4

Heheh, dokładnie! Zrobił się chłopaczyna smutny to trzeba udowodnić, że jest najdroższy.. toż to jest nienormalne..

1

Dokładnie. Masz rację kolego, szczególnie że gościu napisał coś co się tyczy Barcelony, ale trzeba się przyczepić i liczyć na zielone żelki. Niektórzy zapominają co to jest La Rambla i czemu ma służyć.

1

hahaha, no co Ty. On zapewne ma pociachanego. A kto wie może całkiem go odciął ;p?

4

Nie wiem czy tutaj to było, ale ktoś kto się interesuje muzyką powinien wiedzieć:

- Colin Vearncombe "Black" twórca piosenki: "Wonderful life" nie żyje.. miał 53 lata..

dla tych, którzy nie wiedzą o jakiej nucie mowa: "



oraz z filmu:

- Abe Vigoda "Tessio" z "Ojca chrzestnego" nie żyje. Miał 94 lata.

2

No to nie tak źle, ja 1998 i od tamtej pory zacząłem zbierać Bravo Sport hahah xD Mam do tej pory numery z tamtego roku! Ale to nic, rekordzistą jest chyba @Don-Corleone! ;)

0

Komentarz usunięty

3

Powiem tak: Albo Serena szybko wygra, albo przegra sama ze sobą ;) tak o widzę. Brawo dla Agi, ale marne ma szanse na zwycięstwo.. Serena wygra turniej, bez dwóch zdań.

5

Ronaldo jeździ do Maroka, bo ma tam chłopaka. 4 razy w tygodniu jeździ na bara bara bere bere ;p

3

..a to już nie wnikam co oni tam robią i w jaki sposób się tykają ;]

9

„niezrównoważonym” Cristiano: „Więcej agresji niż bramek” --> co z tego i tak jest nietykalny!

1

Suarez dostałby karę śmierci.

2

Twoim marzeniem? Nie czaje Cię.. i co potem zmieniłbyś kluby z Barcelony na Real? Co w przypadku El Classico? Zapewne wygrana Barcelony i gol Lewego.. pfff..

20

"Gole Cristiano dały Realowi… dwa punkty"
rm.pl

2

Brawo! Każda rzecz, którą ktokolwiek tutaj zrobi dla naszych zawodników, klubu jest czymś miłym i fajnym! Dzięki! Super momenty wybrałeś ;) Łezka się kręci patrząc na naszego Leo! Oby grał jak nadłużej!

Każdy z was już widział gola z Athletickiem. Piękna, genialna.. zwrócę jednak uwagę na coś innego. Mnie osobiście bardzo podobała się " cieszynka Alvesa" Nosz ilekroć to widzę to śmieję się :D:D

3

Oby, co jak co, ale skoro jest skuteczny to czemu ma nie zagrać, hehe, czas pokaże ;)

3

M? Masz na myśli Munira? Króla strzelców xD? hehe

9

"Przejdzie" się po Matsie jak ostatnio po Neymarze i strzeli gola ;)

A tak poza tym to brameczki kozackie strzelił!

1

Ciekawe mecze się zapowiadają:

Barca - Athletic

Atleti - Celta

Barca - Atleti

mam nadzieję, że z Bilbało szybko mecz się rozstrzygnie i Lucho pozwoli odpocząć naszym Krakom.

Celta to co grała na weekendzie to po prostu no comment! Z RAYO!

Atleti i jej żelazna najlepsza obrona w Europie. To będzie wyzwanie, ale mając MSN wszystko jest możliwe!

1

No właśnie.. jedyny minusik, ale jeszcze nie wszystko stracone. Trzeba wygrać oba mecze i będzie cacy. Tak czy inaczej cieżko będzie.

12

Zaraz będzie pocisk na boksera, dlatego coś wam powiem. Nie rozumiecie czegoś. To nie jego wina! To było "odruchowe"! haha Poza tym wiecie.. na razie ma zakaz wyjazdu do Maroka i musi trenować przed kolejnym wypadem. Trzeba się popisać przed chłopakiem XD

3

Tryb ekonomiczny xD hehe

no to polewaj! Dobre podsumowanie!

50

๏ Wygrana Barcy!

๏ Remis Atleti!

๏ Remis Reala!

๏ Golazo Leo!

๏ Ch**** Sędziowie!

๏ Kolejne kopnięcie Ronaldy!

๏ Liderzy!

No weekendzik idealny! ;)

1

Właśnie widziałem wideo z tym, że CEEREK ZNOWU KOPNĄŁ????? WTF? To jest masakra..

1

hehe, dokładnie. Wtedy dopiero będzie płacz ;)

3

Byłoby pięknie, ale niestety nie będzie.. to znaki każdy się przełamuje i gra mecz życia ;/ Nadzieja jednak umiera ostatnia!

18

Ludziska! Już po przeglądzie to teraz naginać do Kościoła!!! Nie ma wymówek! ;)

1

A ja powiem Wam tak! To jest mega trudny przeciwnik i nie ważne co się działo w tym meczu! Nie ważne są oceny, gra poszczególnych zawodników! WAŻNE SĄ te MEGA TRUDNE punkty!!!

Nie oszukujmy się, ale to był tak naprawdę najtrudniejszy mecz sezonu...

2

HHehehehe bez kitu co za zawodnik!!!!!! Masakra....

2

Dokładnie właśnie o to chodzi. Z tą pizzą to raczej chodziło o to, że chłopaki mają "dietę" i jakieś zalecenia trenera i raczej powinni się do tego stosować. Często podróże nie są dobre..

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?