1

Powiem tyle. To był MAJSTERSZTYK ;)!!!

1

Idź pooglądaj sobie opaleniznę Ronaldo i jego przewrotki.

12

Dlaczego miał zapomnieć? Żaden to fajny mecz Bayernu. W Anglii hity niesamowite, a co ma do tego Bayern? Oglądać dla Lewego? Kto chce to obejrzy, ale na pewno ten mecz nie jest godny polecenia ;)

1

Hehe, fajne jest to, że zawsze jak jest walka o piłkarza między na nami a np: Chelsea, City, Realem czy jeszcze kimś innym to piłkarze zawsze wybierają Barcelonę ;) Nosz, to jest piękne! :D


Tia tia!! Ronaldo kolejna ksywka z Komara, tera jest Bestią! To jest jakiś "awendżer"

8

Osobiście chyba nigdy całego meczu ekstraklasy nie obejrzałem, powaga xD

2

Potrenuje sobie strzelanie w poprzeczkę xD

24

W sumie mu się nie dziwię. To całkiem normalne. Musi być stadion neutralny.

Mmmm.. a może w Chinach zagrają, hahaha xD Mestalla zapewne zostanie wybrane ;]

1

Tak, wiem, ze chodzi o duży neutralny obiekt. Mestalla będzie idealne, zobaczymy jak to się potoczy.

1

Z tym zasr.. Santiago to kolejny epizod. Olać ten stadion. Znowu będą płakać i piszczeć, nie daj Boże jeszcze Barca na ich stadionie wzniesie Puchar!!!! Niech dogadają się gdzie będzie im najlepiej i sra* na to Bernabełu.

3

Od Kroosa to może jedynie nauczyć się podawania do tyłu.

1

Ups.. Przepraszam, nie wiedziałem, że jesteś płcią piękną ;) my bad!

2

Przynajmniej jak widzę to poprawiłeś się z ortografii ;)

1

Teraz masz polecenie od samego Don-Corleone xD Także możesz być dumny!

2

Być może, szczerze to nie wiem. Natknąłem się właśnie na dyskusję na ten temat i nie minął Rok a tutaj pojawiła się La Rambla. Czas leci;]

31

Baletnica, Kapitan Grzmot, Ceerka, Mocarz, Komar, Nurek haha nie mogę! Czego to ludzie nie wymyślą ;)

Poza tym Cristiano EWOLUOWAŁ !!! Z Pszczółki stał się Komarem xD (tak, w dzieciństwie mówili na niego Pszczółka)

46

Brawo jeszcze raz LUCHO!!

Ha Ha Ha jiha! No piękny żarcik Panie Zidane, szkoda że nie powiedział w czym jest lepszy. Niby jego podopieczny, ale nosz kurde. Nie ma z drugiej strony co się dziwić, jak jesteś trenerem Realu toż to jest warunek takie bluźnierstwa wypowiadać;)

Kapitan Grzmot stał się KOMAREM, hahaha, no fakt, jest tak irytujący i wkurzający jak ten owad!

3

Wtf? Aż taki zacofany jestem, że nie wiem co to jest ta Toya? ;p heeh idę czeknąć xD

1

Kiepscy są megaaaa irytujący w tym momencie. To już nie jest śmieszne. Nudne jak ten cały WIEŚSAT. Takie moje zdanie.

14

Dopiero jakoś przez przypadek zauważyłem, że La Rambla powstała między innymi dzięki userowi: @Cochise ;) - brawo!

link do dyskusji:

http://www.fcbarca.com/65558-gol-i-asysta-ardy-turana-porazka-chorwacji-ivana-rakiticia,dyskusja-3942682.html

7

Stało się! To, czego chciałem! Brawo Panie Trenerze!

Tak jak tutaj niektórzy zauważyli i tak będzie krytykowany i zapewne będzie tak: Guardiola zrobił to, bo jest świetnym i genialnym trenerem. Geniusz itp itd, a LE dzięki piłkarzom i "na farta"

2

Dzisiaj Roberto i Munir nieźli są ;)

Porażka, Remis, Wygrana nic nie warte niby, ale jak już to niech będzie remis. Życzę LE rekordu ;)

2

No to co? Kanapki przyszykowane? Paluszki, cipsy? ;p hehee Czas na relax xD

2

Może teraz kiedy Sergio dostanie podwyżkę to będzie nominowany do jakiejkolwiek nagrody ;) Choć i tak w to wątpię.

2

Tia, całą karierę gra z kontuzją. To nawet nie jest śmieszne jak go usprawiedliwiają. Zaraz będą go bolały 4 litery przez częste wyjazdy do Maroka. Teraz ma zabronione to odpocznie.

2

Dokładnie. Bardzo mądrze piszesz. Wydaje mi się jednak, że jak Real się postara i da mu górę pieniędzy to pójdzie bez mrugnięcia oka. Dla niego to będzie dobra opcja, bo wyżej to tylko Barca i Real. My jako kibice Barcy, nie chcemy i nie wyobrażamy sobie jego strzelającego dla Realu. Nosz kurde, nie. Tak jak teraz życzę Realowi wpadek i porażek to by się nie zmieniło! Nie ważne, że tam gra Polak. Dam sobie natomiast uciąć rękę, że tutaj wiele osób zrobiłaby się łagodna w stosunku do Realu ba! Nawet niektórzy polubiliby ;)

2

Najlepiej niech odejdzie do City or niech zostaje ;) Jakby poszedł do Reala to osobiście znienawidziłbym go i tyle. Wiadomo on ma to gdzieś. Po prostu nie ważne, że to Polak. Nigdy Realowi nie życzę dobrze (w sensie wygrywania meczów, pucharów).

2

I właśnie ja tego nie rozumiem. Kibicowałbyś Lewemu a nie Realowi. Kompletnie tego nie czaje. Czyli co? Real ma przegrywać a Lewy strzelać? Czego mu życzysz? PICIĆ? Od tego mają Ronaldo. A co w przypadku jeśli będzie Real np z Juve w finale LM. Lewy ma okazję wygrać. I co kibicujesz mu, żeby wygrał czy nie, bo to Real?

5

Dla tych, którzy krytykowali Ronaldo po meczu z Grandą!!!

AS: "..jeszcze przed meczem miał problemy żołądkowe" widzicie jaka maszyna? Wytrzymał całe 90 min! Tia.. całą karierę z kontuzją i bólami jak nie strzeli.

1

Haha, no właśnie! Tak to prawdopodobne jak 2 gole szefuncia xD
Kto wie? Może w przyszłym wcieleniu xD

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?