5

Każdy kibicuje komu chce, nikt nic nie powinien.

To komu byś kibicował jakby Bayern grał z Barceloną? Bayernowi, bo jest tam Lewy?

11

O kurde, masakra jakaś.. pewnie dzisiaj zagramy w czarnych opaskach.

1

Jak mecz się dobrze ułoży to pewnie tak koło 90 minuty go wprowadzi ;)

1

Gratulacje i Najlepszego!

Szczęście będzie trwało! A jutro dodatkowe w postaci wygranej Atleti ;)

6

Frustracja? Pfff niby czemu? Wygra to wygra, przegra to przegra, mam to gdzieś ale większa jest szansa, że polegną.

O frustracji już chyba zapomniałeś i o tym 4:0. Atleti też wtedy grało w mocnym osłabieniu.

6

Jak to pięknie brzmi!

"Bez przebaczenia", "No mercy", "Sin piedad" --> oby tak było!

Mam nadzieję, że dzisiaj Porto sobie jakoś poradzi a jutro Atleti zniszczy białych ;)

2

4

Donie to jest zwykły pajacyk. Udzieliłeś mu rady bezpłatnie hahaha

@AlexisBlaugrana --> poprzekręcane to masz we łbie. Szacunku trochę. Jak to któryś z użytkowników już wspomniał: Don-Corleone to Messi naszej strony ;)

17

Da___________________vid Luis dowiedziawszy się, że T. Silva nie zagra:

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/07/11/article-2689065-1F7EB16300000578-748_634x445.jpg

1

Wreszcie ta prasa!

Mundo fajna okładka ;)

Realek będzie miał ciężko: 4 piłkarzy out, ciekawe kto poda kapitanowi grzmotowi? Z kim bidulek ma grać. Według mnie to największym osłabieniem jest brak Marcelo.

16

Bravo numerem jeden bezdyskusyjnie!

Po obronie tego karnego darłem się z minutę,: "Bravo, Bravo, Bravo..." ;D

1

Dobrze napisane ;) Valencia podobnie zagrała podobnie jak Real w meczu z Barcą i Atleti. 1 połowa niesamowicie intensywna a potem ... sami wiemy ;)

2

No właśnie też się zastanawiam to już nie pierwsza taka sytuacja. Mógł spokojnie strzelić a kombinuje z lobikami. Być może jego nie cieszą patelnie, za każdym razem chce coś fajnego zrobić ;)

6

Taki już jest. To jemu muszą za wszystko dziękować, bo będzie smutny. No, ale nie gadaj jego 1 asysta genialna - tak chciał ;]

14

Ach, cóż to był za niesamowicie trudny mecz!

1. Bravo nr 1!

2. Leo ostatnio słupkuje a przy tej akcji sam na sam to się nieźle ośmiałem ;) Na szczęście wykończył. Chłopak chciał się zabawić hehe

3. W Realu 2 kontuzje, nie życzę im źle, ale dobrze, że z Atleti nie zagrają.

4. Niestety nie obyło się bez cieszynki białego.

--> teraz czas na PSG! !Vamos!

1

Nie mogę tych dwóch idiotów słuchać...

4

Leo sie strasznie zabawił :p haha ale śmiesznie xad

0

Sędzia za Realem

19

„Niech się zatrzęsie Camp Nou!" --> podoba mi się takie podejście i świetne słowa LE. Widać, że jest nakręcony. Oby to się przełożyło na piłkarzy!

0

I macha łapami.

1

Barcelona lestaktikaja ;D

6

Nawet jakbyśmy go kupili to i tak dostałby siatki - na treningu ;)

1

Nic dodać nic ująć. Zgadzam się. Jak nie było Modricia i Jamesa to Isco ciągnął cały Real - wrócili i mają go gdzieś.

0

Dokładnie. Podobna sytuacja jest z Ancelottim. Jeszcze niedawno najlepszy na świecie gadali a teraz po słabych występach pozbywają się. Zupełnie jak u Nas z LE.

Zaraz większość będzie pisała o powrocie Pepa. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Jak dla mnie w tym momencie LE>PEP.

0

1. Favoritos! -- a jak!

2. Rozwścieczony Isco - Real nie docenia nikogo.

3. MSN > BBC = 91>88 ;)

0

Komentarz usunięty

3

A chcesz jeszcze jedno OLE?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?