9

Powiem Ci, że Kriszczanu mnie lekko rozczarował.. Myślałem, że wykorzysta ten wolny czas na podróż do Maroko ;]

2

Super transfery, oby tak dalej trzymamy kciuki ;)

3

Jeżeli to prawda ostateczna i Lucho postawi na Matsa to trzeba mu pogratulować i tyle, ale tak jak user @Bagsik wspominał i też mam takie zdanie. Niemiec sobie wypłakał to miejsce w składzie, na pewno nie wywalczył. Tak jest prawda.

1

hahaha, kolejny, który się urwał z choinki. Po wygraniu przez fioletowych LM trzeba było się tutaj zarejestrować i napinać muskuły, co?

Pytasz czy drybling to jakiś wyznacznik? Buahaha, mówimy w końcu o rywalizacji najlepszych zawodników Świata, czyż najlepszy nie powinien być kompletny, potrafić zrobić różnice? Taki, który drybluje, posyła genialne podania, strzela, asystuje?

Dla Ciebie wyznacznikiem najlepszego piłkarza są gole, to rzecz jasna i oczywista - jak każdego białego.

Jak Real nie zdobywa pucharów z Ronaldo a ten strzela mnóstwo bramek to dla Was ZP dla niego, bo trofea się nie liczą do tego. Teraz już ważne są gole i puchary ;) Ronaldo ma 2 puchary i pewnie jeszcze mu wskoczy kolejny, mimo że nie był w tych finałach postacią decydującą to już ZP dla niego. Możecie otwierać szampana, ZP kartofel będzie jego.

1

Potrafi obronić strzały, którego nawet Bravo nie obroni, dobre ;) Zacznij oglądać mecze to wtedy pogadamy.

6

Dość spotkań pucharowych? A Bravo nie jest w pełni ukształtowany i doświadczony? Dlaczego ma być zmiana skoro Bravo się sprawuje wyśmienicie?

29

Jakie to jest wszystko żałosne z tymi naszymi bramkarzami.. Masakra. Claudio w ogóle nie jest doceniany. Zawsze tylko, bo Mats młodszy itp itd. O was ludzie nie wspomnę, jedyny Wasz argument, bo jest młodszy. Decyzję i tak podejmie Lucho jaka by nie była to trzeba to zaakceptować a nie zaraz głupie gadanie. Skoro tak to po co gra Iniesta? Ma ponad 30, sprzedać, co? Jak Lucho wybierze Bravo to trzeba mu pogratulować a za pewne będzie lamentowanie.

Na szczęście to jakieś głupie i durne plotki, skąd jakaś durna telewizja może wiedzieć co postanowi Lucho? A łykacie niesamowicie...

3

Zgadzam się. On bardzo dużo robi pod publikę, ale ludzie są ślepi i uważają, że to coś wspaniałego. Leo teraz będzie do końca życia oszustem a ta księżniczka jednym "dobrym" gestem się wybieli i każdy zapomina. Tak jak wspomniałeś o filmie zapewne ma tam ludzi, którzy mu mówią co by zrobić aby w filmie to dobrze wyglądało. Te mendy fioletowe zaraz się dobiorą fakt, ale zlewaj to. Zawsze tak jest, a jak dostają wpier.. to się zamykają.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

6

Teraz bycie kapitanem to nie jest takie jak kiedyś. Teraz w każdej reprezentacji jest to największa gwiazda - niestety. Poza tym różnica jest taka, że nawet jakby Messi motywowałby kolegów itp itd to i tak zostałby zjechany po przegranym meczu!!! Ronaldo gówno gra a jakby Portugalia nie awansowała to byłoby gadania, że nie ma z kim grać i trzeba byłoby go pocieszać. Taka jest między nimi różnica.. Poza tym Messi ma do siebie pretensje o wszystko. Ronaldo do kolegów. Tego nie zauważysz, co nie?

3

Nie poddał się i był z drużyną do samego końca. To był finał, każdy by tak zrobił - nic w tym szczególnego. A to, że jest pozerem i chciał na siebie uwagę zwrócić trenerując to ładnie to łyknąłeś.

Śmieszy Cię umniejszanie tytułu Portugalii. Super, ciekawe co mówiłeś jak wygrała Grecja, zapewne się nie dowiemy, bo teraz wymyślisz nową historią i nowe zdanie na ten temat. Portugalia jest gorszym mistrzem od Grecji. Mieli mnóstwo farta i w żadnym meczu nie pokazali ładnego futbolu, za wyjątkiem pojedynczych akcji i kontr. Tyle.

16

Dla mnie wczoraj ten gol tych farciarzy to był gwóźdź do trumny europejskiego futbolu... tego nie da się pojąć. Teraz aby być najlepszym w europie trzeba się zamurować, wybijać na oślep, grać na czas, napieprzać miliony wrzutek a nóż coś spadnie na łeb któregoś. Do tego kilka godzin lekcji aktorskich i jesteś Mistrzem Europy.

W 2016 roku taka Portugalia to w CA nie wyszłaby z grupy... ba! W Ełro też nie wyszła tylko te zasrane przepisy ich uchroniły.

O tej księżniczce Portugalii to nie ma co gadać, bo to żal. Nawet przez chwilę mi się jego szkoda zrobiło, ale oczywiście musiał się pokazać z ławki i "trenenerować" Czyste pozerstwo, cwaniactwo inaczej się tego nie da opisać..

