10

No co zrobisz? Niestety, ale tak już jest i na 100% Ceerka będzie druga. W to nawet nie wierzą jego fanboje, ale gwarantuję Ci, że tak będzie. Po:

1. Ma Złotego Pantofla.
2. Strzelał po 5 bramek i zobaczysz, że nie będzie mowy o klasie przeciwnika.. 5 to 5.
3. Do tej pory będzie miał najwięcej bramek w LM.
4. To standard.

Niestety.

5

"Zawsze to mówiłem, najważniejsze są dla mnie nagrody zespołowe, a nie indywidualne, takie które uznają nas jako najlepszych na finiszu sezonu. Jestem jednak niezmiernie wdzięczny, wyróżnienia indywidualne także mnie cieszą, dziękuję - powiedział Messi."

--> Leo i dlatego jesteś najlepszy na świecie. Nie ma w tym roku równych Tobie! Manita Złotych Piłek jest już Twoja!!!

2

Pjanic i Real? Gościu ma talent i rzuty wolne wykonuje genialnie. W Realu zapewne ława a wolne? Te są przypisane do Ronaldy.

Benzyna? Obok Marcelo to był jedyny zawodnik Realu do którego miałem jakikolwiek szacunek , ale po takich aferach? Powinni go zamknąć ;]

Lio? Będziesz grał wszystko i bił kolejne rekordy! Królu postrzelaj trochę i niech się skończą te ploty ze Złotą Piłką. Wrrr..

61

"Czy oferta City za Messiego (dzisiejsze doniesienia brytyjskiej prasy - red.) to szaleństwo?
To plotki."

"Chcę jescze zapytać o Messiego. Czy masz jaką obawę, że szejkowie zabiorą Messiego?
Plotki, punkt drugi. [uśmiech]"

no to LE spomidorował dziennikarza xD


27

"To czyni go jeszcze wspanialszym. Mało interesują go nagrody indywidualne, woli te drużynowe. To wzmacnia nas wszystkich." --> Taki jest Leo. Niektórych interesują tylko te "picicia" ;]

1

Wymiatasz! ;) haha

1

E.Ezquerro a nie Santiago Ezquerro? ;]

1

Tak głosowali piłkarze, trenerzy. Nie wiadomo jak będzie oficjalnie ;)

4

Wiadomo głosowanie w Mudno, ale mniejsza z tym.

1. Messi 409 p.
2. Cristiano 212,5 p.
3. Neymar 92,5 p.
4. Suarez 33,5 p.
5. Ibra 21 p.

Brak Lewego? Ciekawy jestem co na to polscy eksperci, którzy twierdzą, że Lewy wygra xD

1

Lepiej nie, bo jeszcze będzie popychał naszych cracków ;]

22

1. Lio x5 Złota Piłka - bezapelacyjnie.

2. "Pakt z Ukrainy" -> ha ha ha ha! To jest dobre. Po meczu wielką ekipą Shaktaru! Wow! Ronaldo 2 bramki, 2 asysty to idzie na pakty, ale jakby nie strzelił to płacz i wojna.

3. "Szkoleniowiec Królewskich powiedział mu, że widzi lepszych piłkarzy w druzynie." --> Najgroźniejszy w meczu z nami. Nie ma co, Benitez zna swoich piłkarzy najlepiej!

1

Najwięcej to wydał na solarium ;]

1

Oto jest pytanie.. nie idzie tego pojąć.. co więcej Bravo był najlepszym bramkarzem na świecie w tamtym sezonie..

2

OMG I WTF? Co jak co, ale brak Claudio to jest po prostu śmiech na sali.. jak w ogóle można było go pominąć? NAVAS? Za co? Za kilka udanych meczów z ogórasami? Przecież nie grał całego sezonu.. Dwóch bramkarzy Realu? Co takiego zrobili czego nie zrobił Bravo? To nie mieści się w głowie. Chłopak jest "Trofeo Zamora de la Liga" i co?

1

No co Ty będzie okazja na Kolejne 5 bramek. Najgorsze jest to, że on naprawdę ma farta to tych słabych zespołów.. walnie 2 asysty i 2 gole z tymi walonymi ogórkami. Oczywiście nic nie grając!

