NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
„W Barcelonie wszyscy pomagają zdobywać bramki. W ostatnich meczach pojawiły się wątpliwości, czy jakiś zawodnik Realu naprawdę chciałby, żeby jego kolega zdobył gola. To jest problem, jeśli chcesz wygrywać trofea , trener musi to kontrolować”.
...if you know what i mean ;)
2
Zgadzam się ;) Ja również nie traktuję tego jako prawdy absolutnej, ale akurat te info były już dużo wcześniej teraz się potwierdzają.
3
Łykam jak młody pelikan! Wszystko i wszędzie. Nie powinieneś siedzieć na stronie Bayernu i cieszyć się mistrzostwem? Albo lepiej idź pooglądaj sobie bramki "Milera" i jego piękną gębę.
idź lepiej komentować na "onecie" tam wielbią Bayern.
2
Jak rozumiem Ty w nic nie wierzysz? Poprzeglądaj swoje komentarze to zobaczysz ;)
Jest przegląd prasy - prawdziwe czy nieprawdziwe informacje mam prawo komentować i w to wierzyć. Nie muszę, ale chcę ;) Poza tym w tym przypadku nie ma tu nic nowego. Każdy wie jak jest. To tylko potwierdzenie poprzednich faktów.
3
To, że gościu wrócił po kontuzji i nie zagrał dobrego spotkania już go skreślasz?
Zapomniałeś, że jego asysta była decydująca?
2
Pan Grzmot unika płacenia podatków? Wow!
Niedawno nagonka była na Leo. Co teraz powiedzą Realowcy? Dalej taki jest wspaniały? Najpierw wysyła fikcyjną kasę a teraz informacje o podatkach ha ha ha! A niby tym się różnił od Leo. Mata swojego Grzmota!
Rozwaliło mnie mnie zdanie : "Portugalczyka bolą dysproporcje między zdobywanymi bramkami a wygrywanymi trofeami." Jego to boli? Jakoś wątpię! Teraz, kiedy wszyscy na niego jadą. Po słowach Ramosa takie rzeczy gada? Błagam.
Poza tym jak podaje Marca: Ronaldo czuje się zraniony atakami dziennikarzy po tej imprezie.. żałosne. W tym właśnie momencie pokazał jak ważne jest dla niego dobro drużyny. Ważniejsze jego urodziny! i jeszcze płacze, że nikt go nie wspiera. Epic!
3
Szczerze to wolę tego typu figurki: http://www.aliensgroup.pl/
Robią niesamowite, szkoda że nie ma Leo ;/
@Don-Corleone
--> Coś dla Ciebie : http://www.aliensgroup.pl/766,godfather-don-vito-corleone-cinemaquette.html ;)
9
A tak o! Postawiłbym koło koszulek, szaliku ;) Od dziecka były plakaty, koszulki itp i tak mi zostało. "Gadżeciarstwo" ;p
1
Genialne!
Chciałbym mieć taką w domu ;)
1
„On jest jedyny w swoim rodzaju. Był, jest i będzie najlepszy na świecie” --> Amen.
Co do LE to musi zostać - nie ma innej opcji. W tym momencie nie ma lepszego trenera ;)
2
pokaże na pewno ;)
47
Leo! Macie okazję na tryplecik. Po prostu bądź sobą a wszystko będzie wygrane! 5 złota piłeczka dla Ciebie na ostatniej prostej ;)
7
U nas dobre relacje praktycznie na każdym froncie. Cieszy mnie to niezmiernie! ;)
1. Mam nadzieję, że Marc nigdzie nie odejdzie! Ma zostać u nas na lata!
2. Navas.. kolejny piłkarz, którego Real potrafi zepsuć nie dając mu szansy. Jeden błąd i przekreślili go całkowicie...
3. Enrique ma zostać! Tak jest! Skoro Leo tego chce to pewnie tak się stanie, hehe ;p
2
Mistrzostwo - już mamy ;)
Zamorę - już mamy ;)
Pichichi - raczej Leo nie da rady, choć kto wie? Jakby tak strzelił 5 bramek to byłoby epickie hehe a Grzmot? Nie powiem, bo dostanę bana ;)
17
Oby tylko nie komentował La Boga bo je..ne ;)
Natomiast Transmisja wręczenia nagrody Pichichi będzie na Disney Channel hehe ;p
2
Jest genialny! Za każdym razem kiedy jest między słupkami jestem spokojny. Poza tym jest przesympatyczny ;)
7
Dla mnie może nawet Ronaldo sędziować. Niech będzie kto będzie. Musimy zrobić swoje. Nie narzekajmy tak jak hala dzieci.
