NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiecie co? TO już nawet nie jest śmieszne.. to jest po prostu zwykłe podkładanie się.. Kurdę, no po prostu to chore. Z nami sobie flaki wypruwają a tutaj 15 min nie potrafią się bronić, utrzymać piłki..
Najgrosze jest to, że takimi meczami to sobie niektórzy nabijają statystyki a potem porównywani do np naszych zawodników ;] Ale cóż.. king of ogórek rządzi!
6
Gigi ;)
1
Zawieszenie kary to nic nie oznacz, spokojnie. Zobaczymy jaka decyzja zapadnie, ale na pewno nie mogą niczego odwołać. Na to liczę!
Vamos Barca! Vamos TODOS!
1
Ma ktoś może linka do meczu Francja Dania? Online!
1
Mam tak samo, ale nie wiem czemu ;/ Jakoś nigdy mnie to nie interesowało, ale dobrze byłoby się dowiedzieć. Także REDAKCJO dołączam się do pytania: @dawidinho
1
No to Valencia!
1
1 mecz u siebie Barca? ;/
6
A jak! Rośnie dam pretendent do walki z Wilderem ;)
49
Biedaczek.
1. Zakaz wyjazdu do miłości życia.
2. Bale chwilowo najdroższy na świecie.
3. Komisja dyscyplinarna uwzięła się na CEERKE, wzięła go pod lupę.
4. Zazdrosny o Neymara, czuje się zmęczony.
5. Lewy na okładce.
ile człowiek może znieść. Tego się nie da opisać. Współczuję.
2
Oby nie, teraz musimy wynegocjować kontrakt życia. Kurdę, najlepsza drużyna świata a faktycznie nie potrafią się dobrze sprzedać ;/ Miejmy nadzieję, że teraz będzie dużooo lepiej, szczególnie że pensje naszych zawodników są ogromne!
9
„Cristiano, zazdrosny i arogancki. Męczy go zainteresowanie Neymarem” - hahaha ciekawe ile w tym prawdy, tak czy inaczej brechta z niego, chłopak niedługo się załamie!!
140 melonów robi wrażenie.
1
W kolejnej rundzie Celta zmiażdżyła „pogromców” wielkiego Realu – Cadiz. ;)
pogromców, hehe dobrze napisane xD
3
Aż chciałoby się złożyć Ci życzenia, hehe
Komentarz jak najbardziej ok, jakby nie było to jest ciekawostka! Jakiś czas temu też ktoś napisał coś podobnego, ale w inny sposób i został zjechany. Jak napisał Piorun niektórym trzeba dystansu ;) La rambla powoli staje się źródłem statystyk a nie rozmów.
3
Sojusznik sojusznikiem, ale niestety z nami każdy gra mecz życia ;) Na szczęście na razie jakoś sobie radzimy! Za wielu to nie mamy.
3
Hehe, no to uważaj, bo przebywanie tam źle wpływa na człowieka, choć czasami można się pośmiać z komentarzy, zresztą tak jak u nas ;)
4
Oj kolego, nie zrozumiałeś ironii ;)
2
..... ale i tak powinien zostać ukarany za ośmieszanie i symulkę, nie inaczej.. !
1
Nic złego :D Gorzej byłoby z Tobą jakbyś tego nie lubił. Osobiście wolę jak KOBIAŁKI mają na czym siedzieć xD
1
Hehe, dżordż = pryszcz! Pocisk! xD Chyba chodziło Ci o tyłeczek Sereny a nie Venus? ;]
1
Hahaha, zgasiłeś wielkiego Dona xD Zobaczymy co zaraz spłodzi xD
1
Jasne, że oglądam! Bardzo lubię jej tenis. Hahaha, moc i siła załatwia sprawę? Błagam. Serena technicznie jest zła? Siła siłą, ale bez dobre prezycji to gówno byłoby z tą jej siłą.
U facetów też moc uderzenia załatwia sprawę??
13
Czytając wczorajsze komentarze podczas meczu to ośmiałem się niesamowicie, ale rozumiem emocje, złość, radość, dlatego trzeba olać to wszystko. Słuchajcie. Nie ważne jest kto jak grał, ile strat etc. To był rewanżowy pucharowy meczor z trudnym rywalem. 3 meczor z nimi to naprawdę jest ciężka sprawa. Daliśmy radę i trzeba się mega cieszyć! Jesteśmy Barceloną, więc każdy oczekuje zawsze pięknej gry, ale lepiej wygrać po tragicznym meczu niż przegrać po pięknym jak to było przeszłości. Np.: Taka Czelski albo nawet Biali to zachwycali się a u nas już sprzedaliby piłkarzy wrrr.. olać to i skupić na Atleti ;)
36
Haha, Mareczka wspomina o 2 żółtej kartce dla Suareza.. brechta. Ciekawe dlaczego nie wspomną o drugiej żółtej kartce dla "balencjagi", powinien wylecieć jak nic.
Cristiano znowu najdroższy? Znowu będzie szczęśliwy. WOW! Może zniosą mu zakaz wylotu do Maroka to już całkiem się rozpłynie.
3
Z mężczyznami? A dlaczego to Venus miałaby grać? Są inne tenisistki, które mają lepsze "warunki fizyczne" od niej i co? Ani jednego GS nie wygrały w życiu ;)
4
Haha, w ogóle sie nie zgadzam, w ogóle! Czyli ktoś kto ma taką masę jak Serena to ma gwarantowany sukces? Proszę Cię. Owszem, ma siłę, ale to nie jest jej wina ;) Potrafi to wykorzystać i już. Oglądasz czasami K1 albo jakieś inne sztuki walki? I co? Tutaj też masa ma znaczenie? Nie wydaje mi się. A jak u tenisistów? Niektórzy mają mega warunki fizyczne i co? Jakieś sukcesy?
2
Ok, dajmy na to, że po wziętym czasie dał im dobre wskazówki, znalazł sposób, widzi co jest nie tak i co? TO nie jest ważne jeżeli piłkarze nie potrafią tego wykorzystać. Czasami są takie dni, że jak nie idzie to nie idzie. Dyspozycja dnia zawodnika się wlicza i tyle.. Co jak co, ale w tym meczu do Bieglera nie mam żadnych zastrzeżeń. Pozdro.
3
Aga przegrała i trudno może kiedyś przyjdzie na nią czas. Trzeba jednak przyznać, że Serena to jest wielka mistrzyni. Drugiej takiej nie będzie, coś niepowtarzalnego. Życzę jej aby wygrała kolejny GS ;)
18
Haha, tak jasne.. Wygraliśmy z Francją to tylko zasługa zawodników i Szmala, nie? Blamaż z Chorwacją to wina Bieglera? Na kogoś trzeba zrzucić winę. Co jak co, ale to tylko i wyłącznie wina piłkarzy! Radwańska też przegrała przez trenera? haha
1
Co nas to interesuje? Ney to nasz zawodnik i tyle. Jak masz zamiar bronić i porównywać go do Ceerki to wio!
2
no to coooooooooooooo??? Komisja będzie bacznie przyglądała się na wyczyny Ronaldy. Super. Myślą, że teraz będzie kogoś kopał? Poczeka aż sytuacja ochłonie i znowu zacznie częstować rywali "lołkikami". Poza tym po takiej rewelacji, że jednak on jest najdroższy to będzie HEPI! Hattrick się szukuje jak nic!