NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To prawda. Liverpool byłby dla niego idealnym miejscem. Tam byłby szanowany i czułby wsparcie nawet po wpadkach. Real? Sami wiemy jak jest;) Dno, dno i jeszcze raz dno! Ahojka ;]
2
Zgadzam się. Jak każdy chce być najlepszy, doceniany.. Sama jednak wiesz jakim klubem jest Real.. wydaję mi się, że prędzej czy później kogoś sprowadzą i Navas pójdzie w odstawkę.. mimo wszystkich jego zasług i dobrej gry.
1
I tak trzymać! Ten "Pan" lepiej niech zajmie się kręceniem drugiej części tego hiciora nad hiciorami, kto wie, może teraz karierę zrobi w HOLIŁUD!
1
Wiesz.. nie chodzi o umniejszanie jego zasług. Gdyby nie on to Real miałby już z 12pkt straty jak nie więcej.. i to tylko jemu zawdzięczają. Chodzi o to, ze po kilku udanych meczach w jego wykonaniu większość ubóstwiała go, najlepszy na świecie itp itd. Nie chodzi tylko o stronkę fcbarca. Cały czas mówiłem, spokojnie. Przyjdzie lepszy zespół i zobaczymy ile 100% sytuacji wybroni.. i co? Obrona jak obrona.. popełniała błędy również w poprzednich mecz a mimo to potrafił wybronić.. z Barcą tak łatwo nie było ;]
A i jeszcze jedna sytuacja. Nawet komentatorzy z Ilewen pieprzyli głupoty o tym coś że Bravo prawie tak jak Keylor.. - coś w ten deseń. Obejrzę jeszcze raz ten mecz i dokładnie zapiszę o co chodziło. Tak czy inaczej znowu wszyscy zapomnieli kim jest Claudio i co robił w tamym sezonie.. Bravo > Navas.
4
Onecik! Toto jest dobre ;)
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-cristiano-ronaldo-postawil-realowi-madryt-skandaliczne-ultimatum/vn6ljq
63
Spokojnie, ludziska! Realek się jeszcze nie skończył. Teraz przyjdą mecze z : Szachtarem, Eibarem, Cadiz. Wielki Real powróci. Ronaldo nastrzela po 5 bramek i znowu będzie Powrót Króla, Złota Piłka jego. Navas najlepszym bramkarzem na Świecie, nie inaczej. A na mikołajki Getafe da im prezencik ;]
2
Hehehe, akurat jego temat ominąłem, bo każdy wie, że to kompletny niewypał. Ten mecz to jak dla mnie była jego jedna z ostatnich szans. Nawet LE nieźle się wkurzył, bo manitka była blisko.
@ViscaElLeo, przeczytaj trochę komentarzy po meczu to zobaczysz którzy.. może niedosłownie, ale zrozumiesz o co chodzi. Tak czy inaczej h im w d!
2
Wiesz co? Tych *******, którzy tak piszą o Leo to życzę smacznego: .I.
Nie idzie tego pojąć. To "SO" jakieś mondzioły, które żyją chwilą. Wczoraj piękny mecz, Leo niepotrzebny, do sprzedania. Za tydzień jak uratuje nam dupę to mowa będzie całkowicie inna.. i tak jest cały czas. Nikt kurde jednak nie rozumie tego, że Leo wrócił po kontuzji. Jego pierwszy mecz!!!!!! Jzs.. nawet doznał kontuzji oczywiście po pięknej własnej akcji, przy której mógł strzelić gola.
Donie trza olać to tałatajstwo i wypiąć się bardzo mocno. Ja niektórych "znanych" tutaj userów zapisuję i jeszcze kiedyś niektórym wypomnę kilka rzeczy!
27
Poniedziałek. Ajj.. niesamowite uczucie wrócić po tak wspaniałym weekendzie! To mój pierwszy komentarz po meczu. Wolałem nic nie pisać, bo podejrzewam, że dostałbym bana ;] Emocje były nieprawdopodobne!
Dzisiejsza prasa? Po prostu ekstra! Zresztą jak każda dobra wiadomość ;)
Real? Nic się nie stało, Realku nic się nie stało! To tylko 4:0 Quattro! Dzięki Munirowi nie ma Manitki.
Barca? Nie spodziewałem się tak dobrej gry, naprawdę! Każdy piłkarz Barcy pozytywnie mnie zaskoczył, magiaaa była!
Bravo? Kurdę, no to jest prze KOZAK! Ktoś ma jeszcze wątpliwości kto u nas ma bronić? Tym razem też miał farta? Też dzięki obronie wyciągał takie piłki? Ale co tam, że to bronił nas wiele razy.. Mats powinien grać i tyle. Bez argumentów..
