14

Mam nadzieję, że jakimś cudem dzisiaj Portugalia przegra i ta zarozumiała księżniczka Portugalii się rozwyje. Jemu zależy tylko aby strzelić bramki, walczy w końcu o ZP. Nie mogę już z tym fałszywym człowiekiem. Jedzie na przeciwników, zachowuje się jak prostak, na kolegów z drużyny fochy... oczywiście jego piarowcy już działają i aby jakoś zamydlić oczy jego chamstwo pieprzą o jakieś fryzurze, którą sobie zrobił dla dzieci z rakiem.

3

Człowieku o czym Ty bredzisz. Tutaj jest mowa chorobie jego córki i to może być powód jego słabszej formy. A Ty nadal WIĘCEJ SZANS TER STEGENA, jest przyszłością klubu. Ogarnij się. Poza tym, dlaczego nie może być Buffonem?

2

Dokładnie. Jak wspomniała @Elri nikt nie pisał o chorobie jego córki. Oczywiście na tym portalu a niektórzy poza ten portal nie wychodzą i krytykują na maksa nie wiedząc co może być przyczyną. Niektórzy już go sadzali na ławkę, bo się wypalił. Żal.

1

Panie Stinger, problemy z czytaniem to masz ogromne..

Po pierwsze nie mówię, że Lewy grał słabo. Po drugie nie jadę po Lewym. Gdzie to wyczytałeś? Nakręciłeś się i przybijasz mi jakieś własne farmazony. Nie jestem jego anty-fanem.

Po Messim nigdy jeździł nie będę- nawet jak najebie 100 bramek samobójczych- więc po do zaczynasz jego temat? No właśnie Ty mi powiedz, bo bramki to się dla większości liczą i na tej podstawie patrzą kto jest najlepszy na świecie. Na pewno nie dla mnie. Znowu Twoja błędna teoria - moim tokiem myślenia.. porażka. Super, że znasz mój tok myślenia.

Księżniczka Portugalii nigdy nie będzie jak Leo. Może i ma więcej bramek w lidze, lidze mistrzów, ale w tym sezonie nie równa się z Leo. Oczywiście większość będzie patrzyć na statystyki, nie na samą grę i to co robi nie strzlając czy asystyjąc. Skoro znasz myślenia innych to powiedz mi czego tak inni mówią, bo to mnie intryguje od lat.

2

U nas to jest tak: Krytykowanie Milika, który MIAŁ TE SYTUACJE. A chwalenie Lewego, który nawet jak nic w ofensywie nie daje to bronią go :" bo ściągał na siebie obrońców i robił inne rzeczy- bla bla bla" Remis z Niemcami można uznać za wielki sukces! Nie trza się znęcać nad Arkiem, który znajduję się w pozycjach strzeleckich. Jak na razie gra dużo lepiej od Lewego.

7

W ogóle tym wszystkim ex-gwiazdom, Maradonie, Pele to się w już w dupie poprzewracało. Na ich oczach wyrósł najlepszy piłkarz w historii. Mają okazję go podziwiać. Jakby nie było to ich to boli, jeszcze troche to całkiem o nich przestaną gadać. Na szczęście Leo nie gada tylko działa na boisku ;)

Co do lidera to ja wiem, że każdy chciałby takiego, który by darł mordę, krzyczał, popychał czy Bóg wie co. To normalne, to jest motywacja, ale teraz często kapitanami nie są takie osoby a największe gwiazdy. Poza tym kto z nas wie co się dzieje w szatni?

A księżniczka Portugalii to jest prawdziwy lider? Bo co? Jest wysoki i ma MIENSNIE? Kapitan, lider, który nie potrafi przyjąć porażki i obraża się jak panienka, nie jest zespołowy, zarozumiały, myśli o własnych korzyściach.... Myślicie, że remis Portugalii go zabolał? Raczej nie, bardziej boli go to, że nie strzelił zwłaszcza, że na pewno widział co zrobił Leo.

