0

Skoro nie czytasz to po kiego piszesz? Jak coś Cię denerwuje to olej to albo zablokuj go i tyle.

43

Wygrywaliby wszystko jakby mieli 11 Portugalczyków xD

2

Dokładnie. Te jego straty, odegrania, klepka, bezsensowne zagrania są mega irytując, ale za chwilkę potrafi yebnąć taką bramkę, że zamyka gęby!

2

Przeczysz sam sobie. Ja porównuję Gigi do Claudio? Nie zrozumiałeś mojej ironii.. ;) Poza tym skoro w lidze Claudio ma samych ogórków a Mats ma same potęgi w LM to po kiego tak bardzo chcecie aby grał z ogórkami? Nie lepiej wykazać się z najlepszymi?

Nikt nie chce odejście Matsa, ale jeżeli będzie płakał i robił fochy (broń Boże jakieś wpadki) to papa na drogę, nie trzeba nam jakiejś księżniczki jak mają w Madrycie. Pozdro.

2

"No na pewno za dwa lata 26 letni Ter Stegen będzie gorszy od 35 letniego Bravo. Na pewno."

- no brawo mistrzu. Jak widać dla Ciebie wiek się liczy. W tym momencie to chyba Buffon to najgorszy bramkarz świata. Iniesta też się już nie nadaje. Jeden z gorszym pomocników Świata. Leo? Za 2 lata nie będzie mógł się równać z Hazardem, Bejlem. Ronaldo emeryt.

3

Nie przetłumaczysz tutaj nic nikomu na ten temat ;) Wielcy fachowcy, piłkarze, filozofowie, jedyny argument to młodszy ;) Poza tym mówią, że lepiej gra nogami, co też jest wątpliwe ;) Zaczyna to się robić stereotyp, ale czy fakty? Bardzo jestem zadowolony z tego co robi nogami Bravo, nie brakuje mu nic. Tutaj chodzi bardziej o to kogo lubię, nie lubię. Nic innego.

CIekawe czy jak Leo albo Busi osiągnie 30tkę to czy się go pozbędą, bo będzie młody Halilovic albo kto inny, też będzie go blokował? OMG i WTF? Nie czaje.

26

Hahaha, co Wy macie z tym blokowaniem???? Liczy się teraźniejszość! I to co w danym momencie. Lucho stawia na Bravo, który nas nie zawodzi, wygrywamy z nim trofea, po kiego zmieniać???? Bo blokuje Matsa? TO żaden argument. Jak Messi będzie miał ponad 30 lat to też tak powiecie, że niech odejdzie, bo blokuje Neymara? Czy może już w tym momencie?

Jeżel Bravo nie będzie w przyszłym sezonie dawał tego co teraz to może go zmienić, ale jeżeli będzie grał wyśmienicie to po kiego?

2

Ta cała Kate ma całkiem niezłe siedzenie ;)

19

Te spóźnienia:) Że Pique i Neymar to obstawiałbym w pierwszej kolejności, ale Adriano a przede wszystkich TURAN? zaskoczenie ;) hehe

Brawo dla punktualnych!

7

O ludziska, jak patrzę na tą dwulicowość niektórych to nie wiem czy płakać czy się śmiać..

Krystynka coś powie zrobi złego wrzuty hejty, itp itd, wystarczy, że jest głupia informacja o tym, że pomógł Neymarowi i już Ci sami userzy Szacunek, dobry człowiek!! WTF? Wielu na jego miejscu zachowałby się tak samo. To nie jest nie wiadomo co, szczególnie że się dobrze językowo się dogadują. Może Neymar go poprosił o pomoc, zapytał? A może mu się podobał i go podrywał? Dajta se siana. Messi zły człowiek i fałszywy, bo nie pomógł koledze. Cristiano wspaniały!!!

5

4

omggggggggggggggggggggggg, kur.. to było do przewidzenia. Real, Bayern już mają półfinał.. jzs...

z Atleti.. ehh.. i znowu się męcz. Szkoda, taka to już jest norma w piździet.

2

No dokładnie, mam taką samą nadzieję ;) Byłoby ciekawie! Dobrze, że nie ma PSV, na pewno Real ich by dostał na obiad.

