NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ups, hahaha! xD Sorki, nie mogę edytować, haha! Marzeniem byłoby zagranie :D
1
..tak jak się domyślałem. Komiks wykonaniu Marki xD Król GOL.
Leo znowu coś jest. Oby zgodnie z przewidywaniami wrócił do treningów i nic mu nie było! Z Nietoperzami powinno pójść gładko i przyjemnie ;) Munir powinien coś uszczypnąć, podejrzewam, że zagram.
1
Ale za to może będzie miał kolejne picicia xD
6
Dokładnie. Nie wiem czy to zrobili na złość, nie wiem. Na miejscu Carlo to byłoby mi głupio pojechać. Dziennikarz: "Gratulacje ten rok należał do Pana", Carlo: "Mmmm.. wtf".. No nie mieści się to w głowie.
29
Nagrody dziennika Marka za sezon 2014/15:
Najlepszy strzelec – Trofeo Pichichi: Cristiano Ronaldo
Najlepszy zawodnik – Trofeo Di Stéfano: Leo Messi
Najlepszy gracz z kadry – Trofeo Aragonés: Sergio Ramos
Najlepszy bramkarz – Trofeo Zamora: Claudio Bravo
Najlepszy trener – Trofeo Muñoz: Carlo Ancelotti
Najlepszy hiszpański strzelec – Trofeo Zarra: Aritz Aduriz
Najlepszy sędzia – Trofeo Guruceta: Alejandro Hernández.
Ancelotti, buahahaha, podnieśta mnie! Wiadomo nagrody Marki, ale błagam!
1
Poza tym dziwię się jak ktoś, kto nazywa Ronaldo baletnicą zwraca mi uwagę o obrażanie ;) Nosz, nie mam pytań! Zdecyduj się.
1
Nazywając go dziewczynką? Jak uważasz. Na fioletowej kibice Realu tak też go nazywali nie raz ;) A tak btw to szacunek mam zaledwie do kilku piłkarzy Realu w tym jest Modric. Gula nie mam. Ciekawe czy tak się bulwersujesz jak na tej stronie obrażani są nasi piłkarze?
7
Niepotrzebnie reagujesz na takie prowokacje. Szkoda czasu i nerwów.
@All Ludzie dajcie sobie spokój już z tym. Ewidentnie nie bronił Alvesa, a nawet jak to co? Może to jest jego ulubiony piłkarz? Ma do tego prawo, na dodatek udowadnia to jakimiś argumentami. Najgorsze jest to, że ten meczor był wygrany i gówno warte są te wszystkie oceny i opinie. Z Valencią jeden lepszy w sezonie, ale tyle samo warty co ta męczarnia z Levante. Dać na luz skupić się na przyszłych meczorach!
@Eldominatore - niby żart, ale mógł urazić/uraził paxa, także nie na miejscu. Poza tym paxa oceny są naprawdę trafne i dobre. Nie zawsze się zgadzam, ale godne polecenia. A o oceny Alvesa to przemilczę, bo nie chcę kontynuować dyskusji na temat jak zagrał Dani Alves.
Peace!
2
Dokładnie. Uważam tak samo! Barca chciała jak najmniejszymi siłami wygrać i to się udało, choć stresik był. Levante nie potrafiło tego wykorzystać. Nie grali też za dobrze. Granada dużo lepiej od nich grała i zdecydowanie zasłużyła na remis, ale jak piszesz strzał życia i 3 pkt. Teraz pora na lepsze zespoły, zobaczymy.
34
Dzisiaj w Madrycie wielkie wydarzenie! Prawie jak Mistrzostwo Hiszpanii! Nosz kurdę, ale!
Dziewczynka uratowała Realek, no pięknie. Czas Ogórkowy się skończył.
1
Plotki, Luis nigdy nie odejdzie, na pewno nie w tym momencie. A Guardiola nie podkupi nikogo. Niech się odwali od Barcy i zbiera motywację na prowadzenie City.
16
Oceny sprawiedliwe tym razem. Brawo za szybkość. Tak naprawdę w takim meczu, jednym z gorszych w naszym wykonaniu to oceny nie są ważne. Alves zagrał strasznie, ale na szczęście wygraliśmy i mamy 3pkt. Olać te oceny i skupić się na kolejnym meczu. Jak widać można zagrać najlepszy mecz w sezonie z Valencią a potem najgorszy z prawie najgorszą drużyną w LL ;)
1
No w sumie to racja. Z tym remisem, że nie zasłużyli to przesadziłem. Powinien być remis i byłoby git, ale trudno. Patrzmy dalej na siebie i nie traćmy punktów!
