2

Szkoda Neya... no cóż, znowu bez MSN, ale będzie Król Futbolu, także wszystko powinno pójść gładko, oby! ;)

7

Jedyna osoba, która to rozumie, polewam Ci.

1

O nie.. polo...

1

O piorun! Widzę, że dorobiłeś się avatara, hehe

10

Hahahah,

"Hazard w obecnej formie mógłby zostać siatkarzem, ponieważ nigdy nie trafiałby w siatkę" xD

2

Dokładnie. Nie pójdzie siedzieć na pewno, ale sam wyrok jest.. ;/ oby to "zastąpili".

Co do Benzyny to faktycznie. Tutaj to jest poważniejsza sprawa i oby poszedł siedzieć, choć zapewne też nie pójdzie.

2

Nawet jak straci szybkość to będzie szybszy od Busiego ;p

1

Też bym postawił na TELLO.

1

A niech sobie będą te plotki, co kogo to obchodzi? ;) TO nawet lepiej jak są, niech fioletowi się nacieszą chociażby takimi plotkami! hahaha, Ney zostanie, nie ma innej opcji. Niech troszkę pomarzą.

44

hehehe, super powód: " BO CHCIAŁ" ;] dobre! Kompletnie ta kartka z d**y!

Ronaldo kopie: "BO CHCE", nie karają go : " BO TAK CHCĄ"

5

To się chłop rozwyje xD

1

Żałosne, ale wiesz.. to dla takich panienek, które będą bawiły się swoją myszką patrząc na to CIAŁKO! Ciasteczko!

3

Ludzie... uratował, nie uratował. Miał 2/3 genialne interwencje, ale te jego wybicia i niepewność to nie jest dobra. I mówił to Orłowski, też gimbo ekspert?

4

Obok tych 2,3 interwencji to był strasznie niepewny i spokoju nie dawał. Także nie zaślepiajmy się się tymi interwencjami. CO jak co, ale powinien nad "nogami" popracować, bo tak jak mówił to Orłowski to nie Neuyer, VV, albo nawet Bravo.

12

Prezes Francuskiej Federacji Piłkarskiej, Noël Le Graët: "Benzema był głupi jak but" ;)

2

To co? Sprzedać Messiego. A po co łon.

2

Ciekawe. Ja mam nadzieję, że Vladimir odbierze Pas temu pozerowi i "szołmenowi". Jeżeli tak się stanie to chciałby aby Fury walczył z Wilderem. Byłoby cacy.

10

+ tylko tutaj dostajesz większą karę za tłita niż za kopanie.

7

@Kapitan hawk napisał plan transmisji 1/4 finału Pucharu Króla oraz komentatorów i taką dyskusję chciałbym "wszcząć". Jakich komentatorów lubicie w LL? Kogo najbardziej? A jakich z innych lig?

Powiem Wam szczerze, że ja bardzo lubiłem słuchać: Laskowskiego i Orłowskiego, odkąd nie ma już Jacka to Wolski i Orłowski dają radę. Teraz niestety LL nie ma już na Canal+... na Eleven są Mirosławski i Ćwiąkała i szczerze to nie byłem do nich przekonany, ale z czasem naprawdę ich polubiłem. Szczególnie Patryka Mirosławskiego. Zawsze są znakomicie przygotowani, potrafią wzbudzić emocje, każdego gola "wykrzyczą". Poza tym potrafią dobrze wypowiadać nazwiska piłkarzy. Na początku dostawali niezły pocisk za wypowiadanie, ale to ludziska się mylili, bo oni dobrze czytali ;) Także moim zdaniem dają radę i każdy mecz się teraz ciekawie ogląda:)

Poza tym jeśli chodzi o innych komentatorów to rzecz jasne, genialny jest:

Pełka, no i oczywiście TWAROWSKI ;)

4

Dokładnie. Ta Jagoda jest tragiczna..

8

Zaraz znajdą się fachowcy, którzy powiedzą, że Barca gra lepiej bez Leo...

2

hehe, durex jeszcze przejdzie, ale np: biedronka to już porażka xD

5

"Francuz ma wpajać piłkarzom, że w przypadku porażki „cierpimy razem”, " a w przypadku zwycięstwa wielbimy CEERKE!

15

Dokładnie.. Kroos zagrywa tylko do tyłu albo do boku i nabija sobie podań w ten sposób. A tak naprawdę to jest rzadki. Tyle czasu już tam jest a nic specjalnego nie zrobił. Do Busiego to mu dalekoooooooooo!

33

Nie ważne co będzie, ważne aby dużo płacili. Skoro już była "reklama" na koszulce to nic nie przeszkadza aby była kolejna.. Historia historą a kasa kasą. W tych czasach bez mamony to lipa.

1

Pamiętam dokładnie. To było genialne, ale nie zbudowałem opinii na jednym/dwóch zagraniach jednego czy drugiego. Pozdro

1

Hehe, no po banicji powróciłem! Ale czy wstyd? Raczej nie, chociaż może za ostro jak na forum! xD

1

hahaha xD oby oby!

2

Nie, niech tam siedzi i ich kopie.

19

„Większym rywalem dla nas jest Atlético niż Real” hahaha, brawo Busi. Też tak uważam. Mam nadzieję, że nie stracimy punktów z jakimiś ogórasami. Atleti też życzę aby do końca byli 2 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?