NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dokładnie. Dalej jestem tego zdania, ze Ronaldo nigdy nie grał i nie bedzie grał tak jak Leo. Nigdy tez był najlepszy na świecie a w historii to lepiej nie mowić. Natomiast mozna śmiało stwierdzić, ze ma skuteczność najlepsza na świecie i celność. tyle. Za to szacunek. Jego gra w ogóle mnie nie zachwyca.. Niech ktoś mi powie dlaczego mozna sie zachwycać jego gra? Czasami chciałbym, ale nie znajduje nic..
1
Xavi odejdzie dopiero po wygaśnięciu tego "bana" transferowego. Wie, że jest potrzebny i dlatego na obecną chwilę zostanie.
Jednakże cokolwiek postanowi na pewno każdy to uszanuje!
0
Uważa na kartkę ;D
2
„Mecz z Almeríą jest niezwykle ważny i będę potrzebował jedenastu wspaniałych piłkarzy. Na szczęście, mam ich więcej” - podoba mi się to zdanie ;)
Odnośnie kartki. Jest dobrze jak jest ;) Prawdy mówić nie musi.
1
Bo artykuł się "publikuje" ;)
0
Nie, nie, nie...
42
Hehe śmieszna sytuacja, ale jak najbardziej dozwolona :)
LE zna zawodników Celty i wiedział, że któryś się zagotuje.. ale że w taki sposób ;) hehe
1
Hehe, no tak ;) Cały czas myślę, że jest poniedziałek ;)
1
Dobrze mówisz ;)
i ta niezapomniana siatka:
http://i.ytimg.com/vi/jGJHTmLDuAg/hqdefault.jpg
1
Xavi i Alves - priorytet!
Alves za wczorajszą dobitkę może pożegnać się z taką kasą jaką chciał hehe ;)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
1
Ajj.. szczerze to już mam dość tych wszystkich stwierdzeń trenerów czy piłkarzy. Kto co ile, w jakiej formie.. Na szczęście dzisiaj wracamy na boisko i ono wszystko zweryfikuje! Nie mogę się doczekać ;p
1
On czyta tylko tytuł... 4 razy to nazwisko się przewinęło pod tym postem a jednak niektórzy mają problem..
8
Leo koreczki na nogach to znaczy, że wszystko w porządku! Hura! Czekamy zatem na jutrzejszy meczyk :)
73
http://s23.postimg.org/ujbi0qm8b/image.jpg
Ot takie ażurowe jajeczko dla Was kochani kibice!
2
„Real może liczyć na tytuł, jeśli zdobędzie komplet punktów w pozostałych meczach. W ostatniej dekadzie nikt nie wygrał wszystkich 10 końcowych spotkań. W Madrycie są przekonani, że Barça się potknie”
--> No tak! Wygląda na to, że są sami od siebie zależni. Jak wygramy wszystko to możemy liczyć na Mistrzostwo, bo Barca raczej się potknie. --> Lepiej patrzta się na siebie. HA HA HA!
1
Czyli nawet nie można myśleć o nowych piłkarzach?
4
Alaba byłby idealny.. ale niestety Bayern na pewno go nie puści.
W Madrycie też go pragną - też go obserwują.
1
Leo nawet z takim lekkim urazem i tak jest poza zasięgiem wszystkich innych piłkarzy ;) Liczę na 2 brameczki z Celtą!
0
Jeszcze niech chłopaka wezwą w dniu meczu.
5
Kolejne El Clasico padło łupem Barcy! Brawo!
5
Ten Uberaman to ma problem ze sobą. Gościu przy każdym poście jedzie z zawodnikami Barcy i wszystko co jest z nią związane. Jeżeli mu odpowiesz albo wtrącisz się to bana dostajesz od adminuff! Wersja El Jarusia 2.0 być może, ale sądzę, że to jest jego drugie konto "nieadminowskie". Udziela się jako zwykły użytkownik i jedzie ze wszystkim.
18
Dokładnie. Na rm.pl to co drugi nie wie.
4
Ja już sobie wyobrażam jakie powstałyby memy: Cech vs Messi ;)
3
Fajna okładka sportu: Messi - OK!
Może lepiej niech nic nie piszą o tranferach, bo zaraz realek podkupi ;)
1
Deulofeu może być dla Liverpoolu takim drugim Luisem Suarezem, ale czy go Barca odda? Mmmm..
0
To jest pajączek xD
16
Ostatnio Leo jest nieźle nakręcony! Przychodzi na treningi nawet w dni wolne. Brawo!!! Ahh niech już będzie ta niedziela!