2

Benzema: "Traktują mnie jak kryminalistę"

@Don-Corleone --> jak odniesiesz się do słów swojego ulubieńca? ;]

70

Powiem wam, że na pewno Real nie zostanie ukarany, a dlaczego? Bo jak to ktoś już tutaj gdzieś wspomniał.. Benzyna ma wideo jak Czeryszew siedzi na ławce, hahaha, leżę xD

3

Hahahha, ciekawe xD Tak czy inaczej jest genialnie!Mamy formę, a te kremowe prześcieradła powoli sięgają dna, afera na aferze! Oby tak dalej xD

34

"- Jest między tą dwójką niewielka różnica. Messi również strzela dużo bramek, wykorzystując atuty, które posiada, ale zawsze jest zależny od swoich kolegów - dodał Holender."

- Z tym to ja się nie zgodzę! WTF? Messi zawsze jest zależy od swoich kolegów?? A kto potrafi sam po rajdzie zdobyć bramkę? Kto potrafi przejść pół drużyny przeciwnej? Kto? To Ronaldo jest zależy tylko i wyłącznie od drużyny. Jak nie dostanie patelni albo karnego to go nie widać i tyle.

10

"Grałem przeciwko Cristiano i jest to zawodnik łatwy do obrony. Messi taki nie jest."

hahah, brawo! Zaraz pewnie madrycki adwokat GUTI się odezwie i pewnie uderzy w Edgara xD

17

1. Leo 5 Złota Piłeczka
2. Nemar pierwsze podium!
3. LE najlepszy trener!

„dziwne podróże Cristiano" --> no dajcie chłopakowi spokój, może jest krypto P. i lubi poczuć coś od tyłu??? ;]

3

Co wy się znacie!

Wszystkie nagrody LL < Picici!

2

Najważniejsze jest to, że mamy sporo nagród! Przynajmniej tutaj został doceniony Claudio. Najlepszy bramkarz najlepszej ligi świata nie jest nawet wśród nominowanych dla 11 roku... kur.. toż to jest parodia. Claudio również był najlepszy na świecie, nie tylko w LL..

Messi? Kolejne nagrody, obok najlepszego piłkarze Europy kolejne wyróżnienia. Brawo! W styczniu dojdzie najbardziej prestiżowa. Nie ma innej opcji!!!! Ba! Nawet dojdzie nagroda za najładniejszego gola, nie inaczej!

Neymar - po prostu gratulacje!

Ceerka? - ulubionym piłkarzem kibiców? Wtf? Przecież na nikogo w Hiszpanii nie gwiżdżą tak jak właśnie na niego..? Tiaa.. pewnie większości głosów to nastolatki, sikutnice oraz klientki solarium itp. Cóż, niech ma. Picicia i te inne.

4

A ja jestem ciekawy gdzie są wszyscy Ci, którzy tak byli z Lewym? Wielcy znawcy i fachowcy, nikt nie broni?

3

hahaha xD Chyba taaa xD

1

jakby mógł to zagłosowałby na siebie...

1

Dokładnie tak..

popisy... chyba w polu karnym.

2

http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/messi-ronaldo-albo-neymar-zlota-pilka-fifa-nie-dla-lewandowskiego,598723.html

z prawej strony jest sonda, zobaczcie wyniki xD Takich mamy speców ;) To tylko TVN, ale na stronach o sporcie, piłce g warte sondy tak właśnie wyglądają ;]

1

To jest po prostu porażka.. i takich właśnie mamy fachowców.. Co po kibicach skoro nasi eksperci dawali Lewemu ZP..

9

Ludzie, dlaczego wy się dziwicie?? Przecież Ronaldo zniszczył system w tym roku. Przyczynił się do pogromu Barcelony na Santiano. Real wygrał 7:0 hahahaha xD

widzieliście ten filmik??



jeśli tak to sorki za spam!

11

Atmosfera niezła, oby tak dalej! Pewnie chłopaki mają polewkę z Realu i nurka;)

2

Zapomnieliście o czymś. Ronaldo oprócz PICZICI, ZŁOTEGO PANTOFELKA ma jeszcze FILM! Złota Piłka jego! Ba! Nawet dostanie Oscara!

12

Wczoraj Ceerek pokazał kto powinien zdobyć Złotą Piłkę. To jest Król Futbolu. Zagrał epicko! Jeszcze ta jego cieszynka, wow! Sędzia trochę dał ciała, bo powinny być ze 4 karne......

1

o fuck tego nie słyszałem xD hahahah

2

Po dzisiejszym dniu Król Futbolu pokazał swoją klasę. Złota Piłka jego. Bez dwóch zdań. To była magia.

3

Ten jego płaczący pysk omg !

1

hahahah!!!:D:D Kolejna lekcja jak wykonywać przewrotki xD

1

Wiecie co? Wiele można powiedzieć o komentatorach, ale na pewno trzeba im przyznać, że są szczerzy! Konkretnie potrafią powiedzieć bez ogródek! Ronaldo inaczej nie potrafi strzelić, czeka na wapno;/

1

.I.

1

Realowi się źle gra, bo te koszulki przypominają im o Barcelonie i tym wpie.... ;)

Jak Eibra wygra kupuję ich koszulkę xD jak ktoś ma to proszę o linka do stronki xD

3

Donie!

@mich_l --> to jest równy gościu jak mówisz! Potrafi odpalić torpedę! Jeden z nielicznych tutaj walczaków, który potrafi i nie boi się dowalić kremowym, Ceerkom itd. Ironią, żartem, na serio.. Jak patrzę na niektórych tutaj wielkich obrońców tych madryckich********* to aż coś się robi!

7

Jak Eibar wygra z Realem to chyba sobie kupię ich koszulkę heheh xD

Trzymamy kciuki za nich!!

1

Brawo!!!!!

Leoś nie miał dzisiaj szczęścia! Jednak jakoś mu wymęczyli bramkę. Musi się w lidze dobrze poczuć i zacząć strzelać!

W tym momencie 9 punktów przewagi nad białymi. Byłoby perfekcyjnie jakby tak zostało!! ;) Znowu poniedziałek byłby przeprzyjemny xD

1

Ale i tak Lewy Złota Piłka według naszych speców, nie inaczej.

1

To normalne ;) I znaczy, że przeżywasz! Ja również czasami coś pod wpływem powiem. Ostatnio banik był hehe xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?