NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
Iker zapomniałeś o kimś... a gdzie Alvaro Arbeloła?
1
No trudno, tak bywa. Takie moje zdanie, możesz się wypowiedzieć na ten temat a nie piszesz o jakimś ochłonięciu. Spoko, cały czas jestem spokojny.
1
Jak nie masz własnego zdania tylko jakieś uwagi z dupy to nie udzielaj się. Moderacją, adminem nie jesteś.
1
Napinam muskuły a jak!
Nie zabronię mu grać. W jakimś nic nie znaczącym meczu. No tak. Jak robił to samo w meczu znaczącym to pisaliście tak samo. Bo nie gra i wieczne usprawiedliwianie. Ktoś, bo nie robi taki baboli i daje nam pewność dajecie na ławe. To jest mega irytujące. Zero szacunku.
7
To, co odwalił Mats to po prostu porażka. Jak ucichli jego wielcy obrońcy. Nic nie macie do powiedzenia? Wydaje mi się, że to wina Claudio Bravo, bo przez niego Mats nie grał grał regularnie. To nie ważne, bo mecz o pietruszkę. Jest młody, takie błędy mogą mu się przytrafić. Co nie?
To będzie zajebisty bramkarz, będzie miał genialne interwencje, będzie nie raz nas ratował, ale na 1000000% będzie popełniał właśnie takie błędy, przez które możemy nawet przegrać mecz. Tak już z nim jest. Podobnie było z VV.
Poproszę teraz tych wszystkich obrońców o podesłanie i wyliczenie błędów Claudio z ostatnich lat a te Matsa z przynajmniej 2 lat.
3
"Nasza gra opiera się na umiejętnościach indywidualnych"
hahahaha padłem!!!!!!!!!!! A Real jest drużynowy? ;)
1
Przy każdym artykule odnośnie bramkarzy jeśli go czytam to piszę to samo. To już jest mdłe tak jak dziękowanie redakcji za wczesny przegląd prasy albo krytykowanie za późny.
Zdziwić się mogę. LE zadecyduje. Płakać nie będę jeśli postawi na Matsa, to będzie jego dezycja, ale na litość boską ileż można o tym gadać i biadolić.
"Ludzie swoje zdanie wyrazaja i doceniajac w koncu Ter Stegena." --> w końcu. No tak, Bravo nie dał podstawy do zmiany i jego docenić nie trzeba, co? W nagrodę za pomoc w wygraniu LL posadzić na ławkę, bo Mats młodszy. Sorry, ale nie macie żadnych, ale to żadnych podstaw do posadzenia go na ławie.
1
Komentarz usunięty
27
A ja proponuję zablokowanie komentarzy pod każdym postem dotyczącym bramkarzy. Żal jest patrzeć na wasze wypociny. Non stop to samo. Mats potrzebuje minut, Bravo stary, Mats lepszy, z przyszłością. I sruuuu lajki lecą.
Na szczęście wasze zdanie jest gówno warte i na 1000000% LE postawi na Bravo. Nie ma w ogóle podstawy aby go zmienić. Wygrywamy trofea, nie zawodzi więc po co zmieniać? Układ jest idealny. Zresztą szkoda słów, bo kierujecie się tylko i wyłącznie sympatią.
Ogólnie to trzeba zamienić Iniestę, bo jest starty. Messi młodszy nie będzie. Trzeba go posadzić na ławce, bo Neymar się nie może rozwijać. Suarez gryzie. Munira za Suareza, bo się nie może rozwinąć. Suarez młodszy nie będzie. pfff
1
Masz rację trzeba się cieszyć kolejnymi pucharami ;) Bez spiny. Kibicujemy najlepszej drużynie w historii, nie inaczej!
Nie uważam, że Sevilla będzie bardziej utytułowana. Po prostu wiesz.. wygranie Pucharu zawsze to coś ;) A przegranie w walce o finał boli ;)
2 x Campeones. Pozdro
1
Nie rozpłacz się. Bawiąc się w niektórych - wskaż mi gdzie Cię obraziłem ;)
1
Wiesz co? Masz rację, wiadomo czasami napisze się jakąś głupotę. czy podczas meczu czy innej sytuacji i już obrońcy praw zwierząt się udzielają. Każą się przepraszać, czują się urażeni, OOOOMMMGGG. Kurdę, dziećmi jesteśmy, że obrażamy się i czujemy się urażeni i każemy przepraszać? Niektórzy zachowują się tak poważnie, że nie wiem.. pomylili chyba forum. Bezsensowna wymiana argumentów, cytowanie wiadomości, doszukiwanie się źle dobranych słów.
