NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak. Może być awans po remisie.
Uwaga. Nie tyczy się to osób kibicującym Realowi. Nie oddam tego w ich ręce.
1
hehe, no oby oby!!
1
Minutę przed mmm.. no to zrobię zdjęcie jak się u mnie meczor zakończy i zobaczę wiadomość ;) Różnica może być 2,3 min nie więcej. Poza tym mam nadzieję, że bedą uczciwi ;]
2
Przypominam wszystkim dzisiaj o moim "konkursie" ;)
Jeżeli City awansuje do Finału to osoba, która 1 do mnie napisze po wygranej otrzyma ciekawy upominek, oczywiście związany z Barceloną ;) Dlaczego tak? Radość odpadnięcia prześcieradeł. Poza tym mam tego kilka sztuk więc podzielę się ;]
1
Wielkie brawa dla Ciebie. Najlepszy komentarz jaki dzisiaj widziałem do wczorajszego meczu. Również uważam, że Pep zepsuł Bayern. Tamten siał postrach, teraz owszem mają mnóstwo okazji, atakują non stop, ale mimo wszystko to nie jest to. Jesteś jedyną osobą, która zwróciła uwagę na genialną obroną i asekurację. Brawo!
1
hehe, no fakt, w każdym razie to teraz można się śmiać z tego ;)
1
Wiesz, że początkowo tak myślałem, bo na sędziego tak by się odważył? mmm.. no nie sprawdziłem tego, ale dzięki ;)
1
Myślicie, że Simeone będzie się przejmował tym, że będzie na trybunach w finale? Raczeeeej nie, nieładne zachowanie w każdym razie, hehe, to było coś w stylu: "Dooooobra niech będzie" tylko w mocniejszym wydaniu xD
1
Dokładnie. Bardzo dobrze napisałeś, niestety niektórym nie przetłumaczysz. Wolą aby wygrał Real. Dla mnie to jest nie do pojęcia.. kibicować Realowi.. epickie.
Co do Simeone, może i zachował się nieładnie z tym uderzeniem sędziego, ale to wielki trener! Na każdej pozycji potrafi stworzyć sobie genialnego piłkarza! Szacunek!!!!!
3
Będę kolejnym, który pogratuluje Atleti. Brawo. Możecie to nazywać antyfutbolem, ale liczy się skuteczność tak? Nieraz człowiek narzekał na taką grę Czelsi, Atletico (jak z nami wygrali), Grecji i było dobrze, wiele osób nie tylko na tej stronie, ale na innych również krytykowało nas, bo nie umiemy grać z autobusami. Mata teraz Bayern poległ z autobusem. Pogratulować Atleti i życzyć wygranej w finale! Płakać możecie, bo Lewy nie jest w finale.
3
Nie mam pytań do takich ludzi, którzy życzą Realowi pucharu. Obiektywizm w modzie. Mam nadzieję, że Atleti zdobędzie puchar.
3
wypiąć się im można i narobić. tyle tym białym fałszywym prześcieradłom.
2
hahahahah dobre!
5
WSPIERAĆ kolegów a nie marudzić i płakać, że odejdę! Brawo Bravo!
1
Ta sama gadka co artykuł o bramkarzach, buaahaha, nie mogę ;)
Oby przedłużył kontrakt, miejmy nadzieję, że tak będzie, ale nie żadnym szantażem czy czymś takim. Jak będzie psioczył i marudził to krzyżyk na drogę, nie chcemy tutaj żadnych ronalduf.
1
Hahaha, gościu, znowu to samo.. ludzie święci. Nie mogę z wami.
Bravo nie ma szans z Oblakiem, ok. Rok temu nikt nie miał szans z Bravo ;)? W tamtym roku Oblak i resztę bramkarzy na Świecie byś sprzedał? Ogarnijcie się ludzie!
27
Bardzo się cieszę z wygranej Atleti. Mam nadzieję, że przejdą do finału i go wygrają. To było pewne, że jak Atleti strzeli pierwszą bramkę to Bayern będzie walił głową w mur!
Teraz czekać na rewanże i trzymać kciuki za City i Atleti!
9
BRAWO ATLETI! BRAWO SAUUUUUUUUUl!!! Jeszcze 1 brameczka i super!!