1

1

I znowu się zacznie.. Ronaldo najlepszy na świecie! 6 bramek, jest liderem! Tiaaa.. 4 bramki "Szaktarowi".

3

Mecze Realu ogląda się do 1 bramki xD Hahaha zazwyczaj tak robię. Później sprawdzam wynik jak jest ciekawy to znowu włączam xD

5

Rozumiem, że może coś Cię zdenerwować w jego komentarzu, ale po co się do tego odnosić? Nie możesz tego olać? Każdego coś denerwuje, ale czy warto się do tego odnosić? Jest kilka osób, które wrzucają pod każdym postem jakieś statystyki i inne głupoty na całkowicie inny temat i to jest mega irytujące. Durne łapanie pluszaków. Czemu do tego się nie odniesiesz? Każdy ma prawo do własnej opinii, zdania.. zamiast się cieszyć z wygranych, z pięknej gry, z upokorzenia kremowych to wy się sprzeczacie na tak naprawdę o nic..

Napisałeś:
"PS. Nie mieszaj w to Endlessa, bo on pewnie dalej się głowi, gdzie by tu postawić granicę, za którą oszukujący piłkarz nadaje się do dyskwalifikacji ;) "

--> to dlaczego Ty go wywołujesz? Na dodatek prowokując..

1

Zgadza się! Wiesz co? Jak widzę Twoje komentarze to nie z każdym się zgadzam, ale widząc ten avatar to mnie rozbraja i masz lajka z miejsca, haha xD pozdro!

7

Złotą Piłkę, ale chyba taką wśród piłkarzy Bayernu. Wielkim znawcą piłki nożnej jak widzimy to on nie jest.

7

Pomocnicy Barcy:

Busquets: 0€
Iniesta: 0€
S.Roberto: 0€
Rakitic: 18€

Łącznie: 18mln €

Pomocnicy Realu:

Modric: 32€
Kroos: 30€
James: 80€

Łącznie: 142mln €

1

10, 9, 11 --> to jest to! ;)

2

Show będzie na CN, a polewkę mają cały czas z białych ;)

..o jakiej mowa to nie wiem, ale pewnie zainteresowana o tym wie ;]

2

Ło jezu.. nikt nie pisał o dzisiejszym meczu.. Ameryki nie odkryłeś.. każdy wie, że jest podział na rozgrywki. Poszperaj sobie w archiwum i poczytaj komentarze to zobaczysz jakie są tutaj opinie o Bravo. W ogóle jest niedoceniany.

Nikt nie pisał o dzisiejszym meczu, ogarnij temat i wtedy pisz.

19

Cristiano nie lubi wypowiedzi Perezika! Ciekawe jak sytuacja się rozwinie, haha!

Dzisiaj Król Królów powraca na CN. Mam nadzieję, że zagra od początku! Tym trzeba się cieszyć ;)

„Barça nie chce, by impreza się skończyła" --> pobawcie się dzisiaj na Camp Nou ;]

1

Najbardziej cieszy mnie ocena Bravo i Iniesty. Fajnie, że redakcja doceniła ich grę. Była naprawdę niesamowita. Ney i Suarez to standard gg ;)

Hola! Hejterzy Bravo, kto ma teraz być w bramce?

1

[zrobił wielkie oczy i lekko parsknął śmiechem] !!! hahahah zapewne w szatni chłopaki mieli niezłą zabawę xD I na pewno nie było to lekkie! ;]

23

Dlaczego uważasz, że jest bez sensu? Podgrzać atmosferę? To co? Mamy teraz się litować nad kremowymi? Współczuć? Szukać rozwiązania???

Teraz trzeba jechać ze wszystkimi takimi sprawami aby jeszcze bardziej się zdołowali i pogrążyli!!! Oni na pewno by tak zrobili! Na tej stronie wiele osób czepiało się Leo pod tym meczu zamiast do końca zniszczyć i dobić białych..

1

No, łon to się na piłce jednak zna.. nie ma co..

Pereziku, kochany, Ty pieszczoszku madrycki czas zbierać kasę na kolejnego trenera albo kolejną gwiazdeczkę. Ronalde sprzedaj i po bólu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?