Co do piłkarzy Francji to najbardziej mi szkoda jest Hugo oraz Sissoko...

6

Kurrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!! BB Największe śmiecie jakie w zyciu widziałem, niesamowiteji to jest fart

4

eder strzela bramkę, ale to ROnaldo bedzie MVP turnieju i gracz meczu, bo wcielił sie w role trenera

1

Prawdziwy pojedynek to jest pomiędzy Szpakwoskim a Lubańskim :) Masakra jak sie nie nadają do komentowania...

1

Ja wiem, że to jest Lubański, ale nie oceniam go jako piłkarza i gwiazdę tylko jako komentatora znawcę. Jest żałosny do kwadratu. Tego nie idzie słuchać.

10

Borek z tym drugim oszołomem wielkim znawcą psują ten komentarz.. Kur... ileż można słuchać o Ronaldo. Ok, przykro było na to patrzeć, zszedł, 10 min pogadane i starczy!!!! A tu cały czas gadanie, bo Ronaldo by do tego doszedł, bo nie ma tego Ronaldo, 3 wrzutka dla Ronaldo, Ronaldo by się znalazł... masakra jakaś. Chore to jest, jakby tak było to by miał już ze 20-30 bramek w tym turnieju.

Po drugiej stronie barykady Szpakowski ;) To ewenement do kwadratu...!!!!!

6

Brawo Francja. Brawo Griezmann! Jakie CR7 kontra GR7.. Ronaldo w tym turnieju się nie umywa do Griezmann'a jeśli chodzi o grę. Ba! Nawet Ci, którzy bronią go wiecznie statystykami to ANTUŁAN ma lepsze ;]

5

Hajto sie zapłacze ;p

1

Brawoooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak jak chciałem!!!!!! Griezmann Kocham Cie!!!!!;)

8

Ludzie płaczecie, bo nie było ręki!!1 A co do ch.. wafla? Jak nie było ręki. Strzelił głową w stronę bramki ten wybił piłkę ręką zmieniając kierunek. Ewidentna ręka!!! Hajto to niech zakońćzy karierę i idzie zająć się sadzeniem ziemniaków.

9

Griezmann bez wątpienia MVP turnieju, nie inaczej!!!! Brawo!!!! ;D

3

Uwielbiam go, mam nadzieję, że to nie plotka i przejdzie do nas!!;D

1

1 połowa.... Ujowa!!

13

No to Antułan dzisiaj po Króla Szczelców a Francja po finał ;]

1

Nie mogę... najpierw mówisz:"rzeczywiscie takie bramki by strzelil Lewandowski taaa". A teraz gadasz o statystykach Ronaldo. Wam to w głowie tylko jego bramki i statystyki. Idź naciesz się jego statystykami i golami. Pooglądaj sobie jego wczorajszą przewrotkę. Typowe dla obrońcy Ceerki. Najpierw mowa o jednym a potem zmiana tematu, bo Ronaldo to, bo Ronaldo tamto..

Coś w tym rodzaju: "Ależ Ronaldo strzelił piękną bramkę z piętki-ciekawe czy ktoś tak łumie?" Pokazuje się wielu piłkarzy, którzy tak zrobili to zaraz gadka, ale Ronaldo ma lepsze statystyki. Jak te Statystyki ktoś porówna z Leo i okazuje się, że jest lepszy to zaraz zmiana tematu na : "Bo Messi ma kolegów, albo bo Messi nie grał w lidze angielskiej" --> tak jest z wami cały czas.

1

Wstawiłeś wybrane TOP 15 goli Ceerki i tym się będziesz szczycił do końca jego kariery? Sorry, ale on siada i to widać. Takich goli, które tutaj wstawiłeś już dawno nie strzelił.

Co masz do Lewego, co? Proste, że strzela takie bramki, wielu jest piłkarzy, które takie bramki strzela, ba nawet ładniejsze ;) A teraz pokaż mi kogoś, kto w 50% gra albo strzela tak jak Leo ;] Zapomniałeś jak Lewy zeszmacił Real 4 bramkami, co?

2

Łączny koszt 630 mln Euro... niesamowite.. mógłby sobie kupić 2 ekstraklasy xD

1

W MMA to się bawi po swojemu z Badrem Harim w Maroko.

15

Za każdym razem no to super, a wiesz dlaczego? Bo tak jesteście nim zaślepieni, że nie mogę. To jest dla mnie nie do pojęcia. Jest tak: Jak kogoś uderzy, obrazi, źle się wypowie o kolegach czy co tam jest milczenie i usprawiedliwianie.. sprawy nie było. Wystarczy, że zrobi coś dobrego, jakąś fryzurę albo przytuli jakiegoś kibica to cudowny człowiek, itp itd. I tak samo jest z jego graniem. Gra wielką kupę - milczenie, bo nie ma z kim grać. Jak strzeli gola to już muskuły prężymy i gadamy o ZP, o złotym Cristiano. To jest chore. I Na waszej fioletowej po złym zachowaniu Ceerki albo złej grze jest gadka: Messi nie lepszy kopie piłką w kibiców - i to cały czas powtarzacie, przy każdym złym zachowaniu Ceerki. Aaaa no i jeszcze Messi kryminalista i wyhodowany człowiek ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?