3

Film Ronaldo(2015) - jak masz mocne nerwy :D Cierpliwy bądź xD

0

Właśnie! Jest pewna sprawa! Nie jestem człowiek statystyka i nie prowadzę takich obliczeń. Każdy mówi, że Mats gra lepiej nogami.. ja powiem, że nie jestem do końca przekonany, że tak jest. Nie potrafię tego poprzeć statystykami podań i DOKŁADNOŚCIĄ zagrań jedyne co zaobserwowałem to to, że Bravo dużooo lepiej wybija piłką, podaje, przynajmniej nie świruje i jest spokojniejszy. Mogę się mylić, ale takie mam wrażenie.

1

Bardzo podoba mi się ten artykuł.

Co z tego, że wygrał najwięcej w tym roku. Był bezkonkurencyjny na swojej pozycji na całym świecie jak i tak tutaj jest wielu "hejterów" i zwolenników Matsa, którzy uważają, że to on powinien bronić.

TO jest coś takiego: Bravo dobrze broni i zachowa czyste konto - obrona zagrała pięknie i tak cały czas. Nikt nie potrafi go docenić tylko wieczne, bo Mats powinien dostać szansę.. luz. Dostanie, ale powinien być cierpliwy. Niech się cieszy że ma LM i puchary. To też nie byle co.

1

O Loool.. teraz to popłynąłeś z tą kartką.. co jak co, ale ten przepis jest jak najbardziej sprawiedliwy. Kompletnie bez sensu byłoby oszczędzenie zawodnika.. masakra.. wiele osób tutaj dobrze pisało więc nie będę się powtarzał.

Podwójna kara???? Skoro fauluje w polu karnym i jest karny to nie powinno być kartki, bo jest karny? Ok! Dajmy na to, że w środku pola jest faul (np trzymanie za koszulkę albo kosa) to nie będzie kartki, bo jest już jedna kara w postaci rzutu wolnego? wtf?

co jak co, ale dawno gorszych głupot nie słyszałem/czytałem.

2

1

Właśnie o to chodzi.. nawet jakby było 50 do 0 to robiłby cieszynke .

1

Po dwóch meczach z nisko notowanymi drużynami to nie ma co mówić, że wrócił do gry ;) Uwierzę jeżeli chociażby z Celtą albo Atleti wygrają.

1

Dokładnie! To najgorzej denerwuje. A dlaczego? Bo potem pod koniec roku znowu nominacja i szanse na ZP i podnieca całego świata. A CI, którzy zasłużyl i grą mogą się schować. Liczą się bramki. Ot co!

9

Nie wierzę w to co czytam ;) Piszecie Real gra ładnie trzeba przyznać, lepiej niż za Beniteza! HELOOOOOOOOOOOOOOOł to ogór i nie podniecać się tak.

5

Zidane najlepszy trener świata!

Ronaldo najlepszy piłkarz świata!!!!!

REAL POSTRACH EUROPY


hahaha

11

Kolejny jubileusz 300 mecz LE ;) Czyli co? Leo hattricka?

38

Słuchaj.. real to ogórek ;p

1

Nie, no to jasne i zgadzam się. Czasami "najlepszym" się zdarzy popełnić babola i za takie coś nikt nikogo nie zgani. Z drugiej strony jak jest taki analfabeta, który olewa podkreślenie w polu do komentowania to to należy go upomnieć. Kiedyś miałem kolegę, który na gg pisał tak: "Czesici co działasz". Miał problemy z ortografią i niestety nie dało się go naprawić" . Jeszcze jedna sytuacja przypomniała mi się. Prowadziłem kiedyś "Złote Myśli", wówczas ten sam kolega odpowiadając na pytanie: " czy lubisz chodzić do parku?" Napisał: "nie bo tam soł zboki" :p hehe do dziś mam z tego niezłą polewkę. Od tamtego czasu nie zmieniło się nic ;]

1

Faktycznie, chyba nieporozumienie. Od oceny zaangażowania powinien być trener, zgadzam się.

Co do Vidala to również uważam, że nie powinien w ogóle się wypowiadać na ten temat. Pozdrawiam!

