1

Król ogórów czego się spodziewać? haha, zaraz jego obrońcy będą mówić, bo to jest klub z jego kraju jasne, jasne! Napier.. bramki samym gigantom i ma, niech ma. Mam nadzieję, że trafią na Bayern!

15

Hahaha, no i nie sprawdzają się nasze słowa? ;p

Po wielkim meczu znowu Ceerka najlepsza na świecie, zaraz będzie w historii. Zidane już zaczął, teraz czas na resztę. I tak jest do momentu przyjścia rywala z górnej półki, potem wszystko wróci do normy ;)

Mam jedynie nadzieję, że Barca obudzi się i zacznie grać swoję grę, dzisiejszej porażki nie zniosę wrrrr!!

3

Dałbym Ci za to 100 zł

1

Zdecydowanie najlepszy to jest dzisiaj WENGŻYN.

2

No i po meczu. Wyłączony TV. 1 fart potem rozkojarzenie wilków i koniec meczu.

1

Bardzo chciałbym wrócić do podstawówki!!!

Haha nie wierzę! Najpierw piszesz, nie łykaj wszystkiego jak młody pelikan z neta i tv a potem, że miałeś złe danie przez media! :D Hahaha padłem!

Bez odbioru!

1

Aktorzynę, gryzonia, karła, oszusta, frajera, chama, brudasa - jeżeli będzie to piłkarz Barcelony to oczywiste, że będę go bronił!!! Bez dwóch zdań! Zganić go mogę, ale na pewno nie obrażał ani jeździł jak to mają w zwyczaju "FANI" Barcelony.

Niedawno miałeś same najgorsze zdania o Świętym Ronaldo. Po słowach Pepe zmieniłeś zdanie? Ronaldo prawie dorównuje Messiemu? A może jednak tak jak Pepe Ronaldo jest lata świetlne przed Sterydem? Już się pogubiłem. Czekaj czekaj, po dzisiejszym meczu jeszcze zdanie zmienisz?

Sory, ale tutaj jest mnóstwo osób, które co mecz, co roku zmieniają zdanie. To już norma, sezonowców pełno. Bez odbioru. Nie bawię się w blokowanie ;)

1

Moje marzenie takowe rozstawienie xD

1

Haha, nie wiem czy to troling czy prawda. Powiesz szczerze, że jest lata świetlne przed innymi zawodnikami? Nieźle. A o działalności bokserskiej podczas meczów nie wspomniesz? Podziwiaj go na fioletowej.

1

To jest pajac> hehe, ale niech się pompują. Widzisz. Tak juz jest zawsze. Jak przegrywają i księżniczka zawodzi to cisza i tyle. Wystarczy, że postrzela troche i już: Na okładkach, wypowiedzi najlepszy na świecie. Mimo, że tak jest cały czas to zawsze mega irytuje, a niech se maju.

Dzisiaj wszyscy jesteśmy WILKAMI!!!!!!!!!!!!!

1

Radziłbym Ci obejrzeć mecz jeszcze raz. Same skróty niczego Ci nie dadzą.

Ciekawe czy jak Messi strzeli hattricka albo zanotuje ponad "11" dryblingów to będziesz sprawdzał ilość przebiegniętych kilosów??

Jesteś kolejnym gościem, dla którego liczą się tylko i wyłącznie gole i na tej podstawie opierasz swoje mądrości. Bo to bo tamto.

W tym momencie najlepszym piłkarzem w lidze hiszpańskiej jest RONALDO, bo ma najwięcej goli, nie? A co z asystami, a co z dryblingami, a co z akcjami kluczowymi - to gówno warte. Gol to gol!

2

Słyszałem ;) Dlatego takie moje zdanie, że nie wiedzą ;) mogę mieć taką opinię.

26

Sport w ostatniej chwili zmienił okładkę xD Hahaha tak wielką polewę mieli, że wstrzymali druk haha , to mi sie podoba!:D

1

Nie wiecie co gadacie. W tym momencie artykuł wygląda tak jak artykuł, lepiej się to czyta oraz jest taki jaki w tych czasach powinien. Stronka się rozwija i brawo dla redakcji.

Jedyne co można mienić to odpowiedź/zgłoś, bo to jest mega irytujące i słabo się odziela, ale nasze uwagi i tak nie są nic warte. Nie ma co pisać.

1

Hahahah, dobre xD U mnie podobnie:P

9

"Messi jest decydującym graczem w każdej strefie boiska. Niezależnie od miejsca, gdzie gra, my bazujemy na naszej pracy kolektywnej." -- no co Ty Godin, przecież Messi się wypalił. Z Realem nic nie pokazał - 4,5 nota to go na starcie spaliła.

"Forma tridente MSN: Myślę, że oni podejdą do tego spotkania z wielkimi chęciami, a my postaramy się uczynić wszystko jak najlepiej, aby zredukować ich szanse na strzelenie bramki."
--> Daj spokój, nie strzelą. Suarez jest na wylocie, nie nadaje się grubas.

"Porażka Barçy w Klasyku: Ta porażka nie powinna wpłynąć na zespół o takim doświadczeniu. Oczekujemy najlepszej wersji Barçy i postaramy się na nią przygotować, aby zredukować ich szanse. Porażka z Realem czyni ich bardziej niebezpiecznymi."
--> mylisz się Diego. Barca już przegrała mistrzostwo. Tego nie da się znieść. Dzisiaj Barca pożegna się z Ligą Mistrzów!