Co do Korbela to z nim fakt nie warto wdawać się w utarczki słowne. Wiecznie cytowane wiadomości i interpretacja każdego słowa. Podaj argumenty, słabe argumenty itp itd. Szkoda, bo gościo jest inteligentny i zamiast pisać jakieś fajne komentarze jak endless, komentejta, Don czy kilku innych userów to woli każdego pouczać i pokazywać błędy.
1
Jak ja Uwielbiam LE. Jest genialny. Jego emocje, zachowania na boisku, hehe, najlepsza była sytuacja jak Neymar był faulowany i domagał się czerwa ;p
2
Haha, dokładnie właśnie tak jest. I większość się dziwi czemu właśnie tak go nie lubimy albo jedziemy po nim. Ludzie.. Gościu nie ważne komu strzela. Tak jak mówisz nawet jakby było 10:0 a ostanią Ronaldo i tylko 1 strzelił to on dał puchar i tak jest. Na siłe chcą go robić bogiem którym nie jest.
2
Dokładnie.. ta brameczka jest nie do zapomnienia! Coś magicznego!
1
Wskaż mi gdzie porównałem Ligę Europy z Mistrzostwami Europy? Sorry, ale jeśli Ty też uważasz, że półfinał LM jest ważniejszy od samego pucharu Europy to nie mamy o czym gadać. Za rok każdy będzie miał w dupie to kto był półfinalistą, nawet nie będzie pamiętał kto. Zwycięzcę ligi Europy i o historycznym wyczynie Sevilli będą mówili wszyscy ;]
Taaaaak średniakami są Borussia, Liverpool, Sevilla.City i Roma to potęga nad potęgami!
2
Racja, ale 100% pewne jest, że Ceerka jest w 3.
1
Odpady z ligi mistrzów ;) WoW. Gratuluję kolegów, wielkich fachowców jak widzę. Gościu ośmieszasz się. Nie interesujesz się tym tworem, no szkoda. Obejrzyj sobie mecz Liverpool Borussia a potem Realu z City. Zobaczysz kto jak grał i kogo nazwać odpadem ;)
3
Mocno opaloną/spieczoną z sosem śmietankowym xD
1
PÓŁFINAŁ LM WAŻNIEJSZY NIŻ PUCHAR LE... człowieku.. 2 miejsce w ligdze ważniejsze niż puchar ligi???
Człowieku nie wiesz co piszesz. Żal czytać takie bzdury...
Mam pytanie? Co ważniejsze? Mistrzostwo Europy czy półfinał Mistrzostw Świata? Odpadnięcie z grupy LM czy półfnał ligi Europy??
28
Buahahahaha walczy o Złotą Piłkę. NIEEEEE MAAAAM PYTAŃ!
Real wygra Ronaldo nie strzeli - Ronaldo ZP
Real wygra Ronaldo Strzeli - Ronaldo ZP
Real przegra - Ronaldo ZP
Po kiego tak gadają skoro i tak mu będą dawali ZP. Żałosne to jest. Poza tym dla nich liczą się tylko gole skoro tak to ZP dla Suareza ;] Złoty But, Pichichi, LL, być może PK. Ronaldo być może LM i Król Strzelców.
1
Inaczej będzie smutny więc pewnie Zidane mu załatwi samolot.
2
To niech zostaną na ulicy a nie przychodzą na stadion.
2
Wow, nie e. Co to znaczy, fajne.
5
Szczerze to gdzieś mam tą ich politykę. Nara od stadionu. Katalończycy powinni bardziej skupić się na kibicowaniu. Mają najlepszą drużynę na świecie a bardziej ich słychać jeśli chodzi o manifestację niż kibicowanie. Pikniki.
6
Szkoda, że Liverpool nic nie ugrał, ale w tym meczu nie zasłużył na zwycięstwo. Brawo dla Sevilli! Teraz życzę im porażki w niedzielnym meczu. Starczy wam.
„Niech Real montuje swoje filmy, my dodajemy trofea do naszego Muzeum” -- cytat tygodnia ;]
1
Czekam na to kiedy WENGRZYN wspomnie Ceerke, nie ma meczu, w którym by go nie wspomniał, zdziwię się ;] CHyba żę już to zrobił ;)
Bravo Liverpool!
3
Z pewnością ciekawyszy niż finał z nurkiem i płaczkiem Cristiano. Mam nadzieję, że Atleti postawi taki autobus, że nawet go nie zarysują. Tyle.
14
Dokładnie, podpisuję sie pod tym. Zobaczcie ile taki charyzmatyczny trener wnosi, nawet się jemu kibicuje, hehe ;) Oby wygrał ;)
6
Polsat to najgorszy badziew. Same reklamy, oprawa graficzna, lektorzy to jedna wielka wieś.. mdłe i zacofane. O tych PPV nie wspomnę, bo rzygać się chce ;/