NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda, że ten finał nie był dziś. Dla nas to porażka ta godzina.. nie dość, że do pracy człowiek rano to jeszcze ta 2... już lepie byłaby 3:30. No trudno jakoś człowiek zarwie nocke ;)
1
Jak to mówi "czciak": Aguero to dla trzeci piłkarz na świecie, ale nie ma partnerów - czy coś w tym stylu. Kun jest zajebisty piłkarz, ale w ważnych meczach prawie zawsze zawodzi.
1
Hehe, naczelny forumowy skryba ;) Dobre
6
Urodziny naszego Mistrza i Króla a @Don-Corleone cicho siedzi ;P Niemożliwe! Po banicji zrobił się barankiem? Albo Krystynka mu zrobiła przykrość ;p
4
Dobrego ten nasz Leo ma skilla : 70,6 % efficiency xD
37
Cristiano błyszczy i wyróżnia sie najbardziej.
18
Ja: Pogbie podobają się pieniądze. Źródło sprawdzone i pewne.
2
Tajemnica do końca xD Jak wygra Polska, Chorwacja i Argentyna to zapraszam na prv.
7
Jakby tak było kolego to niech ktoś będzie Świadkiem wręczę Ci pamiątkę Barcelony ;) Niespotykaną ;]
2
U mnie w pracy go usparwiedliwiają, bo dziennikarze z tej stacji go oczerniali i coś tam na niego gadali i ponoć miał problemy ;] buahaha. Usprawiedliwienie znajdzie się zawzse na niego, masakra..
3
Dokładnie, ale tego to już nikt nie powie. Masakra jakie to wszystko jest żałosne. Klient ciśnie z przeciwnikami i każdy go broni, bo jest ambity sam tak się zachowuje i co? Porażka na maksa..
2
Jak to się mówi: Cristiano od zera do bohatera. Bez cieszynki się nie obyło.
No to co? To są jego miszczostwa? ;]
1
od dwóch sezonów... no to się dziwię... naprawdę. Nie wyciąga sytuacji prawie nie do wyciągnięcia. No ekstra. Na ławę z nim.
2
Zgadzam się, jest na lata i życzę mu jak najlepiej, ale cały czas walczę o coś innego. Mamy 2 świetnych bramkarzy a cały czas Claudio jest spychany. Ma zostać posadzony na ławę albo sprzedany, bo Mats się nie rozwija, bo to przyszłość. Jak Bravo nie będzie dawał tego co do tej pory to wtedy mozna go zmienić, ale nie jak dobrze mu idzie i z nim wygrywamy, po co to robić? Tak samo można powiedzieć z każdym innym piłkarzem i zastąpić go młodszym.
2
Ale nie ma czegoś takiego jak Bravo to nie Neuer. Tak samo można powiedzieć, że motor to nie samochód. Sytuacjach 1:1? Mało widziałeś meczów w takim razie skoro twierdzisz, że Mats jest lepszy w tym aspekcie. Jeżeli Lucho znowu postawi na Bravo powinniśmy się cieszyć a nie majaczyć i płakać, bo Mats odejdzie.
1
Kolejny, który zna mój tok myślenia. Kto tak napisał, czy mój tok myślenia tak wygląda? Po czym to wywnioskowałeś? Nic takiego nie napisałem ;] Mats nie gra w reprezentacji i nikt jakoś nie płacze, że to Neuer broni. Moje pytanie dlaczego właśnie u nas tak wszyscy pragniecie Matsa a nie Bravo? I dlaczego tutaj nie ma tak być jak w reprezentacji?
7
Chile znowu finał ;) I co teraz antyfani Claudio Bravo ;)? W ogóle nie pomógł drużynie, nie? Po prostu ma farta, że jest w reprezentacji ;]? Dalej Mats na 1 bramkarza ;]?
7
Islandia zasłużyła.
Ronaldo zapewnił sobie złotą piłkę.
Messi się nie równa.
1
W duoe, tak jak obstawiałem.. Strzeli 3 bramki i będzie miał ZP
1
Kur... musiała być cieszynka, nie ma innej opcji! JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, ch*ja!!!!! A niech ma to bramkeł ! I zobaczycie jutro gazety xD Zobaczie portale sportowe, już to widzę. WIELKI RONALDO WPROWADZA PORTUGALIĘ!!
EDIT W|TF WĘGGRY CO ZAGRALI!!!!!