1
Jeżeli będziesz pierwszy to nie ma problemu ;)
1
Nie, długopis to nic specjalnego ;) Nikt z Was nie zgadnie, ale powiem wkrótce. Fajna sprawa i oryginalna ;) Będzie wielu chętnych, ale wręczę albo losowo albo komuś, kto pierwszy napisze wiadomość do mnie z adresem, oczywiście zaraz po meczu Real City rewanżowym i wygranej City! A teraz kciuki za CITY!
2
Jak City awansuje to OBIECUJĘ. że wyślę pewien GADŻET BARCELONY jednemu z WAS moi drodzy!!!!!
2
Klaudio wolisz lektorem? To troszkę zepsuty film, dużo lepiej z napisami ;] I jak sie podobał 1 odcinek?
2
Hahahah! Nie wierzę, niech sobie gada co chce. Co z tego, że się uspokoił?? Nic! Każdy by spotulniał skoro groziłaby mu taka groźna kara, nawet dożywotnia, przydygał się i tyle. Teraz będzie zgrywał Aniołka. tak samo ja ta ceerka, która biła i nic nikt z tym nie zrobił, Minęło kilka miesięcy i kazdy zapomniał, teraz nawet na tej stronie go bronią, że dobry człowiek, że to że tamto.. pfff..
PEPE NA ŚWIĘTEGo!
23
Haha , nie mogę z nimi. Są tacy żałośni.. niech sobie przypomną komu sędziowie pomagają i kto się im podkłada. Poza tym niech analizują te karne i niech zobaczą, że nawet jakby ich nie było to punkty byśmy mieli, natomiast Real nie raz był ratowany.
Analiza, analiza..... no tak w tym meczu przy każdy mimo wątpliwości sędzie miał jakiekolwiek podstawy. Ręka 100%, faul na Neymarze był, zdecydowanie. Już za mniejsze odepchnięcia nawet w Anglii były karne i nie było tego całego pier....... !!
Niech teraz sobie przeanalizują niesłuszne karniaki Realu, czasami nawet nikt ich nie dotknął i co? karny!
6
Dokładnie. Zgadzam się z niektórymi osobami, że to Leo był najlepszy w tym meczu. Suarez zanim strzelił bramkę grał tragicznie. Te niedokładnie podania, zero dryblingów, ale oczywiście to jest cały Luis ;) Za chwile się obudzi i bach! Dlaczego w mojej opinii Leo? Suarez 4 bramki, genialna sprawa, ale tak na dobrą sprawę to te karniaki mógł mieć Leo, a że zrobił się altruistą to inna sprawa ;)
Suarez po picici leci, hahaha w Madrycie ból dupska, nie mogę.
2
Hahaha, rozwaliła mnie okładka sportu! ;) Hahah Ronaldo jest mistrzem w padach więc obawiam się hahaha jak się PYRGRNIE na linię tak jak wtedy co skoczył do basenu to nie mamy szans!!!
5
A i tak powiedzą, że Ceerka lepsza i od Leo i w historii ;) Żadne argumenty za nim nie przemawiają, ale taka gadka.
1
WOW, fajna prasa dzisiaj.
1. Stadion przepiękny, genialny!
2. Suarez życzę Ci tej żółtej kartki ;)
3. „gramy z rywalem, z którym chcieliśmy grać” --> pięknie! I tak trzeba do tego podejść. Liczymy na WAS!
4. Ramos - pocałuj mnie w kakao. Czekam na odzwe Piketa.
5. Biedna CEERKA! ;( Ominie go jakże ważne spotkanie. To może być pożegnanie się z piciciem. (oby)
2
O ludziska... toż to będzie totalna porażka i KATASTROFA!!!!! Przecież ten WIEŚSAT to jest tak żałosny, że nie mam pytań. Mdła i zacofana ta telewizja.. oby to się nie sprawdziło, bo nie mam zamiaru słuchać tych "wielkich fachowców".
Canal + pozwala sobie wszystko odbierać, super... oby do tego nie doszło.
2
Hahahah, i zapewne w przeoczą każdą bramkę xD Haha polecam międzyczasie włączyć sobie ich profil na FB podczas tego multiligi, tam to dopiero będzie komedia xD