1

"Cristiano flirtuje z PSG" --> może niech lepiej zajmie się flirtowaniem z tym bokserem, a nie tak na dwa fronty.

9

;)

"Same mecze z Guangzhou może nie przynoszą nie wiadomo jakiej glorii, ale liczby Luisito już jak najbardziej. 23 mecze, 22 gole, 10 asyst. Strach pomyśleć, co się będzie działo, kiedy już na stałe i na dłużej wrócą do zdrowia Messi oraz Neymar i nie trzeba będzie się bujać na skrzydłach z Munirami."



źródło: weszło.com

0

Komentarz usunięty

3

Ostro pojechali i bardzo dobrze! Pracować w TV, gdzie słuchają Cię tysiące ludzi i nie być przygotowanym to jest masakra.. i zapewne zgarnie ładną kasę za to.. porażka ten szpak, naprawdę.. i faktycznie jak tutaj pisali w tym artykule potem taki Kowalski, który nie śledzi na co dzień piłki nożnej pier.. za przeproszeniem takie głupoty..

1

A i zgadzam się, że byłby dobrym komentatorem uzupełniającym ;) Żewłakow? Zupełnie tak jak Dudek. Totalna porażka i żenada.

6

Mmm.. jeszcze kilka dobrych lat temu to ok, ale teraz? Szpakowski i emocje? Mnie kompletnie nie porywa, jest mdły i denerwujący.. Czasami jest piękna akcja, podanie, strzał a on milczy albo gada na inny temat.. gdzie inni komentatorzy wzbudziliby niesamowite emocji. Np.: taki Pełka jest genialny i Szpakowi dalekooo do jego poziomu wzbudzania emocji ;)

1

Zapewne będzie na TVP, ale jeżeli nie to linki do transmisji będą dostępne w dniu meczu ;)

5

Idealnie, zaraz po Kościele xD

1

masz na 5 minutek:

1

Śmiesznego? Nic? Normalna minka. Nie doszukuj sie podtekstów! Teraz zdecydowanie Suarez Złota Piłka tego turnieju ;)

1

Złota Piłka tego turnieju zdecydowanie jak na razie dla Suareza xD

1

Czasami to już nawet nie jest śmieszne.. to, co gada to jest porażka. Albo to specjalnie robi albo taki nieogar..

1

macie linka na YT:

1

Ch! by to strzelił!!!!!!!! Chłopak miał okazję pobić rekordy, a tutaj taki pech.. wrrrr...

2

Na "fejsie" no tak, dziecko fyby. Może jeszcze dodaj, ze na "fanpejdżu" oneta albo tvp ;]

1

Toż to są jakieś jaja! My to mamy szczęście..

9

To już nawet nie chodzi o to, że lepszy.. jak ma wziąć więcej odpowiedzialności skoro tam wszyscy grają pod Cerekwicką? Bale strzeli to ta laleczka zaraz pokazuje "byłem wolny" i macha tymi mackami, wieczne pretensje

44

Zmierzch BBC? Nowa Saga?

Saga Zmierzch BBC

1.1 Zmierzch BBC
1.2 Kapitan w nowiu
1.3 Zaćmienie BBC
1.4 BBC odrodzenie
1.5 Drugie życie Rafy Beniteza

6

„Benítez zostanie skazany, jeśli przegra z Rayo”. --> spokojnie, wygra, będzie wielkim taktykiem i geniuszem. Aspiryna BBC w tym meczu wypali.

4

Dokładnie, głupota tego zdrajcy, nic więcej. Żeby jeszcze Cerekwicka miała o wieleeee więcej bramek to ok, ale kurde, błagam.. niech już to się skończy, bo niektórzy się ośmieszają. Nic o nich nie słychać to muszą jakoś o sobie przypomnieć.

1

Masz u góry strony napisane ;) TVP Sport.

1

hahaha, dokładnie, zgadłeś xD

2

Hehehe, jak to napisał @Piotr,195 magiczna jest ta lewa noga Lio ;) Większość hejterów powie, ze to nic takiego.. taaaa.. ciekawe w takim razie ile osób tak wkręciło piłeczkę ;p

0

Komentarz usunięty

4

Dla tych, którzy nie widzieli gola Leo na treningu ;)

http://fangol.pl/view/135856/golazo-leo-messiego-na

1

No i gdzie ta Aspiryna BBC? Pytam! Gdzie? ;)

11

„Messi chce więcej” trofeów! --> jest taki Pan w Madrycie, który chciałby więcej picić i złotych pantofli ha!

1

Jak to się mówi: nigdy nie jest późno na nawrócenie się xD Brawo!

2

W ciemno 100 zł można obstawić Real-Gent, a Barca z PSG ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?