1

Zobaczcie. Jeden z gorszym meczów w naszym wykonaniu, ale co? Punkty megaaaaaaaa ważne. W Madrycie dzień remisów więc jeszcze bardziej trzeba się cieszyć! Olać te oceny i meczor ;) Podejrzewam, że z Aresenalem chłopaki będą mega zmotywowani i pokażą ładny futbol.

16

Gdzie jest pytam się ten efekt Zidana, hahaha, nosz nie wierzę.

Ceerek? Przecież BESTIA się obudziła, tak szybko zapadła w sen zimowy!!!!

SŁUCHAJCIE. Ja wiem dlaczego karnego nie wykorzystał i... powiem! Chłopaczyna był pod presją. Ostatni karny Leo epicki więc można go usprawiedliwić, haha

3

Co wy chcecie od Reala?;p Przecież są hepi! Nadal się liczą w walce o PICICI xD

1

Aż tak dobrze Realowi życzysz? hehe

1

Słuchajcie. Skoro Celta, Roma padła przed efektem Zidane'a to co mówić Malaga. Już teraz padli!

Naszego zwycięstwa nie ma co komentować. Są 3 pkt i tyle samo warte jak wiktoria z Realem ;)

Do boju!

3

Nie ma co się wyżywać na piłarzach! Tragedia był ten meczor, ale nie ważne! SĄ 3 punkty i takimi meczorami się wygrywa !!!! Liczyć teraz na Malagę ;D

8

Wtf? Hejty dostawał za to, że miał pretensje do kolegów, Suarez tego nie robi. Poza tym Luis cieszy się z każdego gola tak samo. NIe ważne czy jego czy kolegi. Ronaldo? Z tym można dyskutować.

1

No i ja tak własnie mecze Realu oglądam. Do 1 bramki wyłączam do w pi.....u!!!!

3

Z całej jego wypowiedzi to najbardziej podoba mi się to, że między innymi ceni BRAVO. Dobrze, że taki ktoś wspomina jego imię.

Panie Johan jaką bestią? Bestia jest w Madrycie. Ups.. tera to chyba kumar!

3

Świetnie, świetnie, ale i tak wolę ten Leo i Suareza ;)

1

Jak wiesz, Leo przyzwyczaił nas do pobijania rekordów w niesamowity sposób :) Obstawiam 4:0. 3 Leo i SUarez ;)

2

Hahahah, matko i córko skąd Ci się to birze:D

"Ów spisek zbrojny ma na celu odebranie najważniejszego trofea dla Jej Wysokości Królowej Portugalii, czyli Trofeo Pichichi, pierwotnie zajazd szlachty z Barçy miał na celu powiększenie zdobyczy bramkowej przez syna z dżungli amazońskiej - Ney'a, ale doszło do tzw. prawa dżungli, czyli że Suárez nie zważając na Ney'a, a zwłaszcza na dostojnika portugalskiego, zawiązał spisek skierowany przeciwko "republice bananowej" (czyt. Portugalskiej)"

miszcz!

czuje piniądz! Wystroiła się jak bijons :p

2

Wiesz..To nie były buziaczki.. Tutaj to od razu poszli w ślinę ;p

2

Bardzo dobrze napisane. Powiem Ci, że ja nawet po gali wiedziałem, że się nie zmieni. . to była maska i tyle. To jest człek fałszywy i zakompleksiony. Dziwnie brzmi. Ronaldo zakompleksiony.. tak.

1

Uważaj, bo zaraz jego obrońcy powiedzą, że zazdrościsz mu urody ;p

57

Ronaldo: "Ja wiem dlaczego Messi wykontał tego karnego w taki a nie inny sposób - ale tego nie powiem"

Messi: "Ja wiem czemu Ronaldo tyle podróżuje do Maroka - ale nie powiem" hit :p

35

Ronaldo nie obchodzą przytulanki, całuski, obiadki. Jemu nie jest potrzebna gra wstępna. Woli od razu z grubej rury na sucho. Zazdrość, bo sam nie ma przyjaciół. Tylko lizodupów na których się obraża jak mu nie podadzą.

2

„Obiadki, przytulanki i buziaczki nie mają żadnego znaczenia”.

„Ja wiem, dlaczego to zrobił… I myślcie, co chcecie”

„Nie liczą się buziaczki i przytulanki, ale to, co jest na boisku”

--> ta baletnica to po prostu ma gula i tyle. Nosz jaki to może być irytujący człowiek. JA WIEM DLACZEGO TO ZROBIŁ. Tak Panie Ronaldo, wiesz. Zrobił to dlatego, żeby Suarez wyprzedził Cię w walce o PICICI!

"To jego liga" --> nie inaczej. Mam nadzieję, że jakimś cudem Roma pociśnie ten dwumecz!

3

Oni już padli przed efektem Zidana.

5

Haha, po kiego mu uściski czy całuski. Woli od razu bez pieszczot, bez masła ;)

0

Komentarz usunięty

1

dzięki za stronkę.

2

Mam pytanie! Nikt nie zauważył ilości dryblingów Leo? Redakcja poważnie zaliczyła Leo 4 dryblingi? Czy ściągnęła statystyki z whoscored? Nosz nie mogę się nadziwić. 4??? Błagam. Nie wiem jak są liczone. Chyba tak, że w jednej akcji jak minie 3,4 to jest liczony jako 1? Wtf? Brakuje naprawdę dokładnych statystyk... albo ja już jestem jakiś ślepy i nie ograniam tematu.....

1

Racja, racja, ale co zrobisz. "Żyjemy w dobie globalizacji i wszechogarniających statystyk.: -DON

1

To szacunek zostanie, ale kibicować mu nie będę. Będę mu życzył wpadek w każdym meczu, tak jak to już pisałem z Lewandowskim.

2

Mnie bardziej irytuje Kiepski. Tosz to jest irytujące i w tym momencie w ogóle nie śmieszne.

1

Nie wiem na ile w tym prawdy z Simeone, ale gdziekolwiek nie pójdzie to będę mu kibicował. To jest geniusz! Gdyby nie LE to chciałbym go u nas. Jeżeli poszedłby do Chelsea to na pewno poziom jej gry byłby dużo większy!

2

Normalne. Nic co jest przeciwko Madrytowi nie będzie brane pod uwagę. Wiadomo w tej sytuacji to nic nie zrobią. Anonimowy donos to czego się spodziewać. Kto wie kto jeszcze jest zamieszany.

2

hahaha, jutro smutny biedaczek, załamie się! Wypiąć się można i tyle.

1

Mmm.. jeszcze się dzieci nie dorobiłem, ale jestem wujkiem, chrzestnym, bratem więc w moim zdaniem poniekąd jest rozpieszczanie;) I tak robię, hehe

Obowiązkowo jak tata to i synek ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?