2

Z okazji podziękowań? To zależy za co ;)

Więc tak. Moim zdaniem jeśli chodzi o kwiaty to będziesz miał dużo lepsze okazje. Randki, spontaniczne spacery i wtedy możesz dać kwiatuszka.

W ramach podziękowań to musi być coś stałego, coś co będzie miała i miała. Słonika z porcelany na szczęście, ewentualnie jakiś inny fajny mały upominek w malutkiej torebeczce, oczywiście coś małego i słodkiego ;)

Na kutaska za wcześnie - hehe ;]

1

Ahaa.. ;) Ter Stegen był niedoceniony, nieźle, nieźle ;] Bravo się koloryzowało, również nieźle ;) na tym chyba skończę rozmowę ;)

1

Po pierwsze to jakąś tam umowę ponoć mają z Davidem. Szukają innego bramkarza to ich problem, tacy są śmietankowi.

Po drugie u nas jest to samo, nawet ta głupia ankieta dotycząca tego kto ma bronić. Od początku wiadomo, że tutaj Mats ma o wiele więcej fanów. Bravo jest kompletnie niedoceniany. Poza tym jest tak jak piszę. Bravo nie daje żadnych powodów bycia rezerwowym. Jedynym argumentem, które czytam tutaj to jest wiek. ma grać, bo jest młodszy. Aaa.. sory jeszcze gadka, że gra lepiej nogami, z czym oczywiście bym się kłócił, bo Claudio również potrafi grać genialnie nogami.

Po trzecie rozumiem co piszę.

1

Miej w drużynie świetnego Bravo

wszyscy chcą Matsa, bo jest młodszy. ;]

Taka toto parodia ;]

1

Real i ich kibice to są jednak bardzo żałośni..

Przegrali ligę - nic się nie stało. Liga mistrzów ważniejsza. Jak odpadli z PK to jest jeszcze LL i LM.. kiedyś jak wygrali tylko PK to się szczycili tym jak nie wiem. ZP dla Ronaldo.. nie mam pytań.

12

A gdzie jest najlepszy w historii? Gdzie jest Król Futbolu ja się pytam? Księżniczka Portugalii powinna być na 1 miejscu... szkoda chłopaka, bo ma beznadziejnych kolegów. Gdyby było 1 księzniczek w drużynie to miałby na obecną chwilę z 50 pucharów.

2

"Jetem tylko inteligentnym człowiekiem z umiejętnością analizy."

bez odbioru ;) Mnie tak łatwo nie zdenerwujesz - kolejny raz błędna diagnoza mojego stanu.

3

Hehe, z pseudo-psychologiem nie wygrasz ;) Nie wdaję się w rozmowę osobą, która pisze o sobie: "jestem tylko inteligentnym człowiekiem z umiejętnością analizy" ;)

1

Spojrzę wieczorkiem, nie mam w tej chwili możliwości na fb;) Super!! ;]

1

Hehe, no to również Cie ominie, ja zapewne będę w Kościele w tym czasie, oczywicha będzie się zerkało po mszy na wyniki xD Udanej imprezki synka;)

3

Kolego masz problem z ocenianiem ludzi ;) Nie jestem zazdrosny to po pierwsze ;) Uwielbiam Neymara, jak Cię to interesuje to lajkuje mu każde zdjęcie i komentuje. Nie trafiłeś z oceną. Nie krytykowałem Neymara. Nie wiesz o co chodzi to się nie udzielaj i te mądrości praw gdzie indziej.

3

Oglądałem wszystkie mecze Barcy w tym sezonie.....

no tak, wszystko pięknie, ale ostatniego niestety nie mogę.. najważniejszy meczor sezonu i klapa ;] Uczucie super, co?

Świadkować będę ;] o 20 jeszcze coś by się obejrzało, ale 17 to porażka..

13

OMG i WTF? Naprawdę? Ney zawodnikiem meczu? Nie wiem czy redakcja ogląda skróty czy co, bo to jest kolejny raz, gdzie oceny sa kompletnie nietrafione. Ludzie, skoro się tłumaczycie, że to są "subiektywne" "obiektywne" czy jakie tam jeszcze oceny to zachowajcie je dla siebie i zostawcie same oceny użytkowników. Mnóstwo ludzi to czyta i potem się identyfikuje z tymi niektórymi bzdurami.

