NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dokładnie. To jest właśnie takie mylne.. ale trudno.. ksiżniczka strzeliła już 4 gole i trudno.. za rok też już w tym momencie jest w TOP3 na 100 %. Teraz ma już 11 bramek, masakra.. co zrobić? Taki sport ;)
1
Nie moge z tego malmo... Taka piłka wpada to żal...
2
Ale to Malmo to ogorasy...
1
O matko a ta księżniczka pierwsza do sędziego z pretensjami o karny...
1
Widzisz? Masz co chciałeś ;)
A co nie wielbisz go? To po kiego tutaj na forum wrzucasz słowa Milera, który tak ciepło odnosi się do tej księżniczki portugalskiej?
3
Skoro tak Ci to przeszkadza to po kiego tutaj siedzisz i komentujesz? Nie musisz się spuszczać tak jak inni na tej stronie nad wyczynami geniusza futbolu. Nie musisz. Wystarczy, że się spuszczasz oglądając przewrotki Ronaldo i jego pady.
piszesz:
"Każdy kto uważa, że Messi nie jest najlepszy na świecie jest dla was gimbusem, dzieckiem i na niczym się nie zna.Nabierzcie trochę pokory, na prawdę."
a jak inaczej można nazwać kogoś, kto uważa, że Leo nie zasłużył w tym roku na ZP tylko Ronaldo??? Jak? Wielkim fachowcem i znawcą? Sugerujesz się słowami Milera, który uważa, że zasłużył jak nikt inny?
2
Sir Alex Ferguson:
"Ronaldo to największy profesjonalista jakiego widziałem w życiu. Miał jednak w sobie te "latynoskie" nawyki. Kiedy przyszedł, był "nurkiem", jednak dało się to naprawić. Po półtora roku już nie symulował, ale prasa widziała swoje."
źródło: as.com
Widzicie? Ronaldo teraz też nie symuluje. To prasa widzi swoje ;)
35
"Najlepszy na świecie nie musi być indywidualistą" - if u know what i mean! Zgadzam się z Danim!
11
To co? Aby to pięknie wyglądało to może taki hattrick by się przydał? ;)
4
Hahahaha, niezły wykładzik o masturbacji na jakże ciekawym przykładzie! Uważaj, bo obiektywni mogliby Cię zjeść za to. Faktem jest to, że nie tylko dla Ciebie, ale dla wielu fanów Ceerki PICICI jest ważniejsze niż Majster Hiszpanii ;)
7
Słuchajcie, co Wy się dziwita? Przecież to jest wyczyn strzelić takich mistrzom jak Malmo! Nie ma co! Można po 2 meczach z takimi gigantami Królem Strzelców LM? Mozna!
3
Dokładnie. Wielki Król Futbolu nastrzela jak co roku ogórasom w LM i już jest najlepszy na świecie. Żałosne to wszystko. To jest raczej pewne, że strzeli co najmniej 2 bramki i znowu będzie główny kandydat do ZP, bo jest najlepszy w LM, 2 picicia ma i CH!
A jutro w marce, polskich onetach i polskich tvpekach wielki KRÓl, MISTRZ, Lewy nie będzie potrzebny hahaha, żal!
0
Na pewno lepsze, bo Ronaldo nie ma w ogóle.
1
Że niby ja to Don? Hahah, coś ty! Gdzie mnie to wielkiego Dona. Przytoczyłem jego słowa, strasznie mi się spodobały xD
3
Jutro narzeczona kickboksera byda na ustach całego świata, albowiem będą grali z cienkopisami z Malmö, czyli księżniczka portugalska byda walił cienki stolec, w cienkie sznurki i w cienkie naleśniki z Malmö ;] ha!
1
Hahaha, leżę xD Jak widzimy to w Realu sami aktorzy. Plejada gwiazd ;D
3
Benzema: „próbuje się zniszczyć mój wizerunek, jednak będę sobą do samego końca” --> tiaaa.. i tak będę szantażował kolegów i tak będę kręcił filmy.
3
nie, no ładna, ładna, coś tam tłumaczyłem hehe;) To prawda, takie osoby się szanuje. Przegląd Sportowy? Szkoda słów;)
5
Dokładnie! Najgorszy jest właśnie ten brak obiektywizmu. Niektórzy "nasi" fachowcy dawali Lewemu ZP a to jest już po prostu chore i nie chodzi o własne zdanie... to jest po prostu ogłupianie ludzi. Potem jest takie przekonanie wśród normalnych ludzi, że to wszystko korupcja, że nie wygrał, nie został nominowany, bo jest z innego kraju..
...taka śmieszna sytuacja wczoraj mnie spotkała. Była u mnie znajoma, która zapytała o mecz Barcelony, z kim grała itp.. a następnie co? Pytanie: "A co z Lewandowskim? Dlaczego nie został wybrany. Przecież chyba grał dobrze" ;) I weź tutaj tłumacz.. ;)
1
Hahaha, dokładnie tak.. jak to napisałeś zwiewny i przyjemny meczor treningowy ;) Podejrzewam, że teraz to określenie aspirtyna BBC będzie bardzooo popularne. Zupełnie tak, jak Kapitan Grzmot, prześcieradła, kremowi, itp itd ;)
Cierpisz na kacorka? No to nie jesteś sam ;)
69
Aspiryna BBC - nosz to jest żałosne ;) Na ból dupy nie pomoże aspiryna. Musita wziąć specjalną maść;]
Barca? Dlaczego zawsze z nami jakieś drużyny muszą się przełamywać? wrrrr.. trudno, remis.. stracone pkt, ale dobrze, że to z Valencią a nie z jakimiś ogórkami. 2pkt nadal są;)
3
I znowu nie ma Claudio.. epic...
8
"Cristiano nie zasługuje na bycie wśród trójki finalistów." --> brawo Dani! Teraz musimy czekać na odpowiedź Gutiego. Zapewne się odniesie do tych słów ;)
10
Kto jak kto, ale Alves i Pique to potrafią doj.. tym kremowym prześcieradłom! Tak jest! Nie ma usprawiedliwienia :)
3
i pytki, hahahaha xD
1
Jakby tak się stało to byłoby idealnie, ale raczej nie brałbym tego w ciemno ;) , ale scenariusz jak najbardziej ciekawy xD
3
Panie! Zapomniałem i Ty również. A gdzie w tym wszystkim ten taki mały Argentyńczyk? Wiem, że na nic nie zasłużył, bo jak to mówią.. za co? Za kontuzje? ;] No, ale myślałem, że gdzieś go jakoś umieścisz......
3
Skąd Ci się to bierze? Hahaha xD Przygłup roku? Całkiem możliwe! "Ciota MVP" a ja myślałem, że znowu zostanie najulubieńszym piłkarzem xD
7
Hahaha, zaraz będzie UEFALONA, FIFALONA itp.. ;D Nawet jak to trza się na to wypiąć!
2
http://fangol.pl/view/133949/perez-rozpoczal-rozmowy?autoplay
hahaha Perez działa xD