NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zobaczcie. Jeden z gorszym meczów w naszym wykonaniu, ale co? Punkty megaaaaaaaa ważne. W Madrycie dzień remisów więc jeszcze bardziej trzeba się cieszyć! Olać te oceny i meczor ;) Podejrzewam, że z Aresenalem chłopaki będą mega zmotywowani i pokażą ładny futbol.
16
Gdzie jest pytam się ten efekt Zidana, hahaha, nosz nie wierzę.
Ceerek? Przecież BESTIA się obudziła, tak szybko zapadła w sen zimowy!!!!
SŁUCHAJCIE. Ja wiem dlaczego karnego nie wykorzystał i... powiem! Chłopaczyna był pod presją. Ostatni karny Leo epicki więc można go usprawiedliwić, haha
3
Co wy chcecie od Reala?;p Przecież są hepi! Nadal się liczą w walce o PICICI xD
1
Aż tak dobrze Realowi życzysz? hehe
1
Słuchajcie. Skoro Celta, Roma padła przed efektem Zidane'a to co mówić Malaga. Już teraz padli!
Naszego zwycięstwa nie ma co komentować. Są 3 pkt i tyle samo warte jak wiktoria z Realem ;)
Do boju!
3
Nie ma co się wyżywać na piłarzach! Tragedia był ten meczor, ale nie ważne! SĄ 3 punkty i takimi meczorami się wygrywa !!!! Liczyć teraz na Malagę ;D
8
Wtf? Hejty dostawał za to, że miał pretensje do kolegów, Suarez tego nie robi. Poza tym Luis cieszy się z każdego gola tak samo. NIe ważne czy jego czy kolegi. Ronaldo? Z tym można dyskutować.
1
No i ja tak własnie mecze Realu oglądam. Do 1 bramki wyłączam do w pi.....u!!!!
3
Z całej jego wypowiedzi to najbardziej podoba mi się to, że między innymi ceni BRAVO. Dobrze, że taki ktoś wspomina jego imię.
Panie Johan jaką bestią? Bestia jest w Madrycie. Ups.. tera to chyba kumar!
3
Świetnie, świetnie, ale i tak wolę ten Leo i Suareza ;)
1
Jak wiesz, Leo przyzwyczaił nas do pobijania rekordów w niesamowity sposób :) Obstawiam 4:0. 3 Leo i SUarez ;)
2
Hahahah, matko i córko skąd Ci się to birze:D
"Ów spisek zbrojny ma na celu odebranie najważniejszego trofea dla Jej Wysokości Królowej Portugalii, czyli Trofeo Pichichi, pierwotnie zajazd szlachty z Barçy miał na celu powiększenie zdobyczy bramkowej przez syna z dżungli amazońskiej - Ney'a, ale doszło do tzw. prawa dżungli, czyli że Suárez nie zważając na Ney'a, a zwłaszcza na dostojnika portugalskiego, zawiązał spisek skierowany przeciwko "republice bananowej" (czyt. Portugalskiej)"
miszcz!
czuje piniądz! Wystroiła się jak bijons :p
2
Wiesz..To nie były buziaczki.. Tutaj to od razu poszli w ślinę ;p
2
Bardzo dobrze napisane. Powiem Ci, że ja nawet po gali wiedziałem, że się nie zmieni. . to była maska i tyle. To jest człek fałszywy i zakompleksiony. Dziwnie brzmi. Ronaldo zakompleksiony.. tak.
1
Uważaj, bo zaraz jego obrońcy powiedzą, że zazdrościsz mu urody ;p
57
Ronaldo: "Ja wiem dlaczego Messi wykontał tego karnego w taki a nie inny sposób - ale tego nie powiem"
Messi: "Ja wiem czemu Ronaldo tyle podróżuje do Maroka - ale nie powiem" hit :p
35
Ronaldo nie obchodzą przytulanki, całuski, obiadki. Jemu nie jest potrzebna gra wstępna. Woli od razu z grubej rury na sucho. Zazdrość, bo sam nie ma przyjaciół. Tylko lizodupów na których się obraża jak mu nie podadzą.
2
„Obiadki, przytulanki i buziaczki nie mają żadnego znaczenia”.
„Ja wiem, dlaczego to zrobił… I myślcie, co chcecie”
„Nie liczą się buziaczki i przytulanki, ale to, co jest na boisku”
--> ta baletnica to po prostu ma gula i tyle. Nosz jaki to może być irytujący człowiek. JA WIEM DLACZEGO TO ZROBIŁ. Tak Panie Ronaldo, wiesz. Zrobił to dlatego, żeby Suarez wyprzedził Cię w walce o PICICI!
"To jego liga" --> nie inaczej. Mam nadzieję, że jakimś cudem Roma pociśnie ten dwumecz!
3
Oni już padli przed efektem Zidana.
5
Haha, po kiego mu uściski czy całuski. Woli od razu bez pieszczot, bez masła ;)
0
Komentarz usunięty
1
dzięki za stronkę.
2
Mam pytanie! Nikt nie zauważył ilości dryblingów Leo? Redakcja poważnie zaliczyła Leo 4 dryblingi? Czy ściągnęła statystyki z whoscored? Nosz nie mogę się nadziwić. 4??? Błagam. Nie wiem jak są liczone. Chyba tak, że w jednej akcji jak minie 3,4 to jest liczony jako 1? Wtf? Brakuje naprawdę dokładnych statystyk... albo ja już jestem jakiś ślepy i nie ograniam tematu.....
1
Racja, racja, ale co zrobisz. "Żyjemy w dobie globalizacji i wszechogarniających statystyk.: -DON
1
To szacunek zostanie, ale kibicować mu nie będę. Będę mu życzył wpadek w każdym meczu, tak jak to już pisałem z Lewandowskim.
2
Mnie bardziej irytuje Kiepski. Tosz to jest irytujące i w tym momencie w ogóle nie śmieszne.
1
Nie wiem na ile w tym prawdy z Simeone, ale gdziekolwiek nie pójdzie to będę mu kibicował. To jest geniusz! Gdyby nie LE to chciałbym go u nas. Jeżeli poszedłby do Chelsea to na pewno poziom jej gry byłby dużo większy!
2
Normalne. Nic co jest przeciwko Madrytowi nie będzie brane pod uwagę. Wiadomo w tej sytuacji to nic nie zrobią. Anonimowy donos to czego się spodziewać. Kto wie kto jeszcze jest zamieszany.
2
hahaha, jutro smutny biedaczek, załamie się! Wypiąć się można i tyle.
1
Mmm.. jeszcze się dzieci nie dorobiłem, ale jestem wujkiem, chrzestnym, bratem więc w moim zdaniem poniekąd jest rozpieszczanie;) I tak robię, hehe
Obowiązkowo jak tata to i synek ;)