NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Też dostałem podobny, ale wiesz jaki fajny widziałem? ;) Torcik w kolorach Barcy logo z boku a na górze figurki piłkarzy ;) Alee... jaki by nie był liczy się gest!
18
Ogarnął? W czym? Fryzurę? Tutaj nie chodzi o ten 1 finał, mecz.. on marnuje setki w każdym ważnym meczu.
2
Mam nadzieję, że żaden Portugalczyk do nas nie przejdzie, wrrrrrr....
Leo powinien się teraz wypiąć i poczekać jakie zmiany nastąpią. A jak będzie chciał to na MŚ pociśnie a tak dadzą mu spokój z tymi powołaniami i zobaczymy jak sobie poradzą.
2
Mmm.. za chwilkę usunę.
7
Warunek:
Zmiana trenera + out Igułajn
1
Wierzycie w to? Błagam... Gościu nie pokazywał, że jest szczęśliwy, bo to nie on strzelił bramkę. Mógłby odpaść z turnieju gdyby był Królem Strzelców. Tyle. Każdego gole nawet na kilka zero cieszy sę jakby wygrał MŚ - taka jest prawda.
2
Przykre wspomnienia....
2
+ Trener Conte zdecydowanie ;]
1
Niech lepiej jedzie w czwartek do Francji pocieszać Króla Futbolu, genialnego KAPITANA i człowieka z charakterem !!!!!
8
Szkoda Hiszpanii.. Ja mam tylko taką nadzieję, że Niemcy tego turnieju nie wygrają. Co do Włochów to ok zagrali dobrze, ale teraz pytanie co pokażą z Niemcami. Zapewne będzie tak jak u nas w lidze gdzie z nami inne zespoły sobie wypruwają flaki a z Realem dupska dają, tak i tym razem przewiduję.
1
Nie musisz mnie pouczać ;] Wiem o tym.
1
Dokładnie!
Dla mnie to:
1. Simeone
2. Jurgen
3. Enrique
4. Pep/Conte
2
Masaka! Leo zmieniaj obywatelstwo i dawaj do Hiszpanii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Conte mega trener naprawdę. Kolejny trener z pasją, energią, zaangażowaniem. Takich trzeba teraz trenerów! A nie Del Boske, który siedzi i się patrzy i zapewne paluszki wcina, podobnie Martino... nastała już jakiś czas temu nowa era trenerów.
1
Dokładnie, brawo. Wydaje mi się, że kazdy powinien przeczytać Twój komentarz i sobie odpuścić.
1
Wiesz co znaczy Bóg Futbolu i dlaczego go tak nazywamy? Pomyśl. Albo nie, bo zaraz zejdziecie na temat wiary.
W takim razie musimy kibicować Polakom... ok.. czyli tak, Bayern, Borussia, tam gdzie grają Polacy, bo w przeciwnym wypadku jesteśmy przeciwko własnemu narodowi. Barcelona? Nieeee.. tam nie ma żadnego Polaka. Real, nieeee, bo nei ma tam Polaka - wróć. Był Dudek, więc za to, że tam był powinniśmy kibicować Realowi.
1
Komentarz usunięty
3
Człowieku, weź się stąd ewakuuj, ewidentnie masz jakiś problem, wielki kibicu Barcelony. Jak Ci coś nie pasuje to zmień forum. Czepiasz się po kolei, że ktoś cierpi z tego powodu, masakra jakaś.
Oczywiście rozmowa musiała zejść na jakieś rozmówki o patriotyzmie. Ludzie cooooo maaaa doooo rzeczyyyyy kibicowanie innej drużynie, to go skreśla jako obywatela???? Może kibicować komu chce. To nie jest wojna, ani jakieś międzynarodowe konflikty polityczne. Tutaj chodzi o piłkę nożną i jeżeli ktoś woli kibicować Argentynie to co Wam to przeszkadza. Zapewne te osoby są większymi patriotami aniżeli Wy, którzy tak się czepiacie... masakra jakaś.
Co ma czyjś dziadek, który walczył za kraj??? Co skreślić go ze społeczeństwa, bo woli oglądać piłkę innego kraju. Pfff..
