłby w 7 niebie jakby miał takiego playmakera i asystenta w drużynie. A co miałby z tego Messi? Mmm..
18
Najważniejsze, że nie zagra Ibra i Verratti ;)
18
Jakbym usłyszał Darka Szpakowskiego i jego stały tekst :
"Realizują założenia taktyczne trenera" ;)
1
Na zdj. Wszyscy pod wspólnym prysznicem hehe ;)
4
Żartujesz??????????????
Gościu, szkoda że nie ma tutaj minusowych poleceń. Pobiłbyś rekord.
Pisząc taki komentarz przestałeś być kibicem Barcelony. Ty jesteś balastem tej strony.
16
Bravo!!!
Ma w sobie coś takiego, że nie da się go nie lubić, nawet za błędy ;)
Super gościu, przesympatyczny! Sto lat!
1
Jak w tytule: "Feliz cumpleaños, Tarzan!"
Ehh.. brakuje Nam go jako piłkarza, jako kapitana no i jako człowieka!
1
Bo Messi woli strzelać w CL Bayerowi ;)
1
To byłoby coś pięknego. Gralibyśmy wtedy na luzie, Real byłby pod ścianą.
Ja myślę, że mecz z Malagą będzie dla nich 1 poważnym sprawdzianem. Jeszcze jakby zagrali tak jak z Atletico to mogłoby być ciekawie ;)