NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nawet jakby faul to ja bym wrócił akcję. Widzieliście jak Ronaldo daleko podbiegł z piłką z autu? TO chyba ta akcja czyż nie?
1
"a tak wszyscy tego Messiego wielbią a przypomnicie sobie jak Barcelonie nie szło z Lucho na początku też zachowywał się jak panienka,u Guardioli też z tego co wyciekło jakaś spina była ale co tam,najlepiej mieć klapki na oczach"
- i to mówi kibic Barcelony. Messi zachowywał się jak panienka, super. Nazywanie słabych drużyn ogórkami to brak szacunku. Messi panienka to już jest ok?
2
Ta jasne, nie bronisz go. W ogóle. Tylko przy kolejnych postach burzysz się o to, że ktoś go atakuje. Nie rozumiem takich "obiektywnych kibiców" Naszym potrafisz jakieś zachowanie interpretować na złą stronę.
Brak szacunku do innych zespołów, nazywając och ogórkami? Haha, błagam. Nie wiesz co piszesz. Skoro tak Ci imponuje to może zacznij mu kibicować.
Ronaldo jest żałosny i tyle. Jak można go szanować skoro sam takie rzeczy mówi na własnych kolegów. Śmieć i tyle. I tak go nazywają w tym momencie fioletowi. Broń go tam, bo przecież statystyki ma imponujące.
2
Nie zapominaj. Wciąż walczą dla siebie o najważniejsze TROFEO PIcici
5
To jest nie do pojęcia. Myślę, że to był ogromny cios portugalki wobec kolegów. Naprawdę. To chamówa na maxa... i jak można mieć do niego szacunek? Totalnie zerowy.
2
Zapewne nic ni zrobi ;) W tym meczu znowu machanie łapskami.. Najgorsze jest to, że jak dośrodkuje beznadziejnie to pokazuje innym aby wbiegali, czy nie wiem co jeszcze. Toż to jest masakra. Tak czy inaczej miał kilka groźnych sytuacji, ale na takie maszyny obronne to nie wystarczyło ;)
3
hahahahaha:D FIOLETOWA ZANIEMOGŁA xDxD
Wszyscy tam teraz wchodzą im pogratulować xD phhihihihi
1
coś tam próbował nie ma co gadać ;) Portugalka płacze xD
1
hahahahahah xD No tak i od razu wina pereza xD hahaha Atleti brawo!!!!!!!!!;)
My mamy patent na Atleti a Atleti na REAL ! I tak ma być!
1
Tylko porażka wchodzi w grę REala oczywicha! Całym sercem!
5
Haha, świetna okładka sportu jak każdy pisze to prawda, ale jest jeden mały błąd:D Ten biały zawodnik powinien leżeć hahaha
2
Hahaha, zapewne jest! Bardzo kochasz swoją teściową z tego co zauważyłem, to się ceni, powaga! Dość często przywołujesz ją w swoich postach, mmm xD
Co do Bestii to odpuszczę mu na jakiś czas, hahaha
5
Neymar konfidentem? ;p hehe
Pique spotkanko z Markiem i Panią Chan, no nieźle, nieźle. Ciekawe czy wspominali coś o jego tłitach i postach na fb :D hehe
Ronaldo: "Trzeba walczyć o picici do końca"!
1
łap xD
1
Haha, oczywicha, że mam na myśli Króla żelka xD Bestię!
Ok, ok, calma, calma, si si. Już nie prowokuję. Wysłałbym Ci pewny filmik na uspokojenie (calma), ale się wstrzymam haha
1
Ronaldo dla jednych geniusz dla innych nie :P Jemu też wybaczysz? haha
10
Kolejny rekord? To kolejny dublet albo hattrick Leo. Nosz coś jest z tym chłopakiem. Zawsze jak mamy coś do wyrównania, pobicia, itp itd to on robi coś niezwykłego. Oby tak było i tym razem. Amen!
1
haha no no, tutaj to sobie ponabijał kilosów i machanie łapami ahaha
1
W tamtym roku pokonaliśmy wszystkich mistrzów ;) Teraz się wszyscy nas boją, ale moglibyśmy trafić na łatwiejszego rywala. Preściaradełka, fioletowi się od kilku dni ukrywają ;) Ni widu ni słychu! Zastanawiam się dlaczego..
53
Nikt nie dodał, że ten fryz zrobił mu.. uwaga.. Alves ;) Hehe mając takiego wariata to wszystko możliwe xD Mnie się tam podoba ta fryzura. To kolejny dowód na to, że jest świetna atmosfera i chłopaki wymyślają różne dziwaczne rzeczy ;)
1
Dokładnie. Lepiej kurde wygrać grając padakę niż przegrać grając kosmos. Zdarzało nam się to wiele razy.
2
Ney też kaszanił więc ma na niego haka. Poza tym miał w tym meczu złe decyzje.. zamiast podawać to strzelał i na odwrót. Ale jak ja to mówię.. mecz wygrany i nie ma co się skupiać na czymś takim ;)
1
Aj, pięknie pięknie.
Jakże było blisko tego hattricka o którym pisałem ;) hehehe, wydawało mi się to abstrakcyjne, ale ten Leo jest niesamowity. Brawo! Niesamowita zaliczka!!
2
Hahah na 2 kanałach musieli puścić Lewego ;) haha
1
Hhahah ciekawe czy w przypadku zwycięstwa będzie przejazd koło Santiago xD hahahah
2
Właśnie dlatego mnie to śmieszy ;) haha
1
Efekt Zidana gaśnie, hahaha nie mogę z fioletowych xD
36
No to na przełamanie znowu Leo! I ten jego hattriczek!
19
Dokładnie. Wreszcie ktoś normalny. Ja życzę aby Atleti uciekło Realowi. Remisem nie pogardzę, ale życzę białym samych wpadek!!!!
2
Lepiej tego nie oglądaj xD