6
Pewnie tak, a wiesz dlaczego? Bo to jest forum Barcelony i tak jak wspomniałem kibicujemy jej piłkarzom. Polakom kibicujemy, bo to nasz naród. Jakby był finał Polska - Argentyna - Proste, że Argentyna ;] I co? Mam zmieniać obywatelstwo, NIE patriota?
3
Na 90% Leo już nie wróci, dlatego kij z kasą ile to kosztuje i zamawiam jego koszulkę w kolorach narodowych!
1
Ja mam nadzieję, że ten Wendel się kiedyś doigra. Nie mogę zdzierżyć tego człowieka. Prawie tak samo jak wiecznieotwartogębnego Milera.
2
To zmień forum, bo chyba pomyliłeś ;) Pod logo nas slogan: ŻYJ PASJĄ i to właśnie robimy. Jak komuś to się nie podoba to trudno. Pograj w tetrisa, lego albo może zarejestruj się na forum dla hejterów ;)
10
Tak dotknęła. Ciebie może i nie i spływa to po Tobie, wolisz się obcinać na Pazdana to proszę bardzo. My tutaj jesteśmy kibicami Barcelony i wszystkich jego piłkarzy. Leo to nasza legenda, najlepszy piłkarz jaki Świat widział i boli to, że nie ma szczęścia wygrać. Jesteśmy mocno porąbani, futbol życiowa pasja i dlatego się cieszymy po zdobyciu gola a płaczemy, smucimy się po porażce. Ciekawy jestem twoich reakcji... padnie gol a po Tobie to spływa nie?
9
2014 - Igułajn
2015 - Igułajn
2016 - Igulajn
2
Już Cię bardzooo lubię Anitko. Tak samo czuję i tam samo myślę... jednak cokolwiek byśmy nie powiedzieli to niestety, ale pucharu nie ma.. Co do Igułajna to zostało powiedziane wiele.. szkoda strzępić ozora. I tak będą Leo obwiniać i mówić, że to on zawiódł i przez jego karnego przegrali.. To wszystko bardziej jest przykre, że najlepszy piłkarz w historii bez wątpienia nie ma tego pucharu... ;(
7
I to jest idealne podsumowanie - zresztą jak zwykle trafiasz w sedno. Przykre to jest, Argentyna ma naprawdę genialne pokolenie piłkarzy, ale co z tego jak brakuje szczęścia.
Leo winowajca, bo nie strzelił pierwszego karnego.. kur***a. Nie idzie mi tego pojąć. Jak mówisz ludzie zapominają o Vidalu i tej blondynce. Ale to wygląda tak:
1. Ceerka strzela jako ostatnia w finale LM - BOHATER!
2. Lewy strzela jako pierwszy - najważniejszy karny - to ustawiło karne. Dał pewność.
3. Leo nie strzela pierwszego - WINNY - ukrzyżować!
4. Widal nie strzela pierwszego - nic się nie stało, nikt nawet nie wie, że nie strzelił, tak jak blondynka.
1
Statystycznie..... i przez to on jest głównym winowajcą super.
4
Płakać się chce patrząc na naszego Król, ale trudno powoli trzeba o tym zapomnieć. Należy jednak pamiętać, że wygrał nasz Claudio Bravo! I jemu należą się ogromne brawa, bo był bohaterem!
Podsumowując:
1. Sędzia epicki.
2. Brawo Igułajn
3. Nawet przy takiej formie Claudio to ludzie będą stawiali na Matsa, bo jest młodszy ;]
4. Brawo Igułajn.
5. Koniec Kariery - Leo, Masche, prawdopodobnie Augero
6. Brawo Igułajn
Szkoda było tylko wstawać....
2
Sam sobie winny, tak? O tej blondynce nic nie wspomniesz? Winny jest swojego karnego - sam to wie i poniekąd na siebie bierze winę, ale teraz popatrz. Po 1 serii było 0:0 wychodzi na to, ze karne nowa i co? Dlaczego to Leo jest winny?
1
Ja się nie zdziwię jak księżniczka portugalii dojdzie do finału. To całkiem możliwe kur.. taką grą a można jednak.
Francja na pewno nie przegra ;)