Ostatnio oceniacie względem statystyk. Teraz co się stało? Leo ma lepsze statystyki od Neymara i co? żałosne to jest ;) Masakra..

Statystyki były brane na 100% z whoscored albo jakiegoś innego portalu statystycznego. Tam to dopiero są śmiechy a Wy się nimi sugerujecie.

Na tej stronie jest bardzo dużo ludzi, którzy potrafią własne analizy dokładnie przeprowadzać. Minuta po minucie, może warto kogoś takiego poprosić o pomoc?

1

ARBELOŁA LEGENDA


IKER ŚMIEĆ


tak są traktowani w Madrycie i tak Ty ich traktujesz ;)

1

OOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMGGGGGGGGGGG!!!!!!! LUDZIE ZARAZ ZEMDLEJE!

Pierwszy raz widzę takie bzdury. Pobiłeś rekordy! Twoje słowa to cytaty ROKU! Epickie!

"Casillas od 2 lat gra bardzo słabo, często wręcz poniżej krytyki. W klubie gdzie chce się walczyć o wszystkie trofea jest to niedopuszczalne. Każdy o zdrowych zmysłach mając do wybory przeciętnego obecnie Casillasa a jednego z 3 najlepszych bramkarzy świata Navasa wybierze tego drugiego mimo sympatii, sentymentu do Ikera. Nie godził się z siedzeniem na ławce, więc dla dobra wszystkich postanowiono się rozstać. Zapewne dla obu stron było to nie najwygodniejsze rozwiązanie ale innego nie dało się wypracować w chwili gdy żadna ze stron nie chce ustąpić w swoich oczekiwaniach wobec drugiej.
Arbeloa zasłużył na takie pożegnanie jak mało kto.
"Jestem w domu i gdybym chciał zostać tu dłużej, klub by mi na to pozwolił. Zawsze traktowano mnie doskonale, ale trzeba wiedzieć, kiedy odejść. Teraz mogę być zwykłym madridistą i wspierać klub." - wypowiedź której udzieli jeszcze będąc na murawie po meczu. Jeśli nie rozumiesz wielkości i mądrości tego człowieka to dalej propusj w ciemno wypowiedzi tego imbecyla co ubliża policjantom.
Casillas tego nie potrafił zrozumieć gdy grał już słabo i swoją obecnością na boisku wyrządzał więcej krzywdy niż pozytywów Realowi.
"

MASZ OGROMNY PROBLEM Z GŁOWĄ, nie inaczej... błagam udaj się do specjalisty... albo zacznij oglądać mecze..

1

Ronaldo się chłopaczyna załamie...... nawet Puchar Ligi mistrzów to marne pocieszenie... łeeee ;(

A tak na poważnie to jestem przekonany, że gdyby Leo nie opuścił kilku spotkań i nie zrobił się altruistą to wygrałby to ;)

2

OMG i WTF... faktycznie tak napisał. Nie wierzę. Najgorsze jest to, że to było po meczu z Walencją. Nie idzie mi tego pojąć. Leo, który jest jednym z najlepszych wykonawców wolnych o ile nie najlepszy dostaje takie słowa od admina najpopularniejszej strony Barcy w Polsce. Porażka. Nie ma to jak znać się na rzeczy....

4

Bo Arbeloła potrafi z nami pocisnąć, popyskować Piketowi, powiedzieć, że Ceerka jest naj naj ;] A tam się takich chamów, pozerów docenia!

1

No ja to rozumiem. Raz wcześniej innym razem później, ale codziennie jest to samo. Brawo dla redakcji za wczesny przegląd a potem wrzuta za opóźnianie. Nie mówię, że Ty piszesz źle, ale ogólnie. Co chwile komentarz nie na temat przeglądu a o wczesnym wrzuceniu..

