NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dokładnie. Real nie potrafi inaczej. 1 gwiazdeczka się nie sprawdzi to trzeba miliony wydać na kolejne. Co z tą ich wspaniałą szkółką?
PS: tam nawet legend nie szanują...
1
;) Marca też mi szkoda, że nie zagrał..
1
Hehe, każdy sobie troszkę pograł, ale ten, którego chciał każdy zobaczyć 0 minut. Biedny Leo. Czas, abyś to nadrobił i eksplodował w tym miesiącu!
15
Rafinha drugi Ronaldinho? Błagam... 1 kwietnia był wczoraj....
18
Ahh.. boli ten ban transferowy...
W ogóle Barca nie ma szczęścia - dostajemy strasznie surowe kary...
1
A niech się zbroi. Szybkie transfery - bo chcą nam dopiec :)
2
No to co? Czas to wygrać i będzie na Pogbę lub kogoś innego ;)
2
Jakby to powiedział komentator:
NIEEE PRAWDO PODOBNY!
8
Wysłannikiem szejka, dobre! Hehe, eee tam, w końcu jakaś wybranka się trafi i nie będziesz musiał kombinować ;p
5
Shakira nr1! Super kobieta, mama, koleżanka, kibic, artystka ;)
33
Iriny? Ble! Lepsze "Antonelle" ;p
0
To już było ;)
2
Niezły trolling z tym Comic Sansem - a ten róż? Zupełnie jak koszulki białych xD Brakuje Hello Kitty!
0
W taką pogodę pewnie nieźle nadmuchał ;p
2
Leo wracaj!
PS. Bardzo fajne zdjęcie ;)
2
Komentarz usunięty
28
Piszczek - raczej nie ma opcji, ale przynajmniej byłoby: "POLSKA BARCELONA", no i na TVP puszczaliby mecze ;)
1
Bez dyskusji Vietto - plus, że zna ligę hiszpańską ;) Poza tym nasi młodzianie sobie nieźle radzą. Wystarczy tylko 1 z nich a kasę lepiej zostawić kasę na coś lub kogoś innego.
1
Zapomnijta. Ani jeden ani drugi tam się nie zjawi! Powiem Wam szczerze, że dobrze jak coś takiego gadają. Chłopaki będą dodatkowo zmotywowani na mecz z PSG ;)
Poza tym:
Kobiety we Francji < Kobiety w Hiszpanii --> a przecież Ney szuka wymarzonej kobiety/żony ;)
4
... bo jak będą bronili CR7 - on jest skrzydłowym ;)
1
Wow!
Deulofeu hat-trick z asyst. No tego to się nikt nie spodziewał! ;) W każdym razie bardzo mnie to cieszy.
1
Zgadzam się i też nie jestem zwolennikiem jakiegoś wieżowca, ale chodzi o to, że jednego dnia szmatławce piszą o wysokim napastniku, drugiego zupełnie co innego.
1
Wpłynąłby na pewno, ale czy kupić obu? Raczej nierealne, poza tym mamy wielu młodych, którzy mogą wiele osiągnąć :)
Vietto, Pogba i będzie cacy!
30
Kontrakt dla Luisa Enrique i Alvesa - priorytety!
Vietto/Dybala - stawiałbym na Vietto.
2 dni temu mowa była o wysokim napastniku - a teraz?
1
Legenda w muzeum legendarnego klubu - tak powinno być ;) Dobrze, że pozwolili zrobić mu to zdjęcie z tym pucharem.
1
Większość kibiców i tak woli oglądać Leo z ławki aniżeli niektórych na boisku ;p
3
Dokładnie! Na dodatek upomina się o bana dla każdego kto ma inne zdanie niż on.
6
Wpis z rm.pl --> Uberaman:
"Gary Medel o Neymarze: "Starcia są normalnym zjawiskiem podczas meczu. Niektórzy uprawiają teatr, a inni grają dalej. Szkoda, że nie wszyscy to widzą."
I bardzo dobrze, a tańczący z wiatrami Bieber niech się weźmie za grę bo żal patrzeć na jego teatr. No ale w końcu Barça, tam nawet Mascherano stał się panienką."
- no comment..
0
Masz prawo, bana nie dostaniesz. Na szczęście u nas admini nie są tacy porąbani jak wiadomo gdzie. Najwyżej zostanie usunięty ;)
1
No nie, źle się wyraziłem, sorki ;) Chodzi mi o te efektowne upadki i przewracanie się :) Nie ważne i tak go kocham!