1

hahaha, nie wierzę.. wieczne gadanie, bo przyszłość, na lata, na teraz.. ludzie!!!! Wolę mieć na teraz dobrego napastnika, pomocnika czy bramkarza i wygrać ligę, ligę mistrzów niż np czekać aż ktoś wypali za 2-3 lata.. MOŻE wypali.. pff.. ile takich przypadków było w futbolu..

9

Ok, czas się wypowiedzieć na temat bramkarzy.

Widzę, że jednak jest trochę osób, którzy bronią Claudio. Mam nadzieję, że cieszą się niektórzy wielcy fani Mats'a.

Claudio na tej stronie nie wiem za co, ale strasznie jest/był nielubiany. Bo co? Bo wygrał rywalizację z ulubieńcem? Wybaczcie, ale to moim zdaniem jest głupie. Były artykuły o Claudio, o jego wyczynach i co? Max 5-10 komentarzy pod tym postem, zero gratulacji. Słaba forma na początku CA okazało się, że ma problemy rodzinne - taaa kłamie i to wymówka, bo powinien się lepiej sprawować.

Tak samo jak ostatnią bramkę, którą wpuścił Claudio to było gadanie, że MÓGŁ SIĘ LEPIEJ ZACHOWAĆ. Jak Mats popełniał błędy w towarzyskim meczu reprezentacji, to było, bo to jest towarzyski, był rozluźniony, nie liczy sie to.. taaa, jakby inaczej.

Tak samo bronienie Matsa, bo słońce świecie mu w oczy.. ludzie.

No nic, nie ma co się dalej rozpisywać. Przykro jest patrzeć jak łatwo go oddajecie za te 20-30 milionów. Piszecie, kasa się przyda itp itd, tiaaa.. gówno macie z tej kasy. Bravo dał nam niesamowicie dużo. Z nim w bramce 2 Mistrzostwa.. i w nagrodę wylot z klubu.

Osobiście uważam to za osłabienie na tej pozycji. Od dawno nie czułem takiego spokoju w bramce i przede wszystkim SOLIDNOŚĆ! Oczywiście jestem również wielbicielem talentu Matsa i chciałbym aby wypalił, ale czuję, że ciężko będzie..

3

Hahahah, komentarz dnia xD

1

Też mi się tak wydaje, ale tutaj chodzi dokładnie o konkretny stary doping, ciekawe jestem czy tak fałszywy jest i kłamie ludzi czy naprawdę nic nie wie.. ?

1

Jak już zapewne wszyscy wiecie, Zieliński na dopingu.

Tutaj się tłumaczy, że nic nie wie, nie wie skąd takie coś: http://www.tvn24.pl/rio2016/szymon-ziolkowski-hanba-byc-dopingowiczem-na-igrzyskach,666990.html?magazineSlug=rio-2016&magazineId=143

Z jednej strony szkoda chłopaka, ciekawe jaka jest prawda. Jeżeli wziął ten doping i takie słowa wypowiedział to jest strasznie fałszywy i zasługuje na dożywotnią dyskwalifikacje.

10

K r ó l = K u r

3

Bo... ? Co masz do niej? To, że jest tak rozbudowana nie znaczy, że jest mało kobieca. Serena ma dużo więcej seksapilu niż niejedna tenisistka. Jeżeli wiesz o czym mowa.

34

Na dodatek zaraz cudaki wymyślą, że Cristitano zadzwonił w przerwie meczu do kolegów i udzielił im wskazówek i dlatego wygrali. Śmiejemy się, ale tak jest. Na każdym kroku chcą go ubóstwiać i gadać o najlepszym ;]

5

Nie chodzi o to czy ktoś będzie pamiętał za rok ;) Leo będzie widniał wszędzie jako rekordzista, jakikolwiek mecz nie będzie rozgrywany będzie: Leo Leo Leo Leo ;) Nawet podsumowanie jego kariery będzie genialne, dlatego są takie rekordy aby zapisać się na kartach historii ;)

4

Rekord w LM ;) Nadal trwa i gania się razem z księżniczką.

2

Bezdyskusyjnie ktokolwiek miałby inne zdanie to Phelps jest najlepszym sportowcem wszech czasów. To, co wyprawiał i co robi nadal robi jest nie do powtórzenia ;)

2

Tenis stołowy - Timo Boll -- > Chyba sobie żartujesz jak Boll najlepszy w historii...? a jeżeli takie Twoje zdanie to dlaczego? Boll owszem najlepszy w Europie, ale na Świecie/w historii na pewno nie. Wielu Chińczyków jest/było od niego o wiele lepszych ;]

4

Wielki fachowiec piłki możnej... grało tylko 3 piłkarzy? Każdego jednego oceń.

"Mathieu - sezon 15/16 powinien być jego ostatnim w klubie, ale pewnie nasze rekiny biznesu nie znalazły klubu, który wziąłby go za darmo:)"

Mam nadzieję, że to Twoje ostatnie podsumowanie w tym roku.

2

Już się zaczyna usprawiedliwianie?

2

Masz do tego prawo. Dla mnie Bravo bardziej zasłużył. Nie dał żadnego powodu do zmiany.

2

Ter Stegen od 1 minuty, czyżby w lidze grał Bravo?;) Mam nadzieję, że tak.

2

Legia - Barcelona ;D To byłoby coś niesamowitego!!!!!! ;)

1

Chłopaki no to szykujemy się na jakiś meczor do Warszawy xD hehe Brawo!

1

Nie będę filozofował na temat tego czy to jest tajemnica i czy to odwaga czy jej brak.Napisałem o tym, że to powiedział i podobało mi się. Ty wyjeżdżasz, że to już w necie krąży. Nie czaje Cię.

