NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Człowieku czy ktoś pisał, że chce aby Ter odszedł? Dlaczego mielibyśmy być zadowoleni? Jest "naszym" zawodnikiem i również mu kibicujemy bardzo i mamy nadzieję, że się sprawdzi. Tutaj chodzi o to jak został inny nasz zawodnik potraktowany, ale nie ma sensu ta gadka.
1
De Gea o klasę przed Bravo, buahahahahahahahhahaha, sikam i nie mogę przestać.
5
Fachowiec z Ciebie, nie ma co. Powiedz mi teraz, który ze wszystkich bramkarzy w ciągu 2 ostatnich lat wygrał najwięcej, zdobył najwięcej pucharów ;)?
Nie wyjdzie na wyższy poziom. No tak... nie będzie się kiwał na środku boiska jak Nojer ;]
2 Mistrzostwa z rzędu, ale co z tego, nie wyjdzie na wyższy poziom.
1
Wyleciał z 1 składu a na takie coś nikt by się nie zgodził, zwłaszcza że nie dał żadnego powodu do zmiany. I tak, ludzieeee wyleci.
1
No tak.. wybierasz sobie co jest prawdą a co jest bzdurą.. nieźle. Większość ludzi tak robi jeżeli informacje w gazetkach pokrywają się z ich myśleniem ;]
Poza tym jak napisał @Bagsik 84 to nie były słowa Mudno czy Sportu.. Mats był smutny, nie cieszył się z drużyną. Zaraz plotki, że zastanawia się na przyszłością itp itd.. później rzekomo miał obiecane 1 miejsce w składzie i co? Umilkło wszystko. Zaraz na Instagramach szczęśliwy, przygotowuje się do sezonu.. czy nie wydaje Ci się to dziwne? Być może plotki, ale w jakis sposób wywarł presję a to nie jest w porządku. Tyle. W to nie wierzysz? W takim razie dlaczego wierzysz w to czy inni tutaj, że Bravo chciał grać na obu flankach? Kolejny raz ludzie wybierają sobie coś, co im odpowiada w danym momencie..
Cokolwiek by nie było prawdą jedno jest pewne, ktoś, kto przez 2 lata daje drużynie tak wiele, z nim w składzie wygrywają 2 mistrzostwa idzie w odstawkę na ławę.. to to jest moim zdaniem bardzo krzywdzące.
1
Taaaak.. Bravo nie wytrzymał.. Czyli ambicja Ter Stegena i słaba psychika Bravo spowodowały, że wylatuje ten drugi?
7
Smaciarz? Sam go tak nazwałeś. Bardzo go lubię i mam nadzieję, że wypali, ale nie zmienię zdania, że to Bravo powinien u nas bronić.
Miażdży go nogami? Człowieku na jakiej podstawie tak twierdzisz? Ogólna opinia taka panuje, ale na boisku to kompletnie tego nie widać. Bravo nogami sprawuje się bardzo dobrze. Zapewne z wczorajszego meczu zauważyłeś tylko złe wybicia;]
2
Nie wytrzymał presji? Widzę znasz sytuację na wylot. Przytocz argumenty ;]
Nie wiadomo ile w tym wszystkim jest prawdy, ale jak wczoraj wspomniał Leszek, który bardzo dobrze zna ligę i rzeczy, które tam się dzieją, prawdopodobnie Ter Stegen miał obiecane 1 miejsce...
12
Nie wiesz dlaczego? Jedyny argument dla większości.. bo jest młodszy.. Wiadomo Mats to przyszłość i boją się aby nie odszedł i dlatego będzie miał 1 miejsce ;) Kosztem genialnego Bravo, ale co tam. Liczy się przyszłość a nie teraźniejszość.
3
u góry strony na pasku.
1
Nie troluj już ok? To nie jest śmieszne......... Wiemy, że jako kobieta patrzysz na wygląd i zapewne Kubiak Ci się podoba i na tym opierasz swoje teorie. Taka jest prawda. Zupełnie jak z piłkarzami Barcelony niektóre kobiety mają ;]
1
Nie wierzę w to co czytam.. wybaczam Ci, bo jesteś kobietą... KUBIAK? Weź sobie nie żartuj.. Kubiak jest bardzo rzadki. Tyle Ci powiem. On potrafi tylko prowokować i drzeć chape jakby wygrał MŚ... a tak naprawdę to oprócz jego kiwek ataki są żałosne.
1
Kurek jest słabym zawodnikiem... na tym zakończymy debatę ;) Pozdrawiam.