1
Ogólnie tutaj bardzo dobrze mecze chodzą, ale musisz odświeżać i za którymś razem odpali. No i przygotuj się na wyłączanie reklam. Szukanie X hehe bez tego się nie obejdzie ;)
5
Ronaldo udowodnił, że jest najlepszym piłkarzem w historii. hahaha
1
No nic. Taki meczami się przegrywa ligę xD
Tak czy inaczej brawa dla Granady! Nie zasłużyli na porażkę. Ba! Real nawet na remis nie zasłużył.
5
Portugalka: "Strzelam tylko z ogórkami? To dzisiaj nie strzelę"
Prześcieradła farcą
2
http://futbolhd.tv/stream1.php
23
Co za mecz!!!!
Wy też tak cierpieliście oglądając co? Masakra, aż zmęczyłem się jakbym biegał nie wiadomo ile xD
Nie ważne, punkciki są najważniejsze! Szefuncio MotM!
9
Zrywaj się STOND.
1
"gra Neymara jet dobra dla spektaklu" -- tia tia.. podlizuj się jeszcze bardziej. I tak go u siebie nie zobaczysz. Ciekawe czy Zizu będzie tak gadał jak Ney będzie pokazywał swój spektakl przeciwko Realowi. Wtedy to zapewne będzie prowokowanie ;)
1
Nie widzę powodu do bana? Jest tutaj mnóstwo takich wklejonych komentarzy, opinii, słów innych osób i nie ma za to bana, a czasami powodów jest mnóstwo. Za każdym razem zgłaszać(frajerzyć) nie będę ;) Treść nie jest obraźliwa. Po prostu jest śmieszna i żałosna oraz dotyczy naszego trio. Jeżeli ta osoba to pisała szczerze to naprawdę współczuję.
9
3
Hahaha, moje ulubione powiedzenie! Z rana jak śmietana! :D albo: z wieczora jak z jeziora! No jak bułki lubię. Wzajemnie:)
6
Wzajemnie!
2 już za mną! Powiedziałem sobie, że na cześć naszych piłkarzy zjem 7 xD Trzymać kciukiwa!
1
Mmm.. ja z reguły nie jaram się tak bardzo, zawsze czekam co będzie pod koniec sezonu, w dalszych rundach, ale za wczoraj należy się chłopakom jak najbardziej. Mamy finał, oby wygrana. Trzeba się cieszyć.
Valencia? Owszem zagrała tragedię, ale to nie umniejsza zasłog naszym zawodnikom, którzy naprawdę dobrze zagrali i przede wszystkim skutecznie. Cieszę się, bo ostatnio nie potrafiliśmy dobijać rywala, z Atleti w 9.. no dlatego się cieszę, ale teraz pokora i czekać na kolejny ważny mecz ;)
13
To był naprawdę prawdziwy Festival! Jak dla mnie to był najlepszy mecz w wykonaniu Barcy w tym sezonie. Nie chodzi o same brameczki, ale wszystko nam wychodziło, dosłownie. Rewelacyjnie jak dla mnie Busi, Suarezik, skutecznik!
Leo? Z Atleti, z Valencia pokazuje niesamowite zaangażowanie co mnie bardzooo cieszy przed nadchodzącymi meczorami. Nosz dawno nie widziałem w nim takiej agresji! WOW! Król jest tylko 1!!
W ogóle wszyscy zagrali dobrze, Arda jak dla mnie w cieniu wszystkich, ale dajmy mu czas ;)
Dzisiejsze okładki? Spodziewałem się takich właśnie, ale Marczeka mnie zaskoczyła! Po prostu WOW!
3
To znaczy meczor był ważny, ale chodziło mi bardziej o "trudny" meczor ;) Pewnie Lio wykonywałby, ale dajmy na to, że jest 2:1 dla Barcy (gole Leo i Suareza) i jest karny.. wydaje mi się, że strzelałby Neymar ;) Nie wykorzystuje a przeciwnik doprowadza do remisu.. no to przypuszczenia, a jednak. Z drugiej strony nie jest powiedziane, że Leo by wykorzystał. Do poprawki wszyscy z tymi karnymi.
1
Prędzej by się pochlastał! Nawet jakby Ronaldo miał 8 bramek w meczu i był karny to nikomu by nie oddał.
1
Leo zrobił się altruistą czy co? Powinien wykonywać te karne i już. Wiadomo chciał dobrze, bo wszyscy się szanują i wzajemnie pomagają, ale jakby to był ważny meczor? Nosz, lipa. Ney jak się czuje pewny to znowu świruje z karnymi.. Tak jak wcześniej. Brał rozbieg i zmieniał tempo, dupa była. Zmienił i strzelał na 1 tempo było ok, a teraz? WTF? Tak czy inaczej meczor się skończył dobrze więc nic się nie dzieje ;) Do poprawy!