NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolego, wyluzuj, to jest robione tak dla jaj, wiadomo że będzie kibicował w przyszłości komu chce ;) co nie znaczy, że nie można nakierować dziecko na dobre tory ;]
1
Po dobroci i tak trzymać! Zawsze jest ten Mcdonald, uwierz mi, że to działa niesamowicie xD
1
Hehe, no to dobrze, bo przynajmniej jak do niej pójdziesz to włączą meczor i spokojnie sobie obejrzysz, bez biadolenia xD
1
hahah, pewnie za tą kwotę, którą mu zapłacili to by jakiegoś dobrego piłkarz kupili xD
9
Hehe, no powaga. Jakoś w tamtym roku mówię do brejdaka dziewczyny: "Dawidku komu kibicujesz?" A on: "Leal Ma... lubie", ja na to: "Eeee myślałem, że Barcelona, szkoda, to nie pojedziemy do MAKDONALDA", za chwilę: "nie, Barcelona najlepsza, MESI najlepsi" :D haha tak to wyglądało mniej więcej. Nie pamiętam, ale śmiesznie wypowiadał słowa ;p
2
Te wszystkie bramki, które zawarłeś w filmiku to były brakiem szacunku do rywala ;)
7
Pytanko mam do Was. Macie w rodzinie może jakieś dzieciaki, które interesują się piłką nożną? Też macie tak, że przekupujecie je na kibicowanie i mówienie, ze Barca i Messi najlepsi? ;p
U mnie jest kilkoro takich dzieci, których oczywiście przekupuję i szantażuję hehe xD
2
A jak wygra to co? ;p Dostaniesz tą poduszką haha
4
Pięknie napisane. Futbol to emocje, symbole, chwile, tym się cieszymy i o tym możemy gadać długo! Brawo.
4
Nie rozumiem trochę czemu jesteś tak oburzony tym, że o tym wałkują? Przecież to zrobili nasi zawodnicy. Pokazali jak dobrze się dogadują, nikt nikomu nie zazdrości, pomagają sobie i to jest fajne. Ten karny był bardzo fajny, oryginalny.. ale najfajniejsze w tym jest to, że oddał go najlepszy piłkarz świata, który mógł ustrzelić gola numer 300 na własnym stadionie. To jest piękne i nie miałbym przeciwko jakby o tym gadali nawet 2 tygodnia. A gadają dopiero 2 dni.. od niedzieli.. całkiem normalne. Zawsze jest tak, że człowiek żyje od jednego do drugiego meczu.
1
+ zaległy mecz Barcelony ;]
1
Dokładnie. Przy każdej kolejnej wygranej będzie takie dorabianie historii. Ciekawe co w przypadku porażki albo remisu będą gadali. Na to czekam.
1
Hahaha, to mnie rozwaliłeś xD Marcelo najbardziej zagrożony, haha, chociaż powiem Ci, że Ronaldo też, bo przy łysinie nie będzie czego stawiać na GEL!
8
„Roma boi się efektu Zidane'a” --> nie mogę już z tymi Zidanem.Z Romą wygrają, to jest pewniak i już będzie najlepszym trenerem. Nie widzę żadnego efektu Zidana. Za Beniteza też wygrywali, również wysoko. Nic szczególnego tutaj nie widać.. no, ale nich się napinają.
1
Zgadzam się, niemiecka lepsza od portugalskiej, ale bundesliga 2? To to na pewno nie.
2
Nie wiem czy ktoś z Was oglądał TVN fakty teraz ;) Było fajne omówienie i wspomnienie karnego Leo ;) hehehe fajne xD
2
A w Niemczech jest dużo większy poziom? Nie sądzę. Też grają ja ogórasy te niemieckie drużyny. Nie idzie tego oglądać.
19
Prawda. To jest piękne. Luis przy golu każdego z kolegów cieszy sie tak samo, uwielbiam ten moment.
5
Gduby xD hahaha określenia jakie stosowało się do kolegów z dzieciństwa! Jak widać chłopaki bawią się jak dzieci pokazując przy tym piękną grę! Brawo.
0
Komentarz usunięty
2
Nie zawsze sędziowie zwracają na to uwagę, ale przy wykonywaniu karnych wiele osób minimalnie przekracza linię. Kiedyś nawet był taki filmik, w którym sędzia kazał chyba z 4 razy powtarzać karniaka. Suarez? Tak chyba było, ale też nie zauważyli. Ten karniak ich zaczarował. Bramka uznana i to się liczy ;]
1
No coś pięknego, nawet na madryckich okładkach ten niesamowity karniak. Musiał się spodobać stołeczniakom, Hehe
Rafa Guerrero: „Karny nie był legalny, bo Suárez znajdował się w polu karnym”. --> Czekałem na to któremu to się nie spodoba. Ból ma i tyle. Tak naprawdę to większość karnych w tych czasach można byłoby uznać za nielegalne. Wrrr..
ENAMORAN! Aj! Przypomniało mi się jak kiedyś pisałem do dziewczyn: "Estoy enamorado de ti" hehe ;p Piękne słowo!
7
Już nie mogę słuchać tego gadania o tym braku szacunku. Dokładnie jest tak jak Iniesta powiedział. MOŻNA TAK GRAĆ!
Bardziej prowokacyjna cieszynka Guidettiego.
1
No comment.........
1
Nie wiem jak liczą na te "whoscored" te dryblingi, ale Leo najliczyli 4? Nosz po prostu to jest porażka ;]
1
Moja 1 miłość : Barcelona, dała mi lepszy prezencik ja ta "druga" hihi, xD To mam po głowie haha
3
!!!!!!!!!!!!!!
A ja Wam powiem, że Neymar z Suarezem chyba płacą niezłą kasę Leo za te karne xD Jakiś on skłonny je oddawać xD haha
8
Właśnie to jest najpiękniejsze!!! Leo miał okazję na 3-setną brameczkę a oddał Karniaka;) Nosz to jest po prostu super sytuacja! Z drugiej strony lekko mnie to denerwuje, bo powinien ładować ile się da!! xD Kto wie może by dogonił tych u góry ;)
IDealne zakończenie ŁIKENDU!
1
hahahah, tiaaaaa, mówię WTF???????
6
Nie chcę wyszukiwać już tych komentarzy, ale niektórzy powinni się stuknąć w pusty łeb ;) Krytyka po 1 połowie masakryczna, a teraz wielbienie. Haha
Leo MVP bez dwóch zdań, choć Luis pewnie będzie nr1 ze względu na 3 bramki i 2 asysty ;] takie to czasy!