7
Jeszcze raz do wszystkich, którzy zaraz będę krytykowali Bartka Kurka. Kogo jak kogo, ale jego nie macie prawa winić za ten mecz. Nasza cała reprezentacja opiera się na nim. Gdyby nie on to w dupie byśmy byli. Wszystkie piłki do niego jak nie idzie i dupa. Wiadomo,żę chłopak może mieć trudny i słaby dzień. A z tak szybko grającymi Amerykanami to ciężko. Widać, że mało z was grało w siatkówkę ... Jakbyście chociaż 1 mecz zagrali na poziomie to byście wiedzieli co to znaczy. Pozdro.
4
Ej, gościu, ale od Kurka to Ty wara! Nie wiem jak możecie go krytykować! Kurde, gdyby nie on to nie byłoby nas w ogóle tutaj! Ileż można wszystkie piłki grać do niego. Wiadomo może mieć trudny dzień, okres.. ogarnij i szacunku troche.
2
Tak jak mówiłem przed turniejem, Amerykanie wygrają te Igrzyska. Niesamowicie grają. U nas to jest tak: piłka do Kurka i niech się dzieje co się dzieje... Kubiak jest tak żałosny.. bardziej powinien się skupić na grze a nie na prowokowaniu i darciu się... Jedynie to szkoda mi Kurka, chłopak się dwoi i troi i co z tego.
1
Jonca jakie emocje wzbudza haha nie mogę, to jest typ ;]
2
haha, nie pogrążaj się już.. honorowo wobec Masipa..
1
Czy ja wiem? ;) Zdecydowanie wolę komentarz Jacka w meczu z Manitą ;)
2
A dlaczego Bravo odchodzi to nie wiesz? ehh.. nie wierzę w to, co piszesz... oleje to, bo znowu zostanę wysłany na banicję.
3
Dokładnie. Ludzie nie potrafią być wdzięczni. Na ławę, bo odchodzi.. z nim w bramce zdobyliśmy 2 Mistrzostwa, ale dla niektórych to się nie liczy. Zrobił swoje i tyle, wypad, bo blokuje rozwój Matsa... jeszcze wszyscy zatęsknią za Claudio.
8
A ja mam nadzieję, że dzisiaj wyłapiesz bana. Na ławę od razu wszystkich, niech Sevilla gra na pustą bramkę.
1
Jasne jak słoneczko, proste jak drut, nie inaczej. Dobre.
7
Nawet Pep w nim widzi kogoś, kto gra bardzo dobrze nogami, ale użytkownicy tej strony twierdzą, że nie potrafi ;) Sorryyy, teraz pewnie będzie inna gadka, bo wiedzą, że odchodzi i bedą mu fałszywie dziękować i żałować ;]
50
"Nie pamiętam nic z czasów, gdy byłem piłkarzem. Dostałem w głowę grając w padel i zapomniałem." --> sikłem xD
1
Źle dobrane słowa.
2
Kolega napisał jakie ma zdanie na ten temat a Ty musiałeś wyjechać z tą docinką? Lajki nie polecą. A może Alves będzie grał do setki?
2
Nie stawiają go ponad Bravo, bo nie maja podstaw ;] Szkoda, że nie pamiętasz komu życzyli kontuzji ;) Co do Matsa i jego fochów to każdy miał prawo tak napisać skoro pojawiały się zaraz jakieś informacje, że może odejść, potem jakieś rozmowy z zarządem i straszenie. Dla mnie ktoś, kto nie cieszy się z drużyną, bo jest fochnięty to też nie jest w porządku.
Możemy się domyślać co jest prawdą a co nie. Mniejsza o to. Wiem tylko tyle, że teraz tutaj to nie liczy się kto jest w lepszej formie i kto więcej daje drużynie tylko kto jest lubiany ;] Te głupie ankiety, w których było widać jak wiele osób chce aby to Mats bronił. Czy też durne powody, młodszy... tylko 1 argument. BO JEST MŁODSZY i tak już zostanie.
Ciekawy jestem czy tak postanowił Lucho czy jak to było? Zapewne się nie dowiemy, ale wierzę Lucho i w niego nie wątpię. Jeżeli wybrał Matsa to dobrze, liczę, że się sprawdzi.
3
Ludzie nadal o tym będziesz pisał? Proste, że chce odejść. Przeżywa wspaniały okres i broni wyśmienicie i co ma na ławie siedzieć? Wątpię, że dostałby LM.
1
edit: Od 2 lat na Świecie ;]