--> to tak odnośnie tych wszystkich durnych i debilnych komentarzy po meczorze.

3

O matko kolejny. Czy Wam naprawdę już odbija z tym Matsem i Bravo. Wyjąłby - nie wyjąłby - kolejne gdybanie. Gol wpuszczony przez Matsa - wina obrony. Gol puszczony przez BRAVO - Ter Stegen by to wyjął-Bravo brakuje talentu o obrony na ABSOLUTNIE ŚWIATOWYM POZIOME>

Moje pytanie. Kto w tamym roku ze wszystkich piłkarzy Świata zgarnął najwięcej nagród?? Oczywiście Bravo, ale to nie jego zasługo tylko MSN, obrony, repreentanów Chile. Bravo miał po prostu farta, że sie znalazł w drużynie.

BRAVO POKAZAŁ SŁABOŚĆ? Po pierwsze był blisko wyjęcia piłek, nie jego winą były błędy obrońców. Na początku sezonu broniliście Mats, bo obrona popełniała błędy. To już nawet nie jest śmieszne.

Dobrze, że ternerem jest Lucho a nie fachowcy forumowicze.

26

I tak jak się tego spodziewałem. Nosz po prostu nie wierzę. Owszem, smutek i dół jest, ale zawsze pamiętajmy, że jest jeszcze te 7 punktów.

Co do meczora to szkoda gadać. Dziwi mnie to jak Ci, którzy oglądali meczor to cisnęli z Leo oraz Rakiticiem! Po prostu nie idzie mi tego pojąć. Ivan jest zawsze zdejmowany, bez względu na to czy gra dobrze, czy źle.. wczoraj był jednym z lepszych.

Leo? Również był jednym z lepszych, na pewno najlepszy w ofensywie. Mimo wszystko nieco brakowało go wczoraj..

Sędzia? Gówno warty lepiej nie mówić?

Real? Grał znowu katastroficzne, ale co? Kontry wystarczyły i jak to od zawsze Wam powtarzam najgroźniejszy w ich zespole Marcelo tak naprawdę dał im życie.

Ronaldo i Benzyna? Oczywicha padaka, ale po golu i najlepsi> Tak to już jest. Ronaldo jak tu wielu j€ż pisało oprócz gola i w ostatnich minutach ze 2 dośrodkowań to kaplica, ale "cieszynka" była.

Neymar - chyba najbardziej mnie zawiódł. Nie będę z nikmi jechał, bo kiedyś musiało się to stać, szkoda żę teraz, ale co zrobić..

Trza iść do przodu! !VamoS!

4

Kochani dzisiaj nic lepszego nie znajdziecie :D:D:D:D

https://www.facebook.com/dreamteamfc/videos/1148013325217590/


1

Komentarz usunięty

2

Prawda, prawda ;) Teraz dla kibiców kremowych liczą się tylko i wyłącznie statystyki. Średnie. Najważniejsze będzie dla nich PICICI Kapitana - gdzieś mam to Trofeo. Najważniejsza jest liga i tyle! No a Leo i te jego dryblingi to po prostu epickie!!!!

PS. Uważaj co piszesz, bo zaraz się oburzy jakiś użytkownik, że obrażasz NAJLEPSZYCH PIŁKARZY ŚWIATA!

38

„Zgadzam się z Bale’m, wcześniej byliśmy zjednoczeni, teraz jesteśmy zjednoczeni jeszcze bardziej”.

--> Zjednoczeni - dostaliście 4. Bardziej zjednoczeni - if u know what i mean ;]

Jejaa nie mogę się doczekać..

1

Ja wiem czy tu chodzi o ambicje? Ambicje to ma prawie każdy kto gra w takim klubie. Myślisz, że Douglas jej nie miał? Chodzi o to, że powinien być cierpliwy. Skoro Lucho wybrał Bravo na ligę to powinien to uszanować i docenić kolegę a nie płakać. Z drugiej strony nie wiemy tak naprawdę ile w tym wszystkim prawdy.

1

Dokładnie! Nic dodać nic ująć!

13

"Niemiec ma dość grania "jedynie" w Pucharze Króla i Lidze Mistrzów, chce grać co tydzień, a tego nie gwarantuje mu Barca."

OMG! Przecież inni bramkarze mają jakieś pojedyncze spotkania i nie marudzą. JZS. Mam nadzieję, że Mats nie odejdzie, ale jeżeli to prawda, że coś psioczy to Barca nie powinna ulegać. Nie ma nic szantażem. W City na pewno w podstawowym nie będzie grał. Osobiście wystawiłbym Harta.

1

Szczerze Ci powiem, że mnie również się śnił ten meczor. Nie pamiętam dokładnie co się działo, ale zwycięstwo było xD

13

Niesamowite! Powiedz mi co takiego jest słabego? Ja również tracę w ludzi takich jak Ty. Najpierw podoba Ci się jak ktoś pisze "cristiano ronaldo" z małych liter a teraz się oburzasz, bo ktoś na niego pisze? Sory, ale słabe jest to co Ty robisz. Bez odbioru.

17

Dokładnie, już nie chciałem tego pisać, bo zaraz obiektywni obrońcy się zejdą i będą bronić księżniczkę Portugalii.

15

„Byłoby pięknie strzelić 500. bramkę przeciwko Realowi, ale jeszcze piękniej – wygrać ten mecz” - cały Leo ;)

1

Dokładnie!!! Nie do pojęcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?