1

Dokładnie. Steryd, wyhodowany, stworzony itp itd. Powiem tak: ja ich *********************ę i cały madryt.

3

Też czytałem te komentarze o wyhodowaniu Leo. Po prostu mają gula i ból czterech liter, nic więcej ;)

Messi PIZZA, a Ronaldo zajada się lodami na tej wyspie na którą tak lata.

26

Brawo pax! Artykuł konkret. Szczerze wielu rzeczy nie wiedziałem za co bardzo dziękuję! Świetna robota. Oby tak dalej!!!!!!!! ;]

2

Koooozak to zdjęcie! Już obiegło cały świat!

Szkoda, że tych Piłeczek nie zaprezentuje w meczu z tymi rzeźnikami z espaniolu! Ajj jakby to był mecz z nimi na CAMP NOU ;)

4

Mnie to w ogóle nie dziwi. To jest całkiem normalne. Nasze apelacje nigdy nic nie przyniosą. Po dzisiejszym meczu jak któryś z tych ogórasów złamie naszemu nogę to wtedy może to zauważą.

I co? Cioty przegrywają z takim Eibarem a znami będą sobie flaki wypruwać aby dobrze zagrać. Pachołki.

2

Pogba chcę grać z Messim, Zidane chce Pogbę. Zidane, odpuść ;)

2

No niby przegięcie, ale to jakiś chłystek strolował Ceerkę. Szacunku do takiego pomnika mieć nie musi, bo to nie jest żaden Święty albo zmarły. Ludzie niszczą przystanki, śmietniki, ściany, samochody, autobusy i nikt z tym nic nie zrobi.. ba! Nawet niszczą pomniki na cmentarzu.. oczywicha, potępiam takie zachowanie.

2

No muszę Cię wywołać!

@Don-Corleone!

Lionel Messi zdobył 5 Złotą Piłkę, Twój ulubieniec a Ty się nie udzielasz? Co jest? Zapodaj jakąś torpedę :D Ciśnienie zeszło, co?

4

i jak to Leo ma w zwyczaju. Przed zdobyciem ZP hattrick to teraz też poprosimy o 3 brameczki ;]

11

.... i znowu ta epaniolowa dzicz.. oby teraz było spokojniej. Oby chłopaki roznieśli na bramce tego PAŁA.

1

Widział ktoś może albo wie czy był pewien bokser na gali? ;p

3

Hahah, dokładnie. Coś Ty, prędzej by się zapluł.

10

Nie było w tym nic dziwnego. Zachował się jak profesjonalista, po prostu. Inni zapewne też mu gratulowali po gali, nie inaczej. Pierwszy raz podał mu rękę? Prosze.. nie wiemy co się działo po gali. Nie musi przed kamerami tego robić.

1

Dobry ten deser :p

Piękne obrazki, piękne... 5 ZP dla naszego Boga Fubtolu stała się faktem! Teraz czas pracować na 6! ;) uf

2

Trochę tak, szczególnie że każdy jest jaki jest. Raczej za wygląd nie dają ZP. Tak czy inaczej żaden problem się przemalować ;p

7

"Jedenastu leworęcznych piłkarzy zdobyło Złotą Piłką, wśród niech Leo Messi." --> nie powinno być lewonożnych? Mmm..

3

Miałem Cię olać, ale odpiszę. Skoro gazetki o tym trąbią to dodaje takowe komentarze ;) Mam kompleksy. Założyłeś konto aby robić przytyki? Zmień lepiej nick na kremowy.

1

hehe o patrz faktycznie ;p

6

Dokładnie. I to jest przykre, bo teraz bardzo dużo osób nie patrzy na kreowanie gry, asysty, dryblingi, kluczowe zagrania.. liczą się gole i tyle. HOY, że połowa to patelnie i karniszonki z ogórkami ;]

33

"Miniony rok pod względem indywidualnym należał do Cristiano, ponieważ to on strzelił najwięcej bramek na świecie – 57. Messi trafił do siatki 51 razy." źródło: rm.pl

Skoro takie rzeczy piszą admini to nie mam pytań.. wyznacznik bycia najlepszym indywidualnie to gole. Pfff.. już nawet kanadyjka się nie liczy ;)

2

W Realu już wszyscy zadowoleni z ZZ.. no to było to przewidzenia ;) Za Beniteza Real wbił 10 bramek. Niech dalej pompują balonik. Przyjdzie silniejszy rywal to się wszystko okaże;)

3

..... jak to napisał SPORT 5 Złota Piłka dla Leo "y hoy" czyt. " i ch*j"!

1

Dokładnie. Chłopak napisał co będzie robił co jest sympatyczne i ciekawe a sępy "japkowych Haribo (określenie @Don-Corleone)" muszą się przyczepić....

13

I znowu. Nie wiem czy to już tutaj było, ale podzielę się tym ;) Sorki jeśli to było.

Leo strzelając pierwszego gola z Granadą dostał podanie od Ardy, który ma numer "7". Strzelił tego gola w "7" minucie i "7 sekundzie" oraz był to 7 gol Leo w lidze ;) Szczęśliwa 7 ;)

4

Niemożliwe! Wchodzę na La Rambla z zamiarem napisania "Dzisiaj Leo Manita Złotych Piłek itp" a tutaj user @Piotr,1995 wyjął mi to z ust ;) hehe, pozdrawiam i trzymamy kciuki! ;]

1

I co? Nie ma nic lepszego dla Leo niż hattrick przed wręczeniem 5 Złotej Gały xDBrawo!!!!!!

5

Piszesz takie głupoty, że szok..

0

Komentarz usunięty

2

Oceny praktycznie zawsze są z opóźnieniem. To jest zrozumiałe i nikt nie ma pretensji. Wiadomo, nie ma tutaj robotów i każdy ma swoje życie, ale nie rozumiem jednego.. pax nieraz oferuje się z pomocą przy ocenach bądź sam by je napisał, dlaczego nie jest to brane pod uwagę? Uważam, że zrobiłby to dzień po meczu albo nawet wcześniej.. nie wiem czy są to jakieś zasady, że ocenia tylko redakcja czy co, ale każda pomoc jest dobra.

2

Mmm.. no właśnie. Pax, dlaczego komentujesz już ocen? W wielu przypadkach Twoje oceny były o dużooo lepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?