NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Każdy kibicuje komu chce, nikt nic nie powinien.
To komu byś kibicował jakby Bayern grał z Barceloną? Bayernowi, bo jest tam Lewy?
11
O kurde, masakra jakaś.. pewnie dzisiaj zagramy w czarnych opaskach.
1
Jak mecz się dobrze ułoży to pewnie tak koło 90 minuty go wprowadzi ;)
1
Gratulacje i Najlepszego!
Szczęście będzie trwało! A jutro dodatkowe w postaci wygranej Atleti ;)
6
Frustracja? Pfff niby czemu? Wygra to wygra, przegra to przegra, mam to gdzieś ale większa jest szansa, że polegną.
O frustracji już chyba zapomniałeś i o tym 4:0. Atleti też wtedy grało w mocnym osłabieniu.
6
Jak to pięknie brzmi!
"Bez przebaczenia", "No mercy", "Sin piedad" --> oby tak było!
Mam nadzieję, że dzisiaj Porto sobie jakoś poradzi a jutro Atleti zniszczy białych ;)
2
Hehe, dokładnie albo nałoży taki kombinezon:
http://www.brantas.org.pl/files/cieply-plaszcz-z-workiem-na-nogi-%28ps_11%29%5B5%5D.jpg
4
Donie to jest zwykły pajacyk. Udzieliłeś mu rady bezpłatnie hahaha
@AlexisBlaugrana --> poprzekręcane to masz we łbie. Szacunku trochę. Jak to któryś z użytkowników już wspomniał: Don-Corleone to Messi naszej strony ;)
17
Da___________________vid Luis dowiedziawszy się, że T. Silva nie zagra:
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/07/11/article-2689065-1F7EB16300000578-748_634x445.jpg
1
Wreszcie ta prasa!
Mundo fajna okładka ;)
Realek będzie miał ciężko: 4 piłkarzy out, ciekawe kto poda kapitanowi grzmotowi? Z kim bidulek ma grać. Według mnie to największym osłabieniem jest brak Marcelo.
16
Bravo numerem jeden bezdyskusyjnie!
Po obronie tego karnego darłem się z minutę,: "Bravo, Bravo, Bravo..." ;D
1
Dobrze napisane ;) Valencia podobnie zagrała podobnie jak Real w meczu z Barcą i Atleti. 1 połowa niesamowicie intensywna a potem ... sami wiemy ;)
2
No właśnie też się zastanawiam to już nie pierwsza taka sytuacja. Mógł spokojnie strzelić a kombinuje z lobikami. Być może jego nie cieszą patelnie, za każdym razem chce coś fajnego zrobić ;)
6
Taki już jest. To jemu muszą za wszystko dziękować, bo będzie smutny. No, ale nie gadaj jego 1 asysta genialna - tak chciał ;]
14
Ach, cóż to był za niesamowicie trudny mecz!
1. Bravo nr 1!
2. Leo ostatnio słupkuje a przy tej akcji sam na sam to się nieźle ośmiałem ;) Na szczęście wykończył. Chłopak chciał się zabawić hehe
3. W Realu 2 kontuzje, nie życzę im źle, ale dobrze, że z Atleti nie zagrają.
4. Niestety nie obyło się bez cieszynki białego.
--> teraz czas na PSG! !Vamos!
1
Nie mogę tych dwóch idiotów słuchać...
4
Leo sie strasznie zabawił :p haha ale śmiesznie xad
0
Sędzia za Realem
19
„Niech się zatrzęsie Camp Nou!" --> podoba mi się takie podejście i świetne słowa LE. Widać, że jest nakręcony. Oby to się przełożyło na piłkarzy!
0
I macha łapami.
1
Barcelona lestaktikaja ;D
6
Nawet jakbyśmy go kupili to i tak dostałby siatki - na treningu ;)
1
Nic dodać nic ująć. Zgadzam się. Jak nie było Modricia i Jamesa to Isco ciągnął cały Real - wrócili i mają go gdzieś.
0
Dokładnie. Podobna sytuacja jest z Ancelottim. Jeszcze niedawno najlepszy na świecie gadali a teraz po słabych występach pozbywają się. Zupełnie jak u Nas z LE.
Zaraz większość będzie pisała o powrocie Pepa. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.
Jak dla mnie w tym momencie LE>PEP.
0
1. Favoritos! -- a jak!
2. Rozwścieczony Isco - Real nie docenia nikogo.
3. MSN > BBC = 91>88 ;)
0
Komentarz usunięty
3
A chcesz jeszcze jedno OLE?
22
Mam lepsze ;p
http://fangol.pl/view/95178/suarez-zalatwil-luiza
http://fangol.pl/view/95159/niesamowite-nogi-luiza
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty