NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co zrobisz? Barca też zachowała się jak pipka. Złożyła odwołanie za Suareza ale nie złożyła donosu na tego ********a.
1
Chcieć to sobie może! Lepiej niech nikt za nim nie idzie. Nakupuje, kilka osób pójdzie za nim a on po roku się znudzi futbolem, brak motywacji i pójdzie gdzieś, gdzie mu dadzą więcej sary. Tyle.
1
Nie, ale wyobrażam sobie 11 Ronaldów ;D
1
hahahhaha xD Zaczarowałeś ;d
30
Każdy jeden z tych rzeźników jest żałosny. Nic nie ugrają w rewanżu, kartki się posypią. Wiecie jak się odpłacą? Dadzą dupy Realowi ;) Wpuszczą sobie z 10 bramek. Pytanie. Dlaczego z nimi tak agresywnie i chamsko nie grali? Podkładacze.
1
No, niestety nie mogę przejrzeć wszystkich info ;)
2
Nie wiem czy to juz tu było, ale napiszę ;)
Luis E.: "Sprzeczka w tunelu? Śpiewali kolędy" hehehe xD
1
Haha, a może z Krystyną? A nieee.. łona jest zakochana w bokserze..
2
Dokładnie. Nie patrząc na to jak się uzupełniają na boisku. Nikt na nikogo nie się gniewa i nie macha łapami ;] Zresztą to było do przewidzenia. Jakiś czas temu nawet fioletowi nam zazdrościli tercetu, ale po takich artykułach i głupich statystykach to zdania szybko się zmieniają ;) Co zrobić. Teraz liczą się tylko i wyłącznie GOLE ;) A u białych przede wszystkim.
2
Buahaha! Nie mogę. Obok wczorajszej komedii tych espaniolowych rzeźników to jeszcze Asik nas zaskoczył ;) BBC>MSN ;) A niech sobie mają! gadać zawsze można. I znowu patrzą tylko na gole, nie inaczej xD
1
Powiem Wam tyle. EMOCJE MASA to są prawdziwe derby ;) Za dużo chamstwa, przede wszystkim ze strony ESPANIOLU, ale ogląda się fajnie!
No i 2:1 i teraz można się na nich wypiąć. A ten bramkarzyna to jet porażka z każdym szuka zwady, debil.
25
Nie wiem co was śmieszy jeśli chodzi o Hazarda? Owszem, nie gra na miarę oczekiwań, ale to jest ogromny talent i potencjał. Zdziwicie się jak odpali ;)
1
Komentarz usunięty
30
Sędzia i Cristiano ratują Beniteza?? Tiaaa.. a sędzia ratuje Cristiano. Nie wiem jakiego oni mają farta z tymi karniszonkami. Żal. Cóż, ważne jest to, że mamy nad nimi przewagę i kolejny rekord pobity = 180 goli xD
Real ostro walczy o Puchar picziczi.
2
Nie wiemy, ale na pewno Kapitana z Bokserem tak ;)
11
Trudno się z tym nie zgodzić Panie B ;)
2
Tak, dokładnie.. jakby miał natchnienie to popisałbym sobie z kolegą missionv, ale niestety, z takimi monologami i racjami ciężko dyskutować. Nie raz tutaj były takie nawet kilku miesięczne dyskusje, ;) Ja nie dam się w to wciągnać ;)
2
Ło matko człowieku... ogarnij trochę, bo to już podchodzi pod spam.. Ok, ok, masz swoje racje. Nikt nie dyskutuje. Poza tym nie wyolbrzymiajmy wszystkiego. Masz swoje racje i to szanujemy ;), ale nie musisz prowadzić komentatorskiego monologu...
Do jednego się odniosę do bramki Zidana, piękna, genialna, ale chyba zapomniałeś w jakich momentach trafiał Iniesta;)
powodzenia i Wesołych Świąt!
1
Z reguły nie piszę nic takiego bzdurnego, ale skoro mamy tutaj taki kącik rozmów na rożne tematy to zapytam ;)
Gra ktoś w Wota? (World of Tanks) Jedyna gra w którą gram i uznaję. Być może jeszcze jakiś kibic Barcy w to gra ;]
3
To nie jest trudne do pojęcia, nawet całkiem normalne, ale jak się jest profesjonalistą to trzeba to godnie przyjąć i czekać na swoją szansę.. a nie już jakieś plotki, że się wkurzył i nie był za bardzo zadowolony po zwycięstwie.. to nie jest fajne. O ile to prawda, rzecz jasna.
W lidze już zagrał pod nieobecność Claudio, nie były to dobre występy. Oczywiście, wina obrońców, nawet jego błędy. Puchary powinny być jego?? Nie rozumiem? To właśnie Claudio powinien mieć pretensje o zeszłoroczną LM, gdzie nie zagrał.. i co z pucharem, medalem? Wybacz, ale na obecną chwilę nie widzę innego rozwiązania jak Bravo nasz podstawowy bramkarz i na szczęście nie tylko ja ;)
Mats jest genialny z wielkim potencjałem, ale czas na niego jeszcze przyjdzie.
2
Może jest, może nie jest, ale niech lepiej będzie cierpliwy i nie zachowuje się tak, bo to mu na dobre nie wyjdzie. Mimo, że zagrał ostatnio b.dobry mecz to i tak jest daleko za Claudio, który daje nam niesamowity spokój i stabilność. Tego teraz potrzeba! LE tak wybrał i nie powinien się wkurzać. Tyle. Czas na niego przyjdze. Poza tym ma Ligę Mistrzów a to nie byle jakie rozgrywki.
75
Powiem Wam szczerze, że trochę szkoda mi jest Beniteza.. może i ma jakiś tam swój przebiegły plan na wszystko, ale z takimi gwiazdeczkami to ciężko jest. Jeden się obraża, drugi nie chce grać, trzeci jest smutny, bo nie gra na swojej pozycji.. za mało minut, baluje, latają na romanse, itp itd.. sorry, ale taki bałagan to mało kto potrafi ogarnąć. Myśleli, że co? Przyjdzie i od razu zgarnie wszystkie puchary? Trzeba czasu.. Osobiście nie jestem fanem Benka, ale o wszystko jest posądzany i obrażany.. na pewno nie jest mu łatwo.
30
Higuain w niesamowitej formie, ale co z tego.. przyjdzie jakiś ważny mecz w reprze i znowu będą strzały w kosmos i pudełka.
5
O matko.. Ty to jesteś jakimś trollem chyba.. Wtrącę się, bo to jest żałosne co piszesz. Po pierwsze jak pax napisał.. kompletnie nie czytasz tego, co kto pisze i to już Cię zdyskwalifikuje. Po drugie co chwilę piszesz to samo.. fakty do Ciebie nie przemawiają tylko Twoje odczucia, bo widziałeś coś "niejednokrotnie". Tiaa...
Możesz mieć swoje zdanie, ale nie gadaj głupot. Zidane sam wygrał wszystko.., brawo. Iniesta dzięki drużynie ;) Wychodzi na to, że Zidane to jest indywidualista i potrafi wygrać turnieje sam w pojedynkę. Brawo!
Napisałeś do paxa: "widać cały czas nie zrozumiałeś tego co napisałem
rozumiem Twoje argumenty ale mi w ogóle nie chodzi o zdobyte trofea z reprezentacją
wiem że to jest ważny aspekt ale są też inne wazne czynniki przykuwające wzrok :) " --> moje pytanie. Jakie czynnik przykuwają Twój wzrok ;)?
2
"Jak każdy może zauważyć, Messi, Neymar i Suarez grają jeden dla drugiego. Tak nie jest w Realu Madryt. Jeśli Cristinao nie strzeli gola, a wiemy, że to doprowadza go do szału, to robi w szatni burdel".
--> Youri Djorkaeff
32
I najlepszym bramkarzem Świata w tym momencie! Nie inaczej!
18
Fajny artykuł na temat filmu Ronaldo ;)
"Już w pierwszych scenach słyszymy, że celem piłkarza nie jest zdobycie tytułu Mistrza Świata czy kolejny trumf w Lidze Mistrzów. Ronaldo marzy o jednym - o Złotej Piłce, nagrodzie dla najlepszego piłkarza. Co ciekawe, często mówi o sobie w trzeciej osobie: "Ronaldo ciężko trenuje", "Ronaldo dokonał". Przynosi to na myśl osoby o narcystycznych osobowościach, jak chociażby Aleksandra Łukaszenkę, który od lat używa wobec siebie właśnie takiej formy. "
"W filmie scen drużynowych niemal nie ma. Jeżeli pojawia się scena treningu, to właśnie niezmordowany Cristiano po raz kolejny posyła piłkę do siatki trenując "po godzinach". Bramki też zdobywa po indywidualnych akcjach. Jest tylko jedna scena podnoszenia pucharów w Hiszpanii czy rozgrywkach międzynarodowych. Prym wiedzie wymarzona Złota Piłka - "najpiękniejszy moment życia" jak mówi do kamery gwiazdor Realu. Piłkarz opowiada również o tym, że dzień ogłoszenia wyników plebiscytu jest dla niego bardziej wymagający niż mecz, bo męczy go nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. "
"Nie ma za to tam miejsca na porażki. Cristiano mecze wygrywa, drużyna przegrywa. Nie odwrotnie. Przecież, jak stwierdza Cristiano, Portugalia grałaby lepiej, gdyby miała jeszcze dwóch, góra trzech Ronaldo. Brazylijskie Mistrzostwa Świata? Winna kontuzja. Do tego Cristiano to prawdziwy bohater, lekarze bowiem zalecali odpoczynek, a on wolał ryzykować swoją karierę. Dla kraju. Przymioty Ronaldo można by zresztą wymieniać po obejrzeniu filmu całymi dziesiątkami."
http://natemat.pl/162843,obejrzalem-film-o-cristiano-ronaldo-za-kilka-lat-beda-go-pokazywac-na-przegladzie-tandety
3
Biografia Ronaldo. A tak na poważnie to bez Kevina nie ma Świąt ;p
6
Hehe, dokładnie.. nikt by o tym nie mówił i olał, ale tak jak mówisz jak nastrzela ogórkom to potem porównują go do Leo, stawiają na równi albo nawet wyżej. To jest irytujące i zawsze będzie o tym mowa i gadanina. Jak mu nie idzie to ma kontuzję i grał z bólem. Jak ciśnie z pachołkami to uporał się itp itd.. pfff
8
Higuaita nadal to potrafi :)