2

Początek sezonu należał do niego, miał szansę, zagrał jak zagrał. Jedni mówią, że to wina obrony, drudzy jeszcze co innego. Nie ważne. Miał nie wykorzystał. Wrócił Bravo i od tamtej pory rewelacja z małymi błędami.

65

Nie wiem ilu z Was, ale ja kibicowałem Atleti. Dobrze, że takie mdłe PSV nie awansowało. Atleti zasłużyło na awans i tak się stało! Brawo!

Dla mnie ten zmarnowany karny PSV to zasługa Simeone!;) To jest mistrzo. Wszystkie karne spokojnie krążył w te i nazad a przed ostatnim PSV coś tam pokrzyczał do Oblaka (ten go zapewne nie słyszał) i prosił o wrzawę kibiców i wtedy pudło! ;) hehe

Dobra, a teraz czas na prawdziwe SHOW! Barca mam nadzieję, że pokaże coś fajnego:) No i Juve pociśnie Bayern! Oby!

5

Powinna nastąpić zmiana.. bo? Ze względu na strach przed utratą "bramkarza na przyszłość"? Błagam skoro z Claudio wygrywamy prawktycznie 2 mistrzostwo z rzędu i idzie dobrze to mamy to zmieniać? Zmiana powinna nastąpić tylko i wyłącznie wtedy kiedy Claudio już nie będzie dawał tego co teraz.

6

Dokładnie. Bardzo trafnie to napisałeś. Tutaj tak już jest.. nie wiem co niektórzy mają do Claudio. Szczerze to mam gdzieś kto co myśli. Sam Lucho wybiera Claudio a to chyba coś znaczy.

Mats?

Szkoda nie szkoda. Broni bardzo dobrze, ale jak napisałeś rezerwowym go nazwać? Błagam. Ma Ligę Mistrzów, Puchary czego chcieć więcej? Musi być cierpliwy, bo na obecną chwilę to Claudio daje dużo więcej.

Cały czas jest gadka, bo to przyszłość, bramkarz na lata, Claudio młodszy nie będzie itp itd. KUR... wszystko się zgadza, ale chyba najważniejsze jest to, co jest teraz nie? Mats ma grać bo jest młodszy?? Skoro z Bravo wygraliśmy rok temu i wygrywamy teraz to nie ma czego zmieniać.

1

..a ja zapłaciłbym za bycie rezerwowym :)

1

Poradzą sobie. Ładnie jak na razie ogarniają. Oby nie poszli drogą Wieśsatu. Najgorsza telewizja.

2

Hahah, no nie byłem, nie byłem jeszcze, ale plany są!! ;]

2

Liczba jak liczba, to cieszy, ale dobrze byłoby jakby zamiast piknikowania kibice się darli i ostro śpiewali! A nie zapiekaneczki, popkornik czy grill!

4

Nic szczególnego ;) Poza tym codziennie ktoś już pisze o świetnej okładce sportu ;) Nowy standard? Tak samo jak "szybko dzisiaj przegląd prasy", "czego jeszcze nie ma przeglądu"

więc tak: Owszem, Sport poprawił się z okładkami i co jakiś czas wypuszcza niezłą torpedę. Przegląd musicie się nauczyć, że u nas nie jest regularnie. Jest wtedy kiedy jest i może czas poczekać cierpliwie a nie pisać co 5 min?:)

Pozdrawiam.

1

I nie zamierzam przestać. Skoro o nim cały czas głośno to się odnoszę do tego ;] Śnię? Kto wie! Nie pasi? Ignoruj mnie.

6

Ciągłości i ambicji?? Jakbyście cokolwiek wygrywali to może ambicji by brakowało. Nie gadaj głupot Panie Ronaldo, ambicję to masz tylko na picici a "ciągotę" masz do Maroka.

1

Cristiano rozstrzyga?? Przecież to Roma zrobiła marnując setki.

2

Komentarz usunięty

1

Dokładnie, grają jak ogórasy.

1

Żeko to jest porażka, drewno. Tragedia.

2

Kolejne określenie: Drapieżnik! Bać się! Przecie Roma już padła przed efektem Zidana. Nie będzie co z nich zbierać.

1

Skoro Messi jest chroniony to jaka jest CEERKA? Bo tego nie idzie pojąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?