NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Warunkiem wstępu dla dzieci było mówienie, że Cristiano jest nalepszy! ;)
18
Ciekawy jestem jak zagracie z Ulubieńcami z Madrytu. Wtedy też będzie nadzieja na wygraną? Czy nadzieja na autograf?
1
Claudio się nie popisał.. najgorszy meczor jaki widziałem w jego wykonaniu w życiu. Szkoda, że się nie popisał, ale ważne, że nie straciło CIty przez to punktów.
Babol praktycznie za babolem i zamiast wybijać pozbywać się piłki to nadal chciał udowadniać kiwając i grać na pograniczu. Nieładnie Claudio!! W każdym razie wpieramy Cię! Jak każdego kto u nas grał, za wyjątkiem zdrajców i **********
Co do naszego meczora to mam nadzieję, że zagra Jasper. Mats niech się kuruje i nie łapie urazów więcej!
Atleti? Dobrze, że wygrali. Ja im porażki będę życzył tylko wtedy kiedy i Real wpadnie a tak chciałbym aby byli przed prześcieradłami.
2
Ter Stegen KO --- ten chłopak to naprawdę nie ma szczęścia ;(, nie wiem co dalej będzie jak tak kontuzje będzie łapał - Cillessen ma ogromną szansę.
Powiedzcie mi teraz jeżeli Mats będzie dostępny dopiero na mecz z Atleti, czyli opuści 3 spotkania w których Jasper spisze się bardzo dobrze to kogo postawilibyście na mecz z Atleti? Wydaje mi się, że Lucho wystawi Jaspera i jeżeli ten zagra tam mega mecz to bardzo ciężko Matsowi będzie wrócić do pierwszego..
2
Masz absolutną rację. WIesz co? Nie ma sensu zaczynać tematu Bravo, bo zostaniesz zjedzony. Poza tym powtarzam po raz kolejny pamiętasz jak było z dwoma innymi piłarzami, którzy dostawali często kontuzje. Więcej było wsparcia czy szydzenia? Mniejsza o to. Tutaj nawet bardziej od Bravo tęsknili za Bartrą - którego osobiście uwielbiam ;)
Nie zaczynaj tematu z Mario, bo nie skończysz. On ma swoje teoria i zdanie i nie dopuszcza niczego innego. Dla niego Tęsknić można tylko za legendami ;)
2
Akurat kto jak kto, ale Ty nie powinieneś się wypowiadać na temat Bramkarzy a tym bardziej Bravo. Do Bravo jak zauważył Savik pisałeś nieprzychylnie, nie dopuszczałeś żadnych innych informacji tylko takich, które Ci odpowiadały.
Matsa jest niesamowicie szkoda i żal będzie jeżeli Jasper się nie sprawdzi.. Cisnęliście po Vermie, Douglasie, że to szklaneczki, że to szpitale, itp itd.. Mats również bardzo często ma te kontuzje jak na ten wiek i nie wiem czy to się przyszłości zmieni, choć mam taką nadzieję.
7
Wiecie co? Bardzo, ale to bardzo szkoda Matsa, to jest cholerne nieszczęście..
Z drugiej strony przypomnę niektórym pewne sytuacje. I co w takim wypadku? Naprawdę potrzebujemy jako 1 bramkarza taką szklankę? Wiecie dlaczego to mówię? Pamiętacie co było z Vermaelenem? Douglasem? Większość kpiła z tych dwóch zawodników.... Na co nam? A to szklanka, szpital itp itd.. tutaj jest taka sama sytuacja, Mats na nieszczęście jest również jak szklaneczka i niestety tak już będzie.. Bardzo szkoda, bo nie mamy w tym momencie Bravo.. a wątpię w Jaspera, chociaż bardzo chciałbym aby się sprawdził..
Tak więc widzicie ludziska.. śmiechu z Douglasa, Vermy i co? Ulubieniec strony ma to samo.. szacunek należy się każdemu z piłkarzy.
Mam nadzieję jednak, że albo Mats się wyleczy na dobre i będzie grał jak z nut albo Jasper wypali.. sezon się zaczyna i już pierwsze komplikacje. I widziałem, że to powiem. Już tęsknię z Bravo...
16
Leoś próbuje naśladować Króla rzutów wolnych. Ćwiczy pozycję :) hihi
4
Powiem Wam, że ten rok po prostu był strasznie pobłażliwy i farciarski dla Realu i Portugalii.. to jest jak dla mnie cud.. coś niemożliwego, dlatego jeżeli Real będzie miał nadal takiego farta to ten banik nic im nie zrobi, gorzej z Atelti - Ci to kompletnie nie mają szczęścia ;)
46
„Cristiano wraca po rekord” --> KRÓL POWRÓCIŁ!!!! Bójcie się, bo ogórków on nie oszczędza.
Co do tego bana: "hahahahahahaahahah a dobrze Wam oszusty" Niech sobie przypomną teraz prześcieradła jak cisnęli po nas i tutaj i w notatniku! ;) Upsss..