2

Jak to nie ma czasu na sprawdzenie? Nie każdy ma. Czasami podczas meczu jest mnóstwo śmiesznych, głupich, zabawnych, pustych komentarzy i nikt nie patrzy na poprawność i wartość ;) Liczy się chwila, sekunda, emocje! Osobiście nikogo podczas meczu bym nie banował (chyba że coś naprawdę jest MEGA "złego"). Czasami naprawdę emocje są niesamowite:)

2

Nie przejmuj się. Czasami zdarzają się wpadki, nikt nie będzie miał pretensji. Napisz pod spodem kolejny z poprawką i już ;) Jak nie robisz czegoś nagminnie i nie jesteś typowym analfabetą i leniem, któremu nie chce się sprawdzić słowa to luzik, nikt Cię nie zjedzie ;)
Nie wszyscy jesteśmy takimi fachowcami od pisania jak: @Don-Corleone, @Endless, @pax, czy innych guru tej strony ;)

czas edycji: 15 min ;)

2

Tak naprawdę to nic złego nie powiedział.. "Tutaj z kolei są chłopaki, którzy być może nie włożyli tyle wysiłku, ile powinni, i teraz muszą sobie radzić". Być może..

"Czasem nie zaangażowanie jest najważniejsze, jest koncepcja trenera i wiele innych czynników." -- nie zgadzam się. Zawsze zaangażowanie jest najważniejsze! Dajmy na to jest piłkarz, który chce być napastnikiem, chce strzelać bramki itp itd, a trener ma co do niego inne plany, inną koncepcję ustawienia, zmiana pozycji i co? Dając go np na obronę ten się nie wykazuje, nie angażuje, obraża.. i co to wina trenera? Nawet jeżeli nie zmieni mu pozycji to są tacy zawodnicy, którzy od małego są zbyt pewnie siebie i uważają, że należy im się gra ze względu na wszystko. Rewolucja jest w tym przypadku niezbędna.

Co do wypowiedzi to faktycznie jako nowicjusz powinien ominąc temat ;)

5

"..w drużynie czujemy tę atmosferę, jaką tworzą, przyjaźń, która ich łączy, i to, że żaden nie chce być lepszy od pozostałych."

- i to jest cały sekret ;) Przyjaźń i żaden nie chce być lepszy od pozostałych. To jest największa różnica pomiędzy Tridente MSN a BBC.


"Być może będę talizmanem i Barcelona jako pierwsza w historii wygra dwie kolejne edycje Ligi Mistrzów”.

--> oby oby!!!

1

Jeżeli sobie kremowi nie poradzą to raczej tutaj nikt z tego powodu płakać nie będzie ;) A Atleti życzę jak najlepiej.

8

Mnie również ich szkoda, bo do materacy nic nie mam.. Cholo raczej nie odejdzie. To będzie dla niego jeszcze większe wyzwanie. Tak naprawdę to jakby nie Enrique to chciałbym Diego u nas.

3

O! Poruszyłeś Przeminęło z wiatrem. Ajjj.. toż to klasyka! Uwielbiam. Do tej pory posiadam 3 książkowe części!!

1

Królewska Madrycka Federacja wielkie G zrobi i tyle.

4

Co Wy chcecie!!! i tak Neymar jedną nogą w MADRYCIE, buahahahaha xD

82

No to teraz zapewne wszystkie kluby od których Real będzie chciał kupić zawodnika to będą krzyczeli podwójną albo potrójną kwotę :D:D:D:D A niech bulą!

102

Hahahahahhaha:D Tyle powiem. Wszyscy z nas się nabijali i jechali z nami, to teraz los się odpłacił xD

BRAWO!!!

19

jakby napisali np.: "Ronaldo ma kochanka na wyspie" czy cokolwiek o prześcieradłach to zapewne kartek by mu zabrakło! Ba! Wtedy to kibice dostaliby dożywocia pfff.. żałosne.

Prędzej Pique będzie ukarany za kolejne tłity.

1

Real teraz ma łatwych przeciwników. Zapewne wygra wszystkie mecze i zobaczysz, że będzie cudnowym, najlepszym na świecie trenerem ;) Tak już jest w Madrycie;)

4

1. „Suárez: szczekacz i gryzoń”

2. „Shakira należy do wszystkich” czyt. kur*a

3. "Pau, twoja stopa wskazuje nam drogę”

dno.

1

Czekamy i zobaczymy jaką karę dostanie espaniol za te transparenty.. noż to przechodzi ludzkie pojęcie.. co jak co, ale z tymi smyrami tego pała to było poniżej pasa. Ukarać to dno.

2

Dokładnie miałem to napisać. Kross zawsze w statystykach podań ma nawięcej albo najcelniejsze, ale niech popatrzą jak on podaje.. odklepuje do tyłu albo do boku i tak non stop ;) Nic szczególnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?