2

Tiaaa.. chce kupić Sergio Busquetsa.. powiem tyle: i niech sobie kupuje kogoś innego. Guardiola znowu powie, że się wypalił albo futbol nie sprawia mu przyjemności i odejdzie gdzieś indziej a Busiego zostawi i tyle będzie mu potrzebny. Sergio zostanie na miliard procent! ;]

1

Ahaaaa.. już wiem o co biega. O wpis usera Mariuszek? Jest tam taki przycisk: "Odpowiedz" klikasz i odpowiadasz na jego posta ;)

5

A idź zapytaj jego klopa ;)

8

Zły jak zły. Skoro tam lata jak pies to znaczy, że podoba mu się to tykanie ;d

3

Zgadza się, każdy ma inne odczucia co do wyboru ZM ;)

5 asyst można tak na to patrzeć, ale zawsze każdym meczu będzie kilka niewykorzystanych sytuacji. Jakby tak wszystkie okazje wpadały np Barcelonie to mielibyśmy wyniki hokejowe ;)

pozdro!

21

Ronaldo odjechał 'dotknięty' - niech się jeszcze rozpłacze. Dotykany to on będzie na tej wyspie u boksera.

7

Leo 26 pucharków, masakra! Oby w przyszłym roku dobił do 30.

Fuera - WYNOCHA - WY********** ;) hehe nieźle!

3

No, no.. w tym przypadku się z Tobą w ogóle nie zgodzę. Neymar najlepszy? Błagaaam.. nie można patrzeć na 2,3 dobre akcje.. liczy się cały mecz.. co jak co, ale w tym meczu Neymar był słabszy od Luisa i Leo.. no, ale mimo wszystko bardzo dobry mecz w jego wykonaniu i owszem na bramkę zasłużył.

Edit: Częściej brał się za konstruowanie akcji? Częściej od kogo? ;) A z obrońcami do obok Neya to Leo robił z nimi co chciał ;) Dziwne, że tego nie dostrzegłeś tylko skupiłeś się na zmarnowanych sytuacjach Leo...

6

No to teraz:

Granero, Arbeloła, Guti.. - czekamy na ripostę ;)

11

Ja za tymi pucharami dodałbym jeszcze: "HAHAHAHAHAHAHAHHA" albo wstawił zdjęcie maści na ból pewnej części ciała ;) Kto jak kto, ale Pique potrafi walić ironią xD

29

... a Ty jesteś najlepszym piłkarzem świata. Ba! Najlepszym w historii!

5

Ból d*py jest niesamowity... Chłopak przeprosił za gola, a nie miał takiego obowiązku.. niech się cieszą, że to był Leo, bo kto inny to jeszcze by się nabijał albo demonstrując cieszynkę wypiąłby się.

3

Dokładnie, to są buraki vel ogórasy.

1

Malaga wczoraj rozprawiła się z Atleti. Nieźle, nieźle. Piękny jest ten rok, naprawdę!

W Madrycie nadchodzi sroga zima xD

1

Jakie to piękne widzieć naszych piłkarzy na 1 stronach gazet! Na fioletowej lament, że w katalońska prasa tak mało miejsca poświęciła Realowi i jego historycznemu zwycięstwu xD pfffffff!

15

A jednak w tym roku zgarnęliśmy SEXTET! ;)

http://fangol.pl/view/136698/barcelona-jednak-zgarnela

5

Gula masz? Po co się czepiasz kolegi? Taki ma plan to pisze. Nabijanie poleceń to jest jak ktoś wrzuca non stop te same statystyki. Rozumiem, raz dwa, ale praktycznie pod każdym newsem są powielane. Niedziela więc daj sobie na luz i skończ.

1

Prawie identycznie u mnie ;)

1. Wstać.
2. Zjeść śniadanie.
3. Popracować chwilkę.
4. Obejrzeć ostatni mecz (wczoraj nagrywany)
5. Kościół.
6. Prowiant.
7. I finał :D:D

pozdrawiam! ;]

1

hahahahah:D:D Powiem Ci, że jak przeczytałem Twój komentarz to miałem uśmiech na twarzy, zjeżdżam w dół i co? Ktoś napisał: "po co on je kamienie" haha i też sikłem :D:D:D {bez kamienia}

1

"Nie potrafiłem wytłumaczyć dlaczego rozegraliśmy taki mecz. Powiem wam więcej, nie uważam, że Barcelona rozegrała wielkie spotkanie. To nas nie było."

- bo nie było karnych.

2

No to super! Trzymaj tak dalej. Pamiętam, że zawsze matematyka to była moja noga w podstawówce, gimnazjum (same 2). W liceum było dużooo lepiej, ale na studiach? Miałem genialnego profesora, Papę Smerfa! Dzięki niemu pokochałem matmę, potrafił w genialny sposób wytłumaczyć łatwe, trudne zagadnienia! I co? Po pierwszym roku dawałem korki przez całe studia ;p Wiadomo.. do konkretnych działów i zagadnień, dlatego sentyment mam do tej porty. Ucz ucz, kochaj i szanuj naukę a życie Ci odpłaci ;)

4

Eee tam, nie próbuję Cię przekonać, że Suarez jest lepszy od Ronaldo. Każdy ma własne zdanie. Ten znak to moje zdanie ;)

Ronaldo i wzbudzanie emocji? A tutaj masz rację. Nie tylko tutaj, ale wszędzie wzbudza mnóstwo emocji: pozytywnych, negatywnych.. to jest tylko i wyłącznie wina jego EGO. Dawno tak zarozumiałego i irytującego piłkarza nie widziałem.

2

Hoho, fizykaaa i chemiaaa... ;) Najgorsze oceny miałem z tych przedmiotów! Matematyka to też Twój ukochany przedmiot? Brawo. Ucz się jak najwięcej. Na przerwę i inne przyjemności przyjdzie czas ;)

1

Mmm.. składzik niezły, ale Munira wystaw na sprzedaż ;p hehe

3

Pisałeś to już na La Rambla.. dublowanie własnych komentarzy dla poleceń jest dziecinne.. rozumiem jeszcze jak piszą to inni, ale 2 razy to samo.. ?

12

To teraz postaraj się strzelić Suarezem 3 brameczki!

5

"bordowo-granatowy trójząb", "Mimo to Środkowy trwa, naparza i pompuje. Mocniej, słabiej, celniej lub mniej celnie, ale gra i ciągnie do przodu. " --> hehe, jesteś genialny! takiego fajnego określenia naszego trio jeszcze nie widziałem, powaga ;)

8

Jasne, że reakcje byłby inne!

Po 1:
Suarez to "nasz" zawodnik i zawsze będziemy się cieszyć z jego pięknych bramek, dobitek, przewrotek czy karnych.

Po 2:
Ronaldo strzela OGÓRKOM. Suarez praktycznie każdy ważny mecz to bramka. Można Guang nazwać ogórkami, ale jakby nie było to był PÓŁFINAŁ, w którym nie było Neya i Lio.

Poza tym jakby to Real z nimi grał i Ronaldo strzelił te 3 bramki to owszem każdy by po nim jechał, bo strzelił ogórkom, ale dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że byłoby WIELKIE BOOM, że jest geniuszem, magikiem, doprowadził ich w pojedynkę do finału. Zaraz by się nazwał nr1, ZP jego i dlatego.

a tak w ogóle to: Suarez > Ceerka.

1

Hahaha ;p Dobre, dobre xD

11

hahaha, zapewne ;p Wiesz.. On chyba z kobietami nie potrafi... kobiecie trzeba sypać komplementy, a Ronaldo.. niestety.. Sam tego potrzebuje... ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?