NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
47
Haha, no po prostu nasze przewidywania się sprawdziły ;) Oczywiście już jest mowa o PICHICI, bo Królowa Portugalii powróciła na tron. Brawo ;) Madryt szczęśliwy! Są w grze!
1
Te mądrości Zidana to są śmieszne..
2
OMG i WTF hahahaha und hehehehee co za prototyp.
3
No i kolejna taka sytuacja! Coś niesamowitego!
O co chodzi? Mamy do pobicia rekord 35 meczów bez porażki no i co? Hattrick Leo! Nosz on te rekordy bije w niesamowity sposób! Na dodatek to jego 35 HATTRICK! Brawo!
1
Mnie to juz wkur... Tylko Messi powinien. Parodia normalne! Gooooooooool podczas pisania komentarza!!!!!!!!!!!!!:D
2
Oooo mich_l kolejny walczak xD Hehehe Ty też potrafisz wypuścić torpedę! Pizduś Portugalski no no Don jak coś wymyśli to jest epickie!
1
Brawo Luis trzymamy kciucki ;)
Skupiamy się na Suarezie, ale trzeba też zauważyć, że Leo naprawdę mocno idzie w górę, po cichutku po cichutku a już jest blisko! ;)
4
Nejsi Nejsi xD Oczywiście, że krótka droga! Nigdy jednak nie "pokocham" białych:P Toto mogę obiecać!
3
Hehe, każdego da się uratować! Mmm.. a no widziałem niestety to arcydzieło. Taka napinka po wtopie z Atleti i głupich słowach? Mógłby sobie darować, ale kolejny raz pokazuje, że "liczę się tylko YOOO SIIII" Niech ma!
4
Kapitanie! No właśnie i kto to mówi! :D:D Ty też masz kompleksy haha i co? No nic. Jesteśmy jako nieliczni, który cisną z nimi i robią przytyki. Szczerze? Mam gdzieś to czy ktoś się do mnie przyczepi;) "Sfrustrowane podszyfffki" dobre! Tak trzymaj!
3
Ronaldo wow! Strzela gole, słupki, woleje, asystuje. No czego chcieć więcej. Kolejny raz król bestia powróciła na mecz z wielką ekipą!
Busiego się nie dotyka! I tak ma być do końca kariery! Nie inaczej.
To tera czas na nas utrzymać przewagę!
1
Jak to mam do pierwszej bramki xD Off!
8
I zobaczcie. Wystarczy durny karny, 23 bramka i co? Zapewne będzie: Real wraca do gry, Ronaldo się obudził :D:D Tak jest już zawsze. Nic z tym nie zrobimy ;) A ta cieszynka? no comment xD Staty staty i jeszcze raz tylko staty.
2
Przecież Messi ma tą lewą nogę wyhodowaną! Nie wolisz naturalnej wyćwiczonej nogi bestii?????
4
Haha byłoby bosko! Albo calme dowali haha
4
Uuuu Real w mocnym osłabieniu! Levante? mmm.. no życzę wam jak najlepiej. Największe osłabienie to zdecydowanie Marcelo dla mnie to jest kozak, motor napędowy Realu, bez niego cienko! Życzymy wszyscy wpadki białym!!!
Oby już tak pozostało do końca, że Madryt walczy o LM haha
1
Na facebooku eleven sports newtork musisz wejść i tam pod postem zapowiadającym mecz ;)
7
n00stress, Eoren
jak dla mnie jedno z lepszych podsumowań jakie tutaj czytałem xD hahaha poważnie! Brawo!
1
Hahhahaha, dobre! Podoba mi się taki humorek. Tak czasami trzeba!
1
Podczas każdego meczu komentatorzy zadają pytanie dotyczące piłkarzy klubu. Najciekawsze odpowiedzi są nagradzane. Odpowiedzi możesz zgłaszać na ich profilu ;)
Np.: "Co by było gdyby Real miał 11 Ronaldów?" albo "Co zrobiłby Ronaldo jakby zobaczył swojego chłopaka w objęciach innego?" odpowiadasz i możesz wygrać np: koszulkę Krychy, plecak Leo xD itp itd ;)
2
Dokładnie. Nigdy temu realowi nie można popuścić. Powiem szczerze, że większe ciary przechodzą mnie podczas tego meczu niż jakiegoś finału ;) Powaga! Emocje, ciarki, zimno, ciepło, telepanko xD hehe no tak już jest! Prestiż jest ważny!
5
Dokładnie. Koniec jego kariery to będzie ogromny cios, dlatego cieszyć się trzeba ile można ;)
1
Tak, tak ;) Źle napisałem, ale wiadomo o co chodzi ;)
9
Sport ostatnio rządzi w gazetach xD Dzisiejszy tytuł to prawda. Strzał Leo, Rabona Neymara to brak szacunku dla rywala!
32
Ha ha! Jak dobrze się dzieje w Madrycie. Dziwne jest to, że niektórzy im współczują. Ni ma współczucia. To wielka radość!
Kolejny trener? Gdzie się podział ten efekt Zidana?
Barca po 35 zwycięstwo! Aj!!!!!!! Kolejne golazooo Leo. Nosz czego chcieć więcej!?
2
Orłowskiego również lubię, nic do niego nie mam. Potrafi skrytykować jak i pochwalić. Wiedza mega!
4
Też o tym właśnie pomyślałem, że studio byłoby fajną sprawą. Kto wie? Być może powstanie. Na razie na naszym rynku to chyba nowy kanał więc może się dorobią ;) Podejrzewam, że wykombinowaliby coś mega! Oby! Pełka? Byłoby genialnie! ;)
67
Na chłodno.
Powiem Wam szczerze, że na początku jak Eleven wykupiło ligę hiszpańską to byłem rozczarowany. Pomyślałem, że będzie lipa i kaplica, że nie dorównają Canal+, ale jednak się myliłem.
Po 1:
- Mirosławki i Ćwiąkała zawsze są mega mega przytowani!
Po 2:
- Potrafią wzbudzić emocje! Żarty również mają mega!
Po 3:
- Ich kanał na FB świetna sprawa!
Po 4:
- La zabawa to genialna i fajna sprawa. Zawsze leje z tych odpowiedź hehe xD
Po 5:
- Na pewno czytają stronkę fcbarca i komentarze. Odnoszę wrażenie, że czasami niektóre kometnarze wykorzystują i mówią o tym ;)
Po 6:
- poza tym nie ma tyle reklam i pełne staty i powtórki pokazują czego np w Canal+ później brakowało.
i dużo by wymieniać. Pozdrawiam!
2
W Madrycie gwałtowne ochłodzenie! Nie wiem jak ludzie wytrzymają te mrozy. Toż to już jest -12 i kto wie być może będzie jeszcze więcej. haha
4
#zawszewyjątkowidlamnie# #zawszerazem# #niemabóluniemazysku# #naprzódrodzino#”
miszczo! xD