2

Eleven Sport Network. Niestety nie mogę CI podać linka, bo mam zblokowanego ;/ 110 tyś ludzi to lubi także znajdziesz ;)

Co do Dona to on sobie może komplementować księżniczkę, nawet Ci obiektywni się jego nie czepiają ;]

1

Osobiście bym nie chciał. Brawa za zasługi, ale powrotu nie. Teraz pewnie po roku by się znudził. Jak już miałoby dojść do zmiany trenera to marzeniem byłby Cholo albo The Normal One!

1

Hahaha, to co? Morał taki z tego, że Ceerka przysymulowała, bo nie szczeliła i zeszła obrażona? ;p

1

Na La Rambla i jakie wrzuty dostali na FB ;) Sopcasta dawnoo nie oglądałem ;p

1

hahaha, szkoda że Twojego postu nie zobaczy ani PIKE ani ARBELOŁA ;]

44

Wczorajszy meczor był magiczny, oby tak do końca sezonu!!

Atleti? Po pierwszej bramce wiedziałem, że jest po meczu, oni są więcej niż ścianą;/

Real? Wygrał, no wygrał. Ceerka? Nie obrażę się jeśli nie zagra kilka meczów ;] Jak nie zdobędzie Picici to się chłop załamie, kij z ligą, kij z lm. Picici najważniejsze.

Wczorajsza "multiliga" eleven to jakieś nieporozumienie. Mam nadzieję, że to poprawią, bo to była totalna porażka!

23

Dziwnie zdjęcie wyszło? haha serio nie wiesz czy trolujesz? Przecież Panienka musi na szpilkach stać. Musi być największy, bo to ciężka praca, wysiłek. ĆWICZY WZROST!

5

Musimy się skupić na sobie. Dawno tak bardzo nie denerwowałem się przed meczem. Wierzymy w chłopaków. Nawet nie liczę na to, że Villareal albo RSSS w meczu z Realem powalczą. Zawsze z nami grają mecz życia, wypruwają sobie flaki a z nimi nawet nie powalczą.

8

I znowu zaraz się zacznie gadka o tym, że Mats powienien być nr1. Bravo ogony albo sprzedać.

- porażka z RSSS --> Jakby grał Mats to by nas uratował.
- porażka z Atleti --> wina obrony
- porażka z Nietoperzami --> wina Bravo, Mats by to wyjął.

i tak jest co mecz, ba! Tak jest co artykuł dotyczący bramkarzy.

Messi powinien być sprzedany, zarobimy na nim. Neymar przereklamowany, gorąca głowa.

3

A to SOŁ OGURASY, które w pucharze zjedliśmy.

2

BORBA się nie popisał. Oni strasznie opóźniali grę. Już w 1 połowie i tylko 1 minuta doliczona. W drugiej 3.. W Anglii takie MANU dostałoby co najmniej 5. Ile fauli nie odgwizdał to szok.

Najbardziej jednak utkwiła mi sytuacja z autem.. sędzia ***** stał na wprost, piłka odbij się od klatki a ten tym wibratorem w drugą stronę pokazuje. Nie do pojęcia.

2

Uzależnić to się można od tej panny ;p hehe, nutka bardzo fajna. Osobiście obok króla EMINEMA to coś tanecznego, latino, jakieś dicho ;]

1

Sprzedać Lucho, nie?

2

I kolejna taka sytuacja! Diego Alves tak jak Valencia była dziurawiona co mecz, teraz raptem dupsko spięli i musiał mieć swój dzień Alvesina. No, tak już jest. Tak czy inaczej kolejny raz uważam, że przegraliśmy na własne życzenie. Przeciwnik nie był lepszy.

2

I niby dlaczego chcesz Messiego posadzić na ławkę? Widziałeś go we wczorajszym meczu? Beduina chcesz wprowadzić zamiast Leo? Nie pojmę tego.

1

Ja proponuję udać Ci się do lekarza.

2

Haha, nie czaję was ludzie. Ci, którzy wystawili Leo za wczorajszy mecz 1 albo 2 powinni się leczyć. Nie idzie tego pojąć. ******** Trolingi.

19

Bardziej my to przegrywamy aniżeli Real się zbliża i przechodzi dalej. Wiele zostało powiedziane już na temat losowania i innych, szkoda się powtarzać. Czekam tylko na kolejne gadki na temat "EFEKT ZIDANA" pff

3

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wierzę, toż to jest epickie.

1

Wiem!

1

Masz jakiś problem? Siedzisz tylko wyszukujesz komentarzy do których można się przyczepić. Twoja ironia jest słaba kolego. Jak nie masz własnego zdania nie udzielaj się. Bez odbioru.

1

Porażka, niestety.

Widzę, że bardzo dużo osób przyjęło porażkę z godnością. Dołączam się do was. Miałem jakąś torpedę wystosować aby dostać bana do niedzieli, ale olałem to. Trzeba wspierać chłopaków, mamy jeszcze 2 puchary do zdobycia.

Atleti, życzę im oczywiście wygranej. To, co robi Simeone to niesamowite. Z przyjemnością się na niego patrzy. Oby wygrali.

Wszystkim napinaczom i prowokatorom z białofiolewej pokazuje ***********. ************ ********** pi pi pi pip.

1

Mój optymizm powoli opada, w mordę nie wierzę co się z nami dzieje..... miejmy nadzieję, że ta połowa bedzie należała do nas...

7

Dokładnie. Walczę z tym jak mogę, ale niestety "obiektywizm" w modzie.

1

Już jakieś debile głupoty gadają, aby dzisiaj Leo przypadkowo nie przyćmił wczorajszego wyczynu Króla Ogórów.

6

Jak dzisiaj przegramy (stfu )to proszę redakcję o bana do następnego meczu ;]

1

Spuszczali się na widok messiego? Wypadnij STOND lebiego. Fioletowa od wczoraj działa wyśmienicie!

2

Węgrzyn to jest katastrofa.. Wolskiego kiedyś uwielbiałem, nawet nie tak dawno, teraz z deczka mnie irytuje. Głupoty gada, nie jest konsekwentny w tym co mówi. Poza tym czasami omija ważne sytuacje w meczu.

Teraz nie ma lepszej pary od Mirosławki i Ćwiąkała.

26

Uważasz, że grał źle w ostatnich meczach?

Ludzie czy dla was liczą się tylko gole i asysty??? wtf??????

2

Król futbolu się obudził. GRZMOT "zagrzmocił"!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?