2

"Ognisty podmuch 2", "Żelazna pompka 2" - to byłyby hiciory! Oglądałeś już jego film? Z tego co słyszałem to byłeś na premierze? ;p

3

Jak widzę nie wiesz o co chodzi z tym "napompowanym" gościem ;) Ave!

2

Czyli co? Złota Piłka dla Ronaldo. Aby mieć takie MIĘŚNIE trzeba ciężko pracować i być nieziemsko ambitnym! Wypracował to.

http://s2.dmcdn.net/ItJm8/1280x720-iB1.jpg

2

I tak powinno być, nie inaczej! Widać, że przeżywasz i o to chodzi. U mnie jest identycznie. Jak się zaczyna mecz to mnie automatycznie telepie i zimno się robi xD haha Czasami taki stan trwa przez całą połowę, no chyba że padnie jakiś gol to emocje momentalnie eksplodują ;p

2

Piękne obrazki trenujący Leo ;) Miejmy nadzieję, że zagra chociaż kilka minut! I oby nic się nie stało.

U nas na stronie w lewym górnym rogu KAPITAN GRZMOT ubrany! Na okładce ASA w praktycznie identycznej pozycji ROZEBRANY, hahaha dziwny traf ;]

2

Tło jak tło.. wchodzę z rana i co widzę .. Kapitana Grzmota, ha ha! Przez chwilę pomyślałem, że pomyliłem strony. Dobrze, że redakcja nie dała zdjęcia z jego cieszynką ;]

5

Jeżeli będzie grał tak jak w ostatnim meczu przeciwko Brazylii to taaak! Zapraszamy! ;]

3

Królowi Futbolu wystarczy 10 min i zrobi różnicę ;)

3

Lewandowski ski ski ski oh szpaku :p No to many Zlota Pilke dla Polaka.

3

To co Zlota Piłka dla Lewego?:)

1

"..co jest dobre, byłem też najlepszym strzelcem w Europie…" No tak masz Pichichi i może lepiej się zastanowić czy przypadkiem ZP nie powinna trafić do Ciebie.

2

"Nie wliczaj złotych piłek" - żartujesz? haha.. Powiedz to temu zarozumialcowi z Portugalii. Co ma w takim razie wliczać, PICHICHI? Wymyśl coś. Nie masz argumentów i od razu idziesz w stronę Benzemy (z przymrużeniem oka)..

2

Tak to wygląda: "Na kolana, no juuuuuuuuuuuuuuż".

1

To prawda.. te wszystkie reklamy z Kotem są tandetne. Nic śmiesznego, żałosne..

1

Komentarz usunięty

4

1. „Jeśli mam być szczery, sądzę, że Messi zdobędzie Złotą Piłkę” - nie inaczej Panie Cristiano, nie inaczej. Przecież to Ty jesteś najlepszy to jak Messi? Ha Ha

2. 50 mecz LE z Realem, Leo być może powróci więc co? Hattrick na uczczenie?;]

3. "Marca skupia się na ogromnej jedności pomiędzy Benzemą i Cristiano, którzy bardzo się wspierają w trudnych momentach. Zawodnicy Realu mogą liczyć na wzajemne wsparcie osobiste, a także sportowe. Ten „zabójczy duet” ma wrócić do gry na mecz z Barceloną." --> no jak Benzeme dostanie przepustkę to czemu nie ;)

61

haha, a to dowcip xD A już większość zdążyła go polubić ;p

1

tiaa.. ich najnowszy nabytek xD Doświadczenie się przyda!

14

Zdecydowanie nie. Kosztem Suareza, Neymara?

2

"A powiedz mi czy kochasz oglądać Messiego, który wsławił się golem strzelonym ręką i pięknie to celebrował. Czy ten mały Argentyński oszust też nie powinien zostać moralnie przez odstrzelony przez Ciebie?"

Wsławił, oszust? Jak w ogóle możesz tak napisać? Nawet coś tłumacząc. Po co w ogóle dajesz Lio za przykład? Po to aby bronić Ronaldo i komuś "na nim" tłumaczyć? Ogranij się i wara od niego. Każdy ma prawo kogoś nienawidzić i nie musi szanować. Nie zmienisz tego. A i jeszcze jedno. Nawet jakby Leo strzelił 100 bramek ręką i CIESZYŁ się to co? Zawsze będziemy go bronili. Ty natomiast jak chcesz tak usilnie bronić Ceerke to może trzeba to zrobić na fioletowej, bo ostatnio tam po nim nieźle jadą, nawet jego fanboje.

2

Zdecydowanie zgadzam się z Tobą. Niestety coraz więcej osób na tej stronie idzie w stronię "obiektywizmu". Jesteś prawdziwym fanem Barcy, kochasz jej piłkarzy, bronisz ich, krytykujesz tak powinno być. Wszyscy to akceptują. Teraz weźmy np.: Real i poszczególnych jego piłkarzy.. powiedz coś na nich albo skrytykuj, nie minie 10 min i zostajesz zjedzony, żeś taki a nie inny. Wymagają od Ciebie przykładów i uogólniają. Ja również tak jak Ty nie CENIĘ go, nienawidzę, nie doceniam, bo za co? Nie dość, że jest u największego wroga/rywala to na dodatek taki pyszałek jakich mało. Argumenty, że trzeba docenić jego ambicje itp to do mnie nie przemawiają. Jest na świecie wielu bardziej ambitnych piłkarzy, ale się tego nie widzi, nie są tak medialni. Niech sobie będzie kim będzie i nikt nie powinien nikogo zmuszać do szanowania itp. W ogóle nie rozumiem jak można tego Grzmota bronić? Kompletnie tego nie rozumiem.

2

To oczywiste, spokojnie. Zagra na orliku z chłopakami i sprawdzi co z kolanem ;] Nikt nie jest głupi, żeby wpuszczać Leo na całe 90 min. Zagra na pewno, myślę że ze 20 min, w zależności od wyniku.

Podejrzewam, że jakby 21.11 to byłby mecz reprezentacyjny to gadałby co innego. Naród nie docenia Leo i radźcie sobie sami.

5

Nie wiem czy to tu było, ale trochę humoru się przyda. Piłkarze Barcy na premierze filmu Ronaldo ;) Wygląd Bale - mistrzostwo hahah

3

"Oznacza to, że Messi oszalał na punkcie powrotu do gry wspólnie z Suárezem i Neymarem." hehe OSZALAŁ. Kolejna motywacja!

2

Miejmy nadzieję, że Lio zagra chociaż ze 20 minut ;) Zdrówko jednak najważniejsze. Jedynym plusem tej kontuzji jeżeli w ogóle można tak powiedzieć to jest to, że patrząc na Neya i Suareza Lio troszkę im zazdrości i zapewne wróci z jeszcze większą motywacją! Wszystkiego dobrego;)

2

Tiaa.. coś już wspominał w żartach o HOLIŁUD! Może wystąpi w programie "Mężowie" Hollywood?

4

Dokładnie tak samo uważam. Ronaldo się skończył. Owszem, będzie strzelał bramki, ale moim zdaniem już nie zdobędzie złotej piłki, a na tym chyba mu zależy najbardziej, no i jeszcze na tym PICHICHI. Nie ma dobrych podań to nie ma Ronaldo. Nie widzisz powodu? Powiem Ci, że jedynym powodem to jest ZŁOTY BUT. I zapewne za to dostanie 2 miejsce. (oby nie)

4

Ceerka jest TROSZKĘ smutna z powodu meczu - ta jasne. Historia powtarza się, podobnie było z Atletico, no, ale było zaplanowane. Nie ma odwrotu. Źle się czuje w Madrycie? Wystarczy, że zagra słabo, nie strzeli gola, spadnie na niego fala krytyki i już czuje się nieszczęśliwy i smutny.

1

Dobre to było xD Miałem z tego ogromną satysfakcję ;p

6

Ostatnio więcej czasu spędza w solarium.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?