Ronaldo? Na temat tego Pana zostało już wiele powiedziane. Jest taki rzadki, że nie mam pytań!!!! Według mnie on jest dużym osłabieniem ;) W tym momencie Ney, Suarez go zjadają. Tyle w temacie, a dla wiernych obiektywnych obrońców tego pana na tej stronie radzę "***************************"
powrót Króla Królów? Leo? Oczywiście potrzebuje jeszcze trochę czasu, ale mimo wszystko zagrał dobrze! Ta jego kluczowa akcja była bombowa! Przykro patrzeć na to jak większość tutaj osób go skreśla.. i może pleść takie kocopoły, że jest niepotrzebny, że osłabił grę? LUDZIE, on wrócił po kontuzji! TO JEGO PIERWSZY MECZ!!!!!! Ogarnijta się!
Cóż więcej.. życzę wszystkim miłego dnia. I chodzić z podniesioną głową!!! ;)
2
Idź lepiej pooglądaj sobie przewrotkę Ronaldo i jego dryblingi! Na wczorajszy mecz również możesz luknąć ;]
1
Ło ludzie, tia.. na 1 stronie Lewy ;)
2
Oby Benzema nie dostał przepustki. Może ma jakiegoś Asa w rękawie i jakąś sex tape na któregoś naszego zawodnika, no no!
A tak na poważnie to jeszcze kilka godzin.. jeja! Co to się będzie działo!!!!
6
I niech tak zostanie. Niech to Real będzie faworytem! Zawsze fajnie będzie jest sprawić niespodziankę ;]
34
No to jak Leo bije rekordy to nie inaczej jak hattrickiem!!!
30
"Zuchwałe byłoby lekceważenie Realu. Oni zawsze są potężnym rywalem, z najlepszymi graczami na każdej pozycji. To niezwykle skomplikowany rywal, tym bardziej na własnym stadionie."
myślę, że wiele osób na tej stronie powinno sobie wziąć do serca te słowa i na chwilę schować HURRAoptymizm do kieszeni.
12
WoW! Faktycznie Alves ma niesamowite staty! Oby tak dalej i życzymy Ci wielu udanych akcji, chociażby taką jak ta :
6
Co racja to racja. To tak jak mówiło się z Leo, że kontuzjowany i tak najlepszy na Świecie ;]
Kontuzjowany Leo >= Ronaldo w formie.
22
A niech sobie gwiżdżą! Pique ma to gdzieś, powinien jeszcze się wypiąć na nich i tyle.
Na dzień przed klasykiem brak Kapitana G. na okładkach?
2
hahaha, pyta Madrit, leżę!!!! ;) Piąteczka!
17
„Ani ja nie będę szukał barku Ramosa, ani oni nogi Messiego” --> ciekawe jakie było pytanie do Luisa? Tak czy inaczej jakieś durne.
"Borbalan dokonał zmiany jednego ze swoich pomocników liniowych po 22 meczach." --> ha ha ha! Ciekawie się robi, akurat 2 dni przed meczem doznał kontuzji. Widzą, że Leo wraca i zaczynają kombinować?;]
1
Na równi?? Ciekawe w czym???
Daj spokój, kto chce tego zarozumialca? Nawet za darmo bym go nie chciał!
Poza tym myślisz, że pogodziłby się z rolą rezerwowego? ;]
2
Racja. Co zrobisz? Dla większości polskich ekspertów to Lewy w tym roku Złota Gała...
Robben to genialny piłkarz. Wiadomo nie wszędzie był tak decydujący jak w Bayernie, ale kto teraz do tego wraca? Bayern wygrywa, ale mimo wszystko u nas jest pocisk na niego, bo nie podaje.. bo mogli strzelić więcej bramek, bo Lewy mniej strzela..
1
Widzieliście to zapewne milion razy, ale warto wspomnieć sobie jeszcze raz ;) Ajj! To było coś. Jeszcze ten niesamowity komentarz Pełki ;)
2
Przypomniała mi się sytuacja jak Dudek komentował Klasyk. Nie było karnego, bo za linią pola karnego był faul, ale on po obejrzeniu powtórki stwierdził, że "na linii". Pamięta ktoś który to był meczor?
2
Teraz mając takiego specjalistę jak CR11 to możliwe, że będzie kolejny ;]
2
Tia.. to jest łeb.
1
Nie oglądałem meczu i nie widziałem tej sytuacji. LOOOL.. to jest debil. W ogóle o co mu chodziło, temu HAMESOWI? Kolejna gwiazdeczka madrycka kozaczy. Pfff.. O Ceerce nie będę mowił, bo każdy wie na co go stać. Poza tym zaraz mnie zjedzą jego obrońcy.
1
http://www.adidas.pl/messi
1
Podbudowałeś się?
2
PS: Uważaj, bo zaraz mogą Cię zaatakować jego obrońcy, choć zapewne nikt się nie odważy ;]