NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
O ludzie, o czym wy śnicie, hahaha! Widać o kim i o czym myślicie przed snem, hehe. Pozdro!
25
hahaha, oby, oby xD Arda się przeliczył: http://i.imgsafe.org/448cb8e.jpg
Podejrzewam jednak, że Kapitan kilka razy tam padnie.
1
Celta znowu niesamowita.. Teraz zatopili żółtą łódź. Z białym prześcieradłem zapewne wpadną..
6
Jakby wyborcami była teraźniejsza gimbaza to na pewno ;)
2
Słuchaj, bo na fioletowej jest tak, że jak Real jest wyżej niż Barca to tabela z automatu się pojawia. Jeżeli Barca znajdzie się wyżej to za nic nie odnajdziesz tabeli ;) A odnośnie banów to już nic mnie nie zdziwi. Raz gościu dostał bana za napisanie "Messi > Ronaldo". Uważaj, oni mają więcej użytkowników zbanowanych niż aktywnych ;)
9
Jakbym napisał o niej co myślę to dostałbym perma ;]
A tak poza tym to ciekawa sprawa. Kto wie czy nie specjalnie się uwzięła na Leo?
0
Przyznaję się i chcę mieć bekę z CR. Takich zarozumialców nie lubię. A jeżeli inni będą wyśmiewać detale z życia Leo to będę go bronił albo to oleję ;) Widzisz.. nie masz ochoty dyskutować na temat syna Ronaldo i takich filmików.. moje pytanie. To dlaczego odniosłeś się do komentarza użytkownika @Wojciech6 ? Tutaj w La Rambla można o takich rzeczach dyskutować. Jeżeli to będzie sprzeczne z regulaminem to zapewne zostanie usunięte. Jedni nie lubią postów o Ceerce a drudzy np.: o fifie czy innych głupotach. Należy to olać ;) Nie mam do Ciebie pretensji i nie chcę się w dawać jakieś kłótnie. Pozdrawiam.
1
A nawet jak ma kompleks to co? Chłopak wkleił info, które tyczy się naszego piłkarza i co w tym złego? Podzielił się z tym więc od razu ma mieć kompleks?
23
Chciałoby się powiedzieć: "Winny się tłumaczy", ale znając te szmatławce to faktycznie mogli przeinaczyć słowa.
2
Niedługo Leo pokaże całą piątkę ;) -- sorry, Leo to nie Ceerka i nie liczy takich rzeczy ;)
1
Ney! Przestań tak dużo pudłować to wtedy będziemy znacznie silniejsi, hehe! Co do najpiękniejszej bramki to poczekaj w listopadzie strzelisz jeszcze ładniejszą i ważniejszą ;)
1
Chłopie jak ja nie lubię czytać felietonów to powiem Ci, że ten Twój jest mega ;) gj pax!
8
1. 157 narzeka na urazy --> plaga niesamowita.
2. Nolito znowu świetny występ, no no chyba czas zarzucić sidła na niego.
3. „Gareth nie chce być najlepszym modelem bielizny" --> padłem hahaha xD
2
Ja również nie cieszę się z kontuzji żadnego piłkarza ani źle nikomu nie życzę. Może się źle określiłem z tymi kontuzjami, ale płakać nie będę jak wyleci kilku piłkarzy :) CHOCIAŻBY z powodu sraczki jak już wcześniej napisałem. Jeśli chodzi o kontuzję Leo to poczytaj sobie komentarze na fioletowej z tamtego zdarzenia ;] Ave!
1
Hehe, faktycznie może to się wyklucza. Nie życzę nikomu źle, żadnej poważnej kontuzji czy skręcenia karku, ale nie będę rozpaczał jak np.: nie wiem.. złapie ich sraczka czy jakieś przeziębienie, które spowoduje absencję ;] tyle.
1
Spokojnie, nawet z takim Levante łatwo nie będzie ;) Liczmy na to, że stracą punkty.
1
A niech Real dalej łapie kontuzje. Nikomu oczywiście źle nie życzę, ale mogliby wypaść na dłuższy czas z gry ;) Bez James, Modricia i Benzemy Reala może nie być. U nas również jest plaga kontuzji, ale na szczęście jakoś ciułamy te punkty. Oby tak pozostało...
1
Komentarz usunięty
1
Przecież Cristiano całą karierę gra z kontuzją. Nie on został bohaterem i trzeba było poudawać.
14
...Awansie Cristiano na Euro.. - sam awansował, dobry jest.
1
To na pewno. Dobrze, że ma mocną psychę, w sumie to się okaże w LM i dalszych meczach. Mimo wszystko póki co Claudio nr1.
2
A myślisz, że będą go obwiniać? To normalne, że będą bronili kolegę z drużyny.. Na pewno niejeden w myślach sobie powiedział: "o matko, znowu spier...ł"
12
„Benítez podpala Biały Dom”. „Jego metody i postać nie są mile widziane w szatni. Jest nazywany dziesiątką w nawiązaniu do grubego Maradony” --> podpala BIAŁY DOM --> chyba biały bur..l.. tam kompletnie nikogo nie szanują. Ceerka i jego kilku goryli nie godzi się z metodami Rafy i już podpala.. pfff
1
Nolito z gazetką Mundo, nieźle. Co ma być to będzie, ale widać, że pragnie tego i nawet sam rozpowszechnia to info ;)
3
Pomoże? Może i pomoże, powodzenia. Poczekaj na rewanż, zobaczymy co powiesz jak Król powróci;)
4
jbc Fife. Co im to w ogóle przeszkadza? Wszelkie podstawy do rejestracji Ardy są, wszystko zgodne z przepisami i co? Jak krew w piach!
A może problemem jest klub, który był nieobecny na spotkaniu ;]
0
Po kiego ma robić z Bayernu najlepszą drużynę świata? Niech zrobi z niej przeciętniaka. Jesteś kibicem Bayernu czy Barcelony? W Liverpoolu nie zna nikogo - padłem........
3
Dobrze by było jakby zagrali tak jak my.. To prawda. Rico zagrał mecz życia, oczywiście z nami, bo jakby inaczej.. Miejmy nadzieję, że Sevilla jednak uciuła jakieś punkty ;]
2
Kolejny trudny mecz.. znowu będziemy się męczyli... ;/ Oby do przodu. Na szczęście Real też nie ma łatwo, choć Sevilla pewnie da *upy.
53
„nie zawahałbym się zdjąć Cristiano”... właśnie pokazał to z Atleti.. to był najlepszy moment żeby to zrobić. Benzema grał o niebo lepiej niż Ceerka i co? Na ławę, ale co tam. Nie zawahałby się..