3

12 lat temu? mmm... byłem w planach rodziców.

21

Z tym kompleksem to się ogarnij. Dorosnąć nie chcę, wolę mieć te 10 lat całe życie. Pomyliłeś strony tak baj de łej. Fartem doszli i tyle.

12

Ehh.. no i oczywiście, Ceerek od razu bohater mistrzostw. Niech tylko zdobędzie MVP turnieju to juz całkiem padnę na zawał. Jakim kurde cudem taka Portugalia jest w finale? Zapewne jeszcze go wygrają, bo taki fart 12 lat temu już się zdarzył.

26

Cokolwiek by się nie gadało to Ronaldo jest największym farciarzem w tym roku. Masakra jak można mieć prostą drogę do finału LM oraz do półfinału ME... nie idzie mi tego pojąć. Ok, jakby to była jego zasługa to luz, ale go kurde jest czysty fart!!!!!

1

A jeszcze niedawno wielcy patrioci ;)

7

Sorki, ale co ma do tego, że jest tutaj dwa dni? Bardzo dobrze, że mówi co się nie podoba. Takie ma prawo ;) Tak samo jak działanie niektórych funkcji tutaj szwankuje to trzeba o tym pisać, nieprawdaż?

3

Do redakcji i do was pytanie moi drodzy. Też macie tak jak "lajkujecie" czyjś komentarz, że raz to pojawia się komunikat na środku "Już polecasz ten komentarz" - a w rzeczywistości dopiero zamierzałem ;] Przyznam, że to jest mega irytujące...

10

Brawo Bravo! Nawet jakby zdobył 50 takich pucharów to i tak dla społeczności fcbarca nadaje się na ławkę, bo Mats jest młodszy. Taka jest prawda.

1

Oglądałem finał. A Ty oglądałeś półfinał i ćwierćfinał? Zapewne nie. Angel był kontuzjowany i finał to był jego 1 mecz po urazie.

1

Di Maria? Lol.. tutaj popłynąłeś, bo to obok Leo najlepszy grajek Argentyny. Jedyny

3

Ehh.. i zobaczcie teraz na ilość komentarzy pod postem. Nasz podstawowy bramkarz zostaje uhonorowany i nikt się nie kwapi aby mu pogratulować czy cokolwiek. To jest śmieszne i niby każdy go tak lubi.. a my się niby czepiamy, bo nikt na niego nie jedzie i każdy go lubi.. Gadacie i piszcie o nim tylko kiedy jest porównywany do Matsa. Jakby to był post o kimś innym to byłyby dziesiątki komentarzy z gratulacjami i z uznaniem ;) Widać jak wielu ma tutaj kibiców i fanów. Wszyscy są murem za Matsem, bo jest młodszy.