NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Mróz, idzie mróz, hahahaha xD
2
Cerekwicka oddała 0 celnych szczałów! ;]
Wczorajszy mecz Realu utwierdził mnie w przekonaniu, że Marcelo to najlepszy technicznie i najniebezpieczniejszy zawodnik Realu, szacunek!
3
Ha ha!
Powiem Wam szczerze, że dziękuję wszystkim za wczorajsze komentarze. Tak się pośmiałem, że szok! Hahaha, te wszystkie określenia, wrzuty, nabijanie się były epickie.
Barca? Owszem, można mieć do nich pretensje, bo mecz był wygrany, ale nie ma tez co rozpaczać, bo mam aż 5 punktów przewagi nad kremowymi. Atleti? Szauneczek! Lepiej jednak aby oni mieli z nami równo pkt niż Real. Myślę, że Atleti gdzieś straci punkty.
Okładka Marki? Ha ha! Ten kapitan jest tak żałosny, że nie mam pytań. To jest tylko pogromca ogórków, nic więcej. Rzadki i tyle. Dziwi mnie tylko to jak większość kibiców białych bardziej jedzie po Bale'u.. on grał dużo lepiej od tego .*****
Samuraje do boju!
2
Komentarz usunięty
11
Weź się lepiej stąd ewakuuj Ty ************, jesteś zwykły napinaczem kremowym.
12
Mmmm... czyli można powiedzieć, że 80% polskich kibiców Bayernu stałoby się fanami Realu, nie inaczej! ;)
7
NIe!!! Nawet za darmo!!!!!!! Dobrze, że to tylko takie głupie gadania i pytania ;)
1
Hahahaha ooooo ja Cię! Ostro Donie, ostro xD Tak czy inaczej księżniczka portugalska taka głupia nie jest. Wie, że jeśli powie o graniu z kontuzją to ŚWIAT będzie zachwycony, że to machina, wojownik.. tiaaaaa..
4
Wrrrrr... uchowaj, jeszcze by podrywał Pique, daj spokój ;p
6
3 miesiące? Całą karierę gra z kontuzją. Taki z niego przekozak.
1
Real może się odwoływać w nieskończoność i tak to nic nie da. Nara.
Tiaaaa.. przebudzenie księżniczki... Przyjdzie mecz z kimś silniejszym i znowu będzie cierpiał i płakał. Graz kontuzją? Przecież on całą karierę gra z kontuzją.
1
I tak tragedii nie ma jak na razie :) Sporo osób chciałoby na Arsenal. Na fioletowej pewnie 100% na Gent.
38
Nie wiem czy dobrze tłumaczę, ale postaram się:
Ronaldo: "Nie szukam rekordów to rekordy przychodzą do mnie" ---> taaaaaaaa jasne! Karnych też nie szukasz? One same przychodzą?
„Cristiano przegonił czarne chmury” --> tak chyba pogonił zielone ogórki.
37
Ja już wiem z kim zagra Real! z Gent! NIe ma innej opcji.
1
A ja Tobie życzę wielu bramek, pucharów i nagród Leo xD Aaaaa i aby pewna pizdeczka nie strzelała tyle bramek! Wiemy jak na Ciebie to działa ;p
2
hahaha xD padłem dobre ;p
2
Łydka Neymara wygląda jak ręka xD Tak czy inaczej tautaż miazga!
1
Stawiam na picici xD hahaha
3
Księżniczka portugalska jak widać czuje się wyśmienicie. Król powrócił.
"Nie mogę mu robić darmowej reklamy" hahaha ;)
Idź lepiej zrób reklamę swojej ukochanej bokserce.
2
Proste, że Sandro!
w końcu Sandro 3 > 2 Munir więc o czym mowa ;]
2
To raczej nie byłoby dobre ;) Jak wiemy z nami każdy lubi się przełamywać, ostatnio np taka Valencia..
3
"smyrając łechtaczki "onetowej" gimbazy!" hahaha, co racja to racja! Tak niestety będzie, staty nie kłamią a za rok nikt nie będzie pamiętał z kim, ważne że są te gole i podstawa do nominacji.
2
Malmö: ogórek
Getafe: ogórek
Eibar: ogórek
Shaktar: ogórek
Las Palmas: ogórek
Celta: POTĘGA
Levante: ogórek
Espanyol: ogórek
Jest najlepszy na Świecie!
3
Messi ma DUŻO gorsze staty od Ceerki w tym sezonie? ;) Słabi my?
masz nick: messivillapedromvp a jesteś kremowy. Kompleks? Słaby Ty.
7
Ronaldo wczorajszym występem zapewnił sobie miejsce w TOP3 nominowanych do ZŁOTEJ PIŁKI 2016 ;)
1
11 bramek: Malmo, Shakhtar
PSG: 0
Trzeba się podbudować, nie ma co. Para, Trójka, Poker jest! Nie ważne, że czyste 0 z najsilniejszą drużyną w grupie ;)
6
nie mam pytań!!!!!!!!!! powinni zejść z BOISKA!!! hahaha ii byłoby 3:0 ;)
5
Dawno nie widziałem tak żałosnej drużyny w LM, naprawdę..
1
Nie macie chyba teraz wątpliwości kto powinien mieć Złotą Piłkę?
1
To jest maszyna tylko na ogórki ;)