1
Ehh.. Kolejna wielka legenda odchodzi. Przykro, ale niestety tak już jest.
W takim razie trzeba zdobyć tryplet i niech nasz kapitan wzniesie wszystkie puchary. To byłoby chyba najpiękniejsze pożegnanie jakie sobie piłkarz może wyobrazić ;)
wyobrażam sobie to wzruszenie, płacz.. będzie mu niesamowicie przykro..
18
Fiesta Fiesta Fiesta! ;) Campeones Campeones Ole Ole Ole!
1. Czekamy na Pucharek na CN ;)
Ps: Jak myślicie to prawda co mówią o konflikcie Ramosa z Kapitanem G?
Bardzo dobrze mu Ramos powiedział: "Obchodzą cię tylko twoje gole, wszystko inne, cały zespół masz gdzieś"
3
Son Goku vs Vegeta :p
2
Nie wiem czy ktoś to już pisał, ale fajna ciekawostka ;)
--> 17 maja 2014 roku, Atletico Madryt zostaje Mistrzem Hiszpanii na Camp Nou ;)
--> 17 maja 2015 rok, Fc Barcelona zostaje Mistrzem Hiszpanii na Vicente Calderon ;)
nieźe!
4
Clint Eastwood haha, skąd Ci się to bierze ;p?
pozdrowionka!
5
Hehe a tej sytuacji to nie znam z Algierią, ale faktycznie to było durne i śmieszne ;)
Rozpływamy się tutaj na Naszym Leo a on ma jeszcze do wykonania poważną robotę! Trzymamy kciuki a 6 czerwca będziemy piać z zachwytu albo płakać ;p
4
Racja. Obraz gry zmienił się diametralnie. W tych czasach obrońcy są o niebo lepsi, silniejsi dają o wiele więcej w defensywie.
Kiedyś bez spalonych to napadziory miał raj ;) Stał na kaczora i czekał na futbolówkę.
5
Szanowny Donie wszystko się zgadza. Do Leo nikt się nie umywa. Przykro jest patrzeć na przede wszystkich fanów Crisa, którzy uważają co innego.. i jak to napisał @Ratamahatta nie wiem czy faktycznie niektórzy sobie jaja robią czy tak myślą. Nie wiem jak w ogóle można pisać, że Cristiano jest najlepszym piłkarzem w historii.. Doceniam i szanuję jego bramki, ale najlepszym nigdy nie będzie.
Spójrzmy teraz na tegoroczną ligę hiszpańską. Barca zostaje mistrzem, Leo praktycznie w każdym meczu najlepszy na boisku, strzela, kreuje, drybluje, pomaga w obronie. Wielu uważa, że to jego najlepszy sezon w całej karierze, ale w klasyfikacji strzelców jest za człowiekiem statystą i już jest od niego gorszy. I głosy: "Ronaldo ma złotą piłkę" Nikt nie pamięta w ilu meczach to Leo "bohaterował", wygrywał spotkania. Ronaldo praktycznie żadnego meczu ważnego im nie wygrał. Miał okazję się wykazać z Valencia i Juve i pokazał wielkie G. Tu jest rożnica. Kto to jednak będzie pamiętał za rok. Ronaldo miał więcej goli, zdobył złotego buta i tyle;/ I każde tłumaczenie dla hala dzieci to jak "krew w piach" ;)
Król jest tylko jeden! Lionel "Wybrany" Messi ;)
30
Odczarował w magiczny sposób jednocześnie nas zaczarował hehe
Czarodziej!
1
Leo - 10 bramek --> plus 1 mecz;]
Cr7 - 10 bramek
Luiz - 9 bramek
Neymar - 9 bramek
patrz na oficjalne stronki: http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2015/statistics/index.html
1
6 czerwca będzie prowadził Leo Messi ;)
7
Mamy w swoim zespole Króla Futbolu! Tego należy oczekiwać! ;p Wielkich meczów, ważnych bramek i niesamowitych emocji!
!Leo King!
!Visca el Barca!
26
JESTEŚMY MISTRZAMI HISZPANII !!!!!! Brawo!
Gratulacje dla redakcji. Dzisiaj to u nas przegląd prasy jest wcześniej ;) Zawsze to rm.pl jest pierwszy, ale dzisiaj wyjątek, podejrzewam że ból mają niesamowity!
Hattrick Ronaldo < Bramka Leo na wagę Mistrzostwa! ;) Nic dodać nic ująć!
Zostały jeszcze 2 pucharki do zgarnięcia!!!! Ah!