14
Wiecie co? My się z niej śmiejemy. Ma tą asystę niech ma, ale najgorsze jest to, że wystarczy jedna taka akcja a inni już zapominają o jego grze.. Będą gadki, że się starał rozgrywać, ale nie ma z kim grać. Sam nie wygra. I to nas wszystkich najbardziej boli. Księżniczka, która kompletnie gówno daje jest porównywana do Leo.. który rozgrywa mega turniej. Teraz wystarczy, że strzeli zwycięską bramkę i juz będzie na równi.. tak niestety to już jest. Kibice... ba! Nawet komentatorzy pierd.. tak będą..
Jako, że jesteśmy w Europie to zawsze będzie MIstrzostwa Europy > CA ;] I nawet jakby Leo wygrał i zdobył MVP i króla strzelców to nie ważne ;) Ronaldo ma LM i dał awans Portugalii.. tak to jest od zawsze ;]
1
Hahaha, Panie wróciłeś po banicji i już się nie możesz powstrzymać aby wyzwać Króla Futbolu - boskiego pindola KRÓLA jeleni Cristiano Ronaldo ;p Zobaczysz, dzisiaj strzeli bramkę i będzie powrót Króla. To będą jego mistrzostwa po tym meczorze!!!!!!
3
Ludzie.. przeczytaj artykuł to znajdziesz. Nie schodź od razu na komentarze.. a nawet jak to pod drodze byś znalazł..
70
Kolejny raz Leo MotM ;) Miażdży. Nikt ani w Kopie ani Ojro nie ciśnie lepiej, szkoda że Ci Euro fani nawet nie zerkną na te wyniki albo mecz ;) Zobaczyliby dlaczego to jest Król Futbolu.
Brameczka mega mega, ale to jak on gra.. dryblingi itp itd.. nie do opisania.
1
Ten Leo to jest po prostu genialny, nie mam pytań.
Sam Leo mógłby obdzielić to żałosne Euro swoimi genialnymi zagraniami ;)
2
No dokładnie, ale co zrobisz i tak powiedzą, że najlepiej wykonuje wole na świecie ;)
1
Jakby nie było to jedna osoba tego nie robi tylko każda inna więc spamem tego nie można nazwać ;) Jak to się mówi w sądzie byś z tym nie wygrał. Poza tym trolle i napinacze to inna sprawa. Skoro Ci się nie podobają kibice na tej stronie jest opcja blokowania. Nie widze problemu.
8
To jest to. Niesamowite mecze. Sędziowie na swoim poziome rzecz jasne, ale mniejsza o to. Trza się cieszyć tymi chwilami. Olać te wszystkie ploty dotyczące transferów. Po turniejach dopiero się zacznie.
Do redakcji. Większość osób domaga się zbanowania osób, usunięcia wczorajszych powtarzających się komentarzy. Ja bym prosił aby to olać i zostawić. To była długa noc, ludzie mieli humory, mecze były fajne, grali nasi zawodnicy. Była dobra atmosfera i bywało śmiesznie. Nie każdy z nas tutaj jest wykształcony i poważny. Nie każdy wszystko zgłasza a cą tacy frajerzy. Podczas meczu pozwólmy na więcej ;] Emocje, emocje, emocje. Oczywiście jak to się będzie teraz powtarzało i nie będzie można nic przeczytać to wtedy usuwać.
Kolejna noc którą było warto zarwać. Wystarczył Leo od 1 minuty i zupełnie inna gra AlbiC;] Chile mega, zrobili z nich Meksyk!
Sporo jest komentarzy o Ceerku. Niektórym się to nie podoba, spoko ;) Ludzie jak można przejść obok tego, co robi ta panienka? Jak można olać to, że ciągle wywyższają ją nad Leo?? te mecze turniejowe pokazały setny raz, że nie ma co.. ale co zrobić. Wystarczy, że strzeli 1 brameczkę i to jego turniej - tak się będą napinać jego fani. I to nas denerwuje. Gościo, który oprócz skuteczności nie wykazuje się niczym porównywany jest do Leo?? Proszę. To już jest mega nudne i żałosne, ale tak będzie do końca ich kariery.
5
Ronaldo AntyBohater meczu tego nikt zapewne nie powie, bo ZROBIŁ COŚ PIĘKNEGO i kibicowi pozwolił zrobić SELFIE!!!!! To będzie temat dnia i najlepszy moment spotkania, nie inaczej. Przypomnę, że w 1 meczu CA Leo zrobił to samo, było o tym głośno i chwalili Leo toż ten musiał zrobić to samo ;D
4
że to wina kolegów, że nie ma z kim grać albo że miał kontuzje. Tak jest od zawsze. Byłoby pięknie jakby odpadli, ale tak się nie stanie. Dzisiaj rozjadą Austrię panienka strzeli i już będzie Królem Futbolu - jego mistrzostwa.