2

Zrównany z ziemią? Nic takiego nie ma tutaj miejsca, jest wręcz odwrotnie. Mats popełnił babola ostatnio i nie pamiętasz co tutaj się działo? Tak czy inaczej jak piszesz cieszmy się ;)

1

Hehehe a jak!!:) Mp chopla to masz, kazdy meczor oglądasz szacun xD Oby w tym dzikim turnieju żadna małpa nie zrobila krzywdy naszym zadwodnikom!

2

Lebronowi puszczają nerwy haha, Brawo Goldeni!!!!!!!!!!:) Brawo Kary!

1

Ceerka strzeli w towarzyskim i beda pier... Ze lepsza :) Z tym nie wygra nikt :)

3

U mnie to wyglądało tak: Zaczal sie mecz- zastanawiam sie nagrać czy nie? Mmm.. Mowie nie ma Leo, nie nagrywam.

W 2 połowie wchodzi Leo - bach przycisk nagrywania poszedł w ruch! Nie zaluje nic ;p Jedynie moje uszy krwawią po tych mądrościach Trzeciaka.

2

Panie Ty jestes ukrytym fanbojem Cerekwickiej, nieprawdaż?:p

1

Tera biali czekajo na meczor księżniczki Portugalii i zapewne beda kolejny raz wywyższać ja nad Króla Królów. Przygotujcie sie na to xD

8

W dupe palec! Masakra jakas! Tera to ja nie usnę hahah ;p

Moj 1 mecz na CA i mega!:)

2

Toto wiem!! Król!!!!!!!!!!!! Co zrobił to mega xD!!!!!

2

A juz zaczynałem żałować, ze zarwalem nockę ;p

Was tez tak mega irytuje Trzeciak? Ludzie zaczynam tracić do niego szacunek...

6

Kurwa!! Kocham tego chłopaka!!!!!!;)

2

Tak, tak, tak przy każdym artykule o bramkarzach piszcie to samo ;)

1

A czemu w lidze ma bronić? Bo tam jest Bravo? Tak? Gorszy jest?

9

Nie wiem jak Wy, ale ja to zlewam wszystkie te informacje o transferach. Jakie to jest nudne i irytujące. Każdy ma swojego faworyta. Jak będzie oficjalnie to się będziemy cieszyli ;)

1

Myślę, że jak teraz Leo odda karniszonka Masche to może zostać na kolejne 2 latka ;) hehe A tak na poważnie to nie wyobrażam sobie na obecną chwilę Barcy bez niego. Oby został na 2 lata i dawał to, co do tej pory!

2

I co z tego, że by się wkurzył? Nie potrafi docenić kolegi? W reprezentacji to mówi: "To oczywiste, że Manuel Neuer będzie pierwszym bramkarzem". Musi być cierpliwy i zaakceptować decyzję jaka by nie była. Jego czas nadejdzie, ale jeżeli Lucho postawi znowu na Bravo to musi to zaakceptować a nie się wkurzać czy marudzić.

1

Dokładnie tak powinno być jak mówisz. Nie ma co patrzeć na opinię ludzi na fcbarca.com, którzy kierują się sympatią i "przyszłością". Nawet usprawiedliwiają ostatnią wpadkę Matsa, do Bravo przyczepiają się o złe wybicie piłki. Chore, ale tak to jest jak kieruje się sympatią. Do tej pory nie poznałem innych argumentów niż: "To przyszłość", "Jest młodszy"... Lucho na szczęście ma ostateczne zdanie i liczymy na jego decyzję. Każda będzie dobra.

1

No tak... mecz na jeziorze. Kolejna wymówka. Jakby to zrobił Bravo to byłoby, że się skończył i wypalił, popełnia błędy. To czas Matsa Ludzie.

25

Cristinao Ronaldo zaciera ręce!

1

Może i śmieszne ;) Każdy ma własne zdanie. Pozdrawiam.

2

Spokojnie ;) Po prostu pytam, bo mnie jakoś nie interesuje ten zdrajca, który również zabrał Argentynie MŚ ;] Dzisiaj również ma urodziny Łukasz Piszczek więc lepiej o nim pisać, co nas Gece ;]

10

Że tak się zapytam, kogo obchodzi tutaj Gece? ;]

1

Jutro napisz to samo albo jak wstawią o 10 czy 12 to idz zgońcie.

1

Ta księżniczka to pewnie powie, że 11 Ceerek ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?