1

Dokładnie. Real nie potrafi inaczej. 1 gwiazdeczka się nie sprawdzi to trzeba miliony wydać na kolejne. Co z tą ich wspaniałą szkółką?

PS: tam nawet legend nie szanują...

1

;) Marca też mi szkoda, że nie zagrał..

1

Hehe, każdy sobie troszkę pograł, ale ten, którego chciał każdy zobaczyć 0 minut. Biedny Leo. Czas, abyś to nadrobił i eksplodował w tym miesiącu!

15

Rafinha drugi Ronaldinho? Błagam... 1 kwietnia był wczoraj....

18

Ahh.. boli ten ban transferowy...

W ogóle Barca nie ma szczęścia - dostajemy strasznie surowe kary...

1

A niech się zbroi. Szybkie transfery - bo chcą nam dopiec :)

2

No to co? Czas to wygrać i będzie na Pogbę lub kogoś innego ;)

2

Jakby to powiedział komentator:

NIEEE PRAWDO PODOBNY!

8

Wysłannikiem szejka, dobre! Hehe, eee tam, w końcu jakaś wybranka się trafi i nie będziesz musiał kombinować ;p

5

Shakira nr1! Super kobieta, mama, koleżanka, kibic, artystka ;)

33

Iriny? Ble! Lepsze "Antonelle" ;p

0

To już było ;)

2

Niezły trolling z tym Comic Sansem - a ten róż? Zupełnie jak koszulki białych xD Brakuje Hello Kitty!

0

W taką pogodę pewnie nieźle nadmuchał ;p

2

Leo wracaj!

PS. Bardzo fajne zdjęcie ;)

2

Komentarz usunięty

28

Piszczek - raczej nie ma opcji, ale przynajmniej byłoby: "POLSKA BARCELONA", no i na TVP puszczaliby mecze ;)

1

Bez dyskusji Vietto - plus, że zna ligę hiszpańską ;) Poza tym nasi młodzianie sobie nieźle radzą. Wystarczy tylko 1 z nich a kasę lepiej zostawić kasę na coś lub kogoś innego.

1

Zapomnijta. Ani jeden ani drugi tam się nie zjawi! Powiem Wam szczerze, że dobrze jak coś takiego gadają. Chłopaki będą dodatkowo zmotywowani na mecz z PSG ;)

Poza tym:
Kobiety we Francji < Kobiety w Hiszpanii --> a przecież Ney szuka wymarzonej kobiety/żony ;)

4

... bo jak będą bronili CR7 - on jest skrzydłowym ;)

1

Wow!

Deulofeu hat-trick z asyst. No tego to się nikt nie spodziewał! ;) W każdym razie bardzo mnie to cieszy.

1

Zgadzam się i też nie jestem zwolennikiem jakiegoś wieżowca, ale chodzi o to, że jednego dnia szmatławce piszą o wysokim napastniku, drugiego zupełnie co innego.

1

Wpłynąłby na pewno, ale czy kupić obu? Raczej nierealne, poza tym mamy wielu młodych, którzy mogą wiele osiągnąć :)

Vietto, Pogba i będzie cacy!

30

Kontrakt dla Luisa Enrique i Alvesa - priorytety!

Vietto/Dybala - stawiałbym na Vietto.

2 dni temu mowa była o wysokim napastniku - a teraz?

1

Legenda w muzeum legendarnego klubu - tak powinno być ;) Dobrze, że pozwolili zrobić mu to zdjęcie z tym pucharem.

1

Większość kibiców i tak woli oglądać Leo z ławki aniżeli niektórych na boisku ;p

3

Dokładnie! Na dodatek upomina się o bana dla każdego kto ma inne zdanie niż on.

6

Wpis z rm.pl --> Uberaman:
"Gary Medel o Neymarze: "Starcia są normalnym zjawiskiem podczas meczu. Niektórzy uprawiają teatr, a inni grają dalej. Szkoda, że nie wszyscy to widzą."
I bardzo dobrze, a tańczący z wiatrami Bieber niech się weźmie za grę bo żal patrzeć na jego teatr. No ale w końcu Barça, tam nawet Mascherano stał się panienką."

- no comment..

0

Masz prawo, bana nie dostaniesz. Na szczęście u nas admini nie są tacy porąbani jak wiadomo gdzie. Najwyżej zostanie usunięty ;)

1

No nie, źle się wyraziłem, sorki ;) Chodzi mi o te efektowne upadki i przewracanie się :) Nie ważne i tak go kocham!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?