To jest tylko Twoje zdanie. A poczucie humoru zostawię, bo to zależy od danego człowieka i typu humoru. Nie ma czegoś takiego, że ten jest żenujący a ten jest wybity jak określasz. Jednych śmieszą kiepscy i się tym zachwycają a dla mnie to jest żałosne i beznadziejne więc jak widzisz z tym się nie dyskutuje.

Co do Twarowskiego to bez wątpienia muszę się zgodzić, że jest genialny praktycznie w każdym aspekcie. Uwielbiam gościa również. Co do znajomości ligi, która się komentuje to też tego nie możesz pisać, że bezapelacyjnie Twaro. Każdy ma swoją ligę i każdy się w danej lidze czuje dobrze a kto ma większą wiedzę na temat "własnej" ligi też nie idzie sprawdzić. A to kto jak to przekazują informacje to też zależy od człowieka jak je odbiera.

Skoro uważasz, że barwa głosu Patryka jest słaba to nie mamy o czym gadać. Oczywiście Pełka, Wolski, Laskowski mają piękna i bardzo lubię ich komentarz.

4

Jakbyś dał Entery to lepiej to by się czytało xD

1

Wiem, że to krąży, ale odważył się to powiedzieć ;) Pośmiali się trochę był luzik.

Słyszałem wszystkich komentatorów ze wszystkich lig. Co do Twarowskiego i Nahornego to uwielbiam ich również, są mega. Wcześniej moim ulubionym duetem był Laskowski i Orłowski, ale to już za nami. Rozpadło się towarzystwo, a Laskowski się zepsuł masakrycznie. Nie zawsze jest dobrze przygotowany, myli się, emocje to potrafi wzbudzić tylko w jakimś ważnym meczu, nie w każdym. Poza tym jego ocenianie spornych sytuacji jest tragiczne tak samo jak omijanie ważnych sytuacji meczowych. Milczy, bo nie wie co powiedzieć. Taka jest prawda. Ale nadal go bardzo lubię ;]

Genialny jest również Wolski, ale znowu mam wrażenie, że jest nieco opóźniony z informacjami, które podaje. Jego analizy podczas meczu również błędne. Chciałoby się powiedzieć: "ŚLEPY jesteś".

Mówisz inna półka komentatorska??? Ha ha ha! Powiedz mi dlaczego, udowodnij. Nie patrz na staż pracy, podaj inne argumenty.

Właśnie to co robi Eleven no i Mirosławski z Ćwiąkałą to jest inny poziom. Nowoczesny sposób komentowania - interakcja z innymi kibicami. Chłopaki oprócz profesjonalnego przygotowania, potrafię humorem rzucić i są w stałym kontakcie z ludźmi.

14

Jak sobie nie poradzimy z Kopenhagą albo Dinamo to po co grać w LM? Jak już to trzeba potrafić wygrać z każdym.

16

Proszę Państwa: "Żarłacz biały - Leo Messi" hahaha uwielbiam Mirosławskiego. W tym momencie najlepszy komentator razem z Ćwiąkałą.

2

Gadka szmatka co by nie było mam pytanie.. co Wam zrobił Bravo skoro tak łatwo byście go oddali.. kur.. nie czaję tego w ogóle. Zdarzają tacy, którzy napiszą, że po Matsie jadą.. tia... 90 % osób na tej stronie to ciśnie po Bravo i liczy na to kiedy mu się noga powinie.. kompletnie was nie czaje. 0... totalne 0.

No tak... jedyny argument: "BO JEST MŁODSZY" tia... a nie zdarza się jeszcze opinia, że gra lepiej nogami, no tak.. Brawo to kopać nie umie.

3

Nie namieszały w chronologii zdarzeń. Nie opieram się na ostatnich artykułach. Była gadka o tym już duzo wcześniej.

A tak Poza tym nie rozumem po co większość z Was czyta przegląd prasy skoro wiecznie Wam nie pasuje i narzekacie na wiarygodność. Również uważam, że pewne rzeczy sobie wymyślają, ale jesteśmy po to, aby komentować nawet takie sprawy wyssane z palca. A czy prawda czy nie to potem sie dowiemy. Codziennie są osoby, które narzekają na te gazety. Nie czytajcie tego i tyle. Czekajcie na oficjalne informacje i tyle.

3

Niektórzy się cieszą jak zauważyłem, że Bravo również zagroził odejściem. Nie pomyśleliście o tym, ze Bravo tak samo walczy jak Mats, który to wszystko wywołał? Cały czas jest gadka o Matsie i o tym, że ma być podstawowym, o jego niby szantażu czy czym tam? Po prostu teraz Claudio postawił na swoim, bo poczuł sie zagrożony, mimo że komplenie nie zasłużył na zmianę w bramce.. Mimo, że na niego stawiam to jeżeli ma zamiar tak robić to niech płaci klauzulę i droga wolna, nie chcemy płaczków i narzekań.

LE czas na Ciebie!

3

Ile by nie wyniosła to klub konkretnie dał jasno do zrozumienia i to mi się podoba. Chcesz odejść to płać, nie to zostań, bo nie jesteś dla nas na sprzedaż. Tak więc nie ma żadnego wywierania presji i straszenia o odejściu.

5

Zaraz będzie: Ronaldo zmienił wiarę ;) Przeszedł na Allaha.

6

Jak ktoś lubi paski to spoko, ale na naszych koszulkach to moim zdaniem tragedia wygląda. Za dużo tych pasków.

4

Z adidasem żeby wcisnął na siłę te beznadziejne 3 paski?? nie dziękuję to tragicznie wyglada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?