NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Powiem tyle. To był MAJSTERSZTYK ;)!!!
1
Idź pooglądaj sobie opaleniznę Ronaldo i jego przewrotki.
12
Dlaczego miał zapomnieć? Żaden to fajny mecz Bayernu. W Anglii hity niesamowite, a co ma do tego Bayern? Oglądać dla Lewego? Kto chce to obejrzy, ale na pewno ten mecz nie jest godny polecenia ;)
1
Hehe, fajne jest to, że zawsze jak jest walka o piłkarza między na nami a np: Chelsea, City, Realem czy jeszcze kimś innym to piłkarze zawsze wybierają Barcelonę ;) Nosz, to jest piękne! :D
Tia tia!! Ronaldo kolejna ksywka z Komara, tera jest Bestią! To jest jakiś "awendżer"
8
Osobiście chyba nigdy całego meczu ekstraklasy nie obejrzałem, powaga xD
2
Potrenuje sobie strzelanie w poprzeczkę xD
24
W sumie mu się nie dziwię. To całkiem normalne. Musi być stadion neutralny.
Mmmm.. a może w Chinach zagrają, hahaha xD Mestalla zapewne zostanie wybrane ;]
1
Tak, wiem, ze chodzi o duży neutralny obiekt. Mestalla będzie idealne, zobaczymy jak to się potoczy.
1
Z tym zasr.. Santiago to kolejny epizod. Olać ten stadion. Znowu będą płakać i piszczeć, nie daj Boże jeszcze Barca na ich stadionie wzniesie Puchar!!!! Niech dogadają się gdzie będzie im najlepiej i sra* na to Bernabełu.
3
Od Kroosa to może jedynie nauczyć się podawania do tyłu.
1
Ups.. Przepraszam, nie wiedziałem, że jesteś płcią piękną ;) my bad!
2
Przynajmniej jak widzę to poprawiłeś się z ortografii ;)
1
Teraz masz polecenie od samego Don-Corleone xD Także możesz być dumny!
2
Być może, szczerze to nie wiem. Natknąłem się właśnie na dyskusję na ten temat i nie minął Rok a tutaj pojawiła się La Rambla. Czas leci;]
31
Baletnica, Kapitan Grzmot, Ceerka, Mocarz, Komar, Nurek haha nie mogę! Czego to ludzie nie wymyślą ;)
Poza tym Cristiano EWOLUOWAŁ !!! Z Pszczółki stał się Komarem xD (tak, w dzieciństwie mówili na niego Pszczółka)
46
Brawo jeszcze raz LUCHO!!
Ha Ha Ha jiha! No piękny żarcik Panie Zidane, szkoda że nie powiedział w czym jest lepszy. Niby jego podopieczny, ale nosz kurde. Nie ma z drugiej strony co się dziwić, jak jesteś trenerem Realu toż to jest warunek takie bluźnierstwa wypowiadać;)
Kapitan Grzmot stał się KOMAREM, hahaha, no fakt, jest tak irytujący i wkurzający jak ten owad!
3
Wtf? Aż taki zacofany jestem, że nie wiem co to jest ta Toya? ;p heeh idę czeknąć xD
1
Kiepscy są megaaaa irytujący w tym momencie. To już nie jest śmieszne. Nudne jak ten cały WIEŚSAT. Takie moje zdanie.
14
Dopiero jakoś przez przypadek zauważyłem, że La Rambla powstała między innymi dzięki userowi: @Cochise ;) - brawo!
link do dyskusji:
http://www.fcbarca.com/65558-gol-i-asysta-ardy-turana-porazka-chorwacji-ivana-rakiticia,dyskusja-3942682.html
7
Stało się! To, czego chciałem! Brawo Panie Trenerze!
Tak jak tutaj niektórzy zauważyli i tak będzie krytykowany i zapewne będzie tak: Guardiola zrobił to, bo jest świetnym i genialnym trenerem. Geniusz itp itd, a LE dzięki piłkarzom i "na farta"
2
Dzisiaj Roberto i Munir nieźli są ;)
Porażka, Remis, Wygrana nic nie warte niby, ale jak już to niech będzie remis. Życzę LE rekordu ;)
2
No to co? Kanapki przyszykowane? Paluszki, cipsy? ;p hehee Czas na relax xD
2
Może teraz kiedy Sergio dostanie podwyżkę to będzie nominowany do jakiejkolwiek nagrody ;) Choć i tak w to wątpię.
2
Tia, całą karierę gra z kontuzją. To nawet nie jest śmieszne jak go usprawiedliwiają. Zaraz będą go bolały 4 litery przez częste wyjazdy do Maroka. Teraz ma zabronione to odpocznie.
2
Dokładnie. Bardzo mądrze piszesz. Wydaje mi się jednak, że jak Real się postara i da mu górę pieniędzy to pójdzie bez mrugnięcia oka. Dla niego to będzie dobra opcja, bo wyżej to tylko Barca i Real. My jako kibice Barcy, nie chcemy i nie wyobrażamy sobie jego strzelającego dla Realu. Nosz kurde, nie. Tak jak teraz życzę Realowi wpadek i porażek to by się nie zmieniło! Nie ważne, że tam gra Polak. Dam sobie natomiast uciąć rękę, że tutaj wiele osób zrobiłaby się łagodna w stosunku do Realu ba! Nawet niektórzy polubiliby ;)
2
Najlepiej niech odejdzie do City or niech zostaje ;) Jakby poszedł do Reala to osobiście znienawidziłbym go i tyle. Wiadomo on ma to gdzieś. Po prostu nie ważne, że to Polak. Nigdy Realowi nie życzę dobrze (w sensie wygrywania meczów, pucharów).
2
I właśnie ja tego nie rozumiem. Kibicowałbyś Lewemu a nie Realowi. Kompletnie tego nie czaje. Czyli co? Real ma przegrywać a Lewy strzelać? Czego mu życzysz? PICIĆ? Od tego mają Ronaldo. A co w przypadku jeśli będzie Real np z Juve w finale LM. Lewy ma okazję wygrać. I co kibicujesz mu, żeby wygrał czy nie, bo to Real?
5
Dla tych, którzy krytykowali Ronaldo po meczu z Grandą!!!
AS: "..jeszcze przed meczem miał problemy żołądkowe" widzicie jaka maszyna? Wytrzymał całe 90 min! Tia.. całą karierę z kontuzją i bólami jak nie strzeli.
1
Haha, no właśnie! Tak to prawdopodobne jak 2 gole szefuncia xD
Kto wie? Może w przyszłym wcieleniu xD
0
Komentarz usunięty