4

Aj to było coś wspaniałego, niezapomnianego!! PETARDA! KRÓL FUTBOLU!

2

A niech Lewy sobie idzie gdzie mu pasuje aby nie do Reala. Zaraz na tej stronie byłoby pełno fanów albo sprzymierzeńców kremowych. Byłoby: "Bo Polak, bo Rodak"

2

"Ponadto czytamy, że sędzina prowadząca sprawę Valbueny złagodziła kontrolę nad Benzemą."

Naszych te sądy gnębią jak się tylko się da, a taki Benzyna dostaje złagodzenie kontroli. Tiaaa. jeszcze może niech dostanie uniewinnienie.

3

Arsenal znowu 4!

Wenger: "i o to chodzi" ;p hahaha

1

Hahaha, jak widać bokser lubi czarno-białych ;D

Śmiejecie się, a wiecie, że ten biały krem jest dobry na skórę? hahaha

3

Co prawda to prawda, ale większości te "ciekawostki" tutaj wrzucane są irytujące i powielane.. po każdej kolejce po kilkadziesiąt "apdejtów" odnośnie bramek i asyst.. kiedy można to możne, ale nie non stop. Teraz co chwila jest parę osób które zamieniają się w człowieka statystyę.. nosz.. a Iwanek przyuważył, że za to jest mnóstwo zielonych żelków więc działa ;)

2

zawsze coś tam oj tam oj tam xD

5

Świetny artykuł! Fajnym językiem napisany.

"Jak boiskowy bandyta zachował się Filipe Luis, a Diego Godín swoim wślizgiem tak wystrzelił w powietrze Suáreza, że Urugwajczyk spokojnie mógłby rywalizować z Adamem Małyszem w Planicy." haha

1

Ok, dzięki za rozwinięcie oceny. Mimo wszystko i tak uważam, że nie był najgorszy na boisku. Nawet whoscored na więcej oceniło Daniego. Poza tym co nam po ocenach, ważne są 3 pkt ;)

pozdrawiam również.

4

No niech Argentyna się żegna ze zwycięstwem. Decyzja bardzo dobra. COPA I MŚ najważniejsze! Poza tym mają Igułejna, który jest w mega formie. Tiaaa.. a w waznym meczy i tak spartoli.

14

... bo komedie śmieszą najbardziej ;)

23

Asik skupia się na Złotym Pantoflu, no tak.. to najważniejsza rzecz o jaką w tym roku będą walczyli. Mam nadzieję, że nie zdobędzie tego.

W nagrodę za ostatniego hattricka dostanie pozwolenie na wylot do miłości.

5

Chłopaka, miłość życia, dlatego ostatnio tak kopie aby się przypodobać swojemu kickbokserowi. Lata, bo lata, ciało też potrzebuje miłości.

3

Ludzie, nie jarajcie się tak tymi ocenami.. jak to wspomniał @pax to są subiektywne oceny redakcji. Wiadomo każdy ma własne zdanie i ocenia według własnych kryteriów. Co do tych ocen, opisów to kolejny raz nie podpisałbym się pod nimi. Alves 5,5? To jest przesada. Tutaj redakcja przyzwyczaiła nas, że jak ktoś strzeli gola albo astystę to automatycznie dostaje notę górę, tak ale tylko nieliczni dostają. Alves za tą genialną asystę dostał chyba ocenę w dół.. przypomnę, że czasami jak Suarez gra tragicznie a strzeli gola albo ma asystę to tutaj jest wysoko oceniany. Nikogo nie bronię ani nie chwalę, po prostu oceniajmy każdego piłkarza równo tak jak na to zasłużył.

1

Trudno się z tym nie zgodzić. Mądrze wybiera, ale trenerem jest bardzo dobrym. Tak czy inaczej nigdy nie wymieniłbym go za Lucho. Jak coś wolałbym Diego ;)

2

W lidze niech sobie wygrywa ile chce a w LM życzę mu aby nigdy jej nie wygrał ;]

8

Za 2 lata się znudzi, straci motywację i pójdzie do innego mistrza.

2

Coś Ci net laguje xD

1

Będzie ciężko i to bardzo, ale wierzę w chłopaków. Na szczęście mamy LE, który jest mistrzem w rotowaniu składem ;) Oby udało się wszystko wygrać!

1

"a'la pajac i ciamcia-ramcia" skąd Ci się to bierze xD haha

Co racja to racja. Ceerka jest mega irytująca. I co już radar komisji go nie namierza, odpuścili? Zobaczymy w następnych meczorach. EspaNIOl? Toż to jest nie do pojęcia co robią.. tak jak dobrze napisał @Kataloniec64 wstrzymywali nogę, grali delikatnie.. i tak o dziwo mieli aż chyba z 5 żółtych kartoników.. z nami natomiast to wypruwali sobie flaki, meczor życia.. na dodatek słowa, że jakby grali ostro to byśmy byli połamani.. jbc ten całe dno z Espaniolu, niech spadają z ligi i tyle.

17

Hehehe, no aż tak? Grubo!

pierogi? ma dwa? ;p

3

Dokładnie, niesamowite wspomnienia wracają!

9

„zamknął usta krytykom” --> niby że jak? Czym? Każdy się tego spodziewał, rzeczywiście zamknięcie ust.

Ta cieszynka zamknęła moje łoczy!

2

Dobry pomysł, hehe pozdrawiam!

35

Ceerka: "Mam nadzieję, że Katalonia nigdy nie będzie niepodległa, nie wiem co ja bym zrobił bez Espanyolu w lidze hiszpańskiej" haha

7

Nie chodzi o pracę a o zasiłek ;)

5

1 dzień to od razu leć zarejestrować się do urzędu! ;p

1

Real 4 Gole

Espaniodajki 4 żółte kartki!

ZAŁOŻENIA TAKTYCZNE zrealizowane.

2

No i już finalistą ZŁOTEJ PIŁKI. To już pewne. Dzisiaj 5 bramek i tyle. Mam nadzieję, że te ogórasy spadną z ligi i nigdy nie aawansują!!!!!!!!

1

HAHAHA KONKURS!! ZNAM ODPOWIEDŹ:!

"BO CHCE SIĘ PRZYPODOBAĆ CHŁOPAKOWI Z WYSPY" hahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?