1

Po wczorajszym meczu kolejny raz się utwierdzam, że w dzisiejszym futbolu liczą się statystyki, porażka. Nie ma w sumie co narzekać, bo liczą się 3 pkt i został nam już tylko jeden meczor. Luisito brawo, ale czy na pewno on był najlepszy na boisku? No błagam. Ok 2 gole, asysta, ale co robił do 1 bramki to była parodia.. te jego odebrania, fatalne podania, dośrodkowania o ciągłym wypuszczaniu piłki i dryblingach nie wspomnę. To jest mega irytujące i na szczęście dobrze mecz się skończył, ta podróbka Barcelony to ogromne ogórasy i szkoda, że nie spadną z ligi.

4

Skończcie już z tymi dziękowaniem i biciem brawo, to już jest nudne. Codziennie jest to samo. Raz bijecie brawo, o redakcjo to się nazywa poranny przegląd pracy a innym razem: "Gdzie jest przegląd prasy, nie powinno to się nazywać porannym przeglądem". Porażka.

11

Moją opinią nie pasujesz do tej strony. Każdy, kto w jakikolwiek sposób jedzie na naszych zawodników niech się j*********************. Lepiej żeby nie zagrał. lepiej żeby odszedł. Lepiej niech Messi kończy karierę, bo Ronaldo nigdy nie będize najlepszy. Niech Messi odejdzie, bo Neymar się nie może rozwijać. Niech brawo zwija manatki, bo Ter Stegena szkoda, bo jest to PRZYSZŁOŚCIOWY bramkarz. Po co nam Lucho???? Odpadł z Ligi mistrzów, wypad z nim. Arda niech otworzy kebaba, kupmy kogoś innego. Iniesta za stary, Alves za stary, Busi już STARY, Suarez młodszy nie będzie.

ble ble ble i tak cały czas. Człowieku skoro skreślasz kogoś, bo z Villarealem "nawalił" to nie mam pytań., To co z Neymarem, który tyle setek marnuje??

2

"potencjalnego następcy i zmiennika Sergio Busquetsa. " Chyba nie zrozumiałeś ;]

2

Wystarczy, że Neymar wykorzysta 1 sytuację, którą zapewne mu Leo stworzy ;]

3

Dokładnie. Zaraz będzie wielki trener i kolejne pieprzenie głupot o jakimś "efekcie zidana". Żałosne to jest. Pogromcy największych.

1

A jak to Atletico wygra to co? Nie zasłuży, bo pokonali królów ogórów? Będziecie płakali, że się bronią? Że to autobus? Po każdym meczu z nimi tak płaczeta!

2

Zadziwia mnie Twoja wiedza. Kolejny big fachowiec opierający się tylko i wyłącznie na golah ;]

DLATEGO, ŻE SAM DAŁ IM PRZEPUSTKĘ DO PÓŁFINAŁU. A do finału? Też łon?

2

Oczywiście nie idzie się z Tobą nie zgodzić. Wiesz.. najgorsze jest to, że za rok oraz podczas gali ZP nikt nie będzie mówił komu strzelił i jak. Będzie się liczyła tylko liczba. 16, a może i więcej. Tak to już niestety jest. Liczą się liczby. Griezman strzela dużo mniej, ale jakże ważne te brameczki.. cóż. 16>9 i koniec Ronaldo lepszy. Nawet jeżeli Atleti wygra a Griezman strzeli zwycięskiego gola to będzie 16>10 ;) Aaaaa a Griezman nawet nie będzie nominowany do ZP ;)

5

Powiem Wam tylko tyle, że Aguero to w tym momencie parodia piłkarza. Nie chodzi o ten wczorajszy mecz, ale z każdym ważnym przeciwnikiem daje ciała. Nie oczekuję od niego aby robił takie rzeczy jak Leo. On nawet nie potrafi dokładnie odebrać. Porażka.

Trudno. Tak musiało być. Atleti wierzymy w Ciebie!!

Jeszcze jedna sprawa. Kolejny raz przekonuję się, że liderem Realu nie jest żaden Ronaldo. Bale jest o wiele przydatniejszy. Ronaldo to jakaś porażka. To zwykły egzekutor, nic innego. Nazywać to coś najlepszym w historii???? Nie czaje.

3

Ooooo TELLO będzie sędziował, może na naszą korzyść ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?