Beniaminek Alaves? Z Atleti sukces, my zapewne będziemy się z nimi męczyli a z Realem? No tak.. wypnOŁ sieŁ ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Komentarz usunięty
1
Hehe, sorki, starałem się ;)
23
Nawet jakby Barca miał taki zarząd i trenerów to nic w porównaniu do Realu jaki życzyłby sobie Ceerek:
Trener - Cristiano Ronaldo
Prezydent - Cristiano Ronaldo
Dyrektor Sportowy - Cristiano Ronaldo
Księgowy - Cristiano Ronaldo
I podejrzewam, że cała podstawowa 11 składająca się z:
Cristianów Ronaldów.
4
Suarez 99 spotkanie.
Messi 99 bramek kiedy grają razem.
No to co Panowie? Niech te obie setki padną po dwóch hattrickach ;) I zero marnowania setek!
1
Mogłeś coś innego wymyślić ;) Nawet jeśli chodzi o głupi zakład i mając pewność, że Barca wygra to nie włożyłbym tej ściery ;)
3
Szkoda było patrzeć na tych piłkarzy, baty niesamowite ;)
Z drugiej strony jakby był taki wynik w meczu Barca-Real to na miejscu piłkarzy Barcy jako że MAM SŁABĄ MENTALNOŚĆ to cieszyłbym się nawet przy 11:0 ;) Latałbym po boisku jak głupi i skakał! ha!
7
Polecam jutro napisać pod przeglądem prasy, że cudownie jest czytać przegląd prasy tak wcześnie!!
Maść już mam, zażywam jej po każdym przegranym klasyku albo jak Księżniczka zdobywa ZP.
51
Ludzie czy Wy pod każdym wczesnym przeglądem prasy będziecie pisali: Brawo redakcja, nie trzeba wchodzić na rm.pl...? pod każdym przeglądem jest to samo. Ogarnijcie to i odnieście się do tego co jest napisane w tym przeglądzie. To jest dopiero spam!
1
Od kilku lat nie mogę się wybrać, aj, jak zazdroszczę! Mam nadzieję, że w końcu i ja tam zawitam!!!!!!!!! Pozdrowienia!
9
Masz rację. Mnie też to śmieszy. Wszyscy jesteśmy tutaj kibicami i każdemu należy się taki sam szacunek. A to, że ktoś jest dzieckiem z podstawówki, gimnazjum to co? Nie ma prawa tutaj być? Sorry, ale nie każdy jest uczony i tak inteligentny jak niektórzy dorośli tej strony. Nie każdy jest dobry z ortografii..
Poza tym wiecznie gadanie, bo jesteś dziecko, idź do szkoły, itp itd.. i mata, poszli do szkoły i strona nie istnieje ;) Poza tym skoro to jest dla inteligentów strona i dla DOROSŁYCH to niech przy rejestracji będzie test i podanie wieku z adresem aby zweryfikować.
1
Tyle, że to są nasi to większość powie: "A dobrze im, niech mają" ;) Tak to już jest.
2
Dokładnie.. a administracja nie reaguje.. prawie co drugi post jest dotyczący Fify, ludzie ileż można nawijać o tym? A jak ktoś wrzuci link do meczu do ma banika albo usunięty komentarz....... logika?
1
Najlepiej popytaj w nc+, najmniejszy pakiet + eleven i chyba byłoby. Poza tym mogą Ci dać dostęp do nc+Go tak więc będziesz mógł oglądać na telefonie czy kompie. Nawet jak trochę taniej jest w Polsacie to nie radzę się z nimi wiązać. Wybór należy do Ciebie. Poza tym możesz też wykupić eleven na player.pl - poczytaj i zapoznaj się z ofertą.
1
Godzinę temu pytałeś o to samo...
3
Każdy się myli - to jest normalne. A to, że czasami o czymś gada i nie odniesie się do sytuacji boiskowej to mnie irytuje również, ale zdarza mu się nie tak często jak innym..
Na pewno nie można powiedzieć, że zero obiektywizmu, niejednokrotnie krytykował Real, nawet samego Ceerka. Żarty sobie robił z piłkarzy Realu, czy to podczas La zabawy czy podczas jakieś głupiej historii czy to Jamesa czy kogo innego..
Jest naprawdę bardzo dobrym komentatorem, choć na początku ciężko było się do niego przyzwyczaić.
11
Mirosławski to taki Laboga vol 2...? Nie wiem co Ci zrobił, ale to w tym momencie jest jeden z lepszych komentatorów. Obok mistrzów z ligi angielskiej to Mirosławski jest naprawdę niesamowity. Poza tym tworzą w Ćwiąkałą naprawdę fajny duet. Są zawsze przygotowani, wiedzę mają niemałą. A to, że kogoś denerwują czyjeś żarty czy podejście do tematu to jego problem. Każdy jest inny. Mnie się podoba ta bezpośredniość i tego typu żarty. Nawet jeżeli Mirosławski jest fanem fioletowych to mam to gdzieś. Ma mega głos i wiedzę a to się liczy najbardziej - jak dla mnie przynajmniej.
1
Wszystko tylko nie tej wieśsat. Tyle w temacie...
6
hahahahah sikłem xD Ja też nie mogę z tymi pytaniami, toż to jest już taki śmietnik, że wrrrr..
1
Looool.. tego się nie spodziewałem. Nie wiem z czego on jest zrobiony.. szkoda chłopaka, bo niszczy sobie karierę, na pewno już nie trafi do żadnego topowego klubu.. Kto będzie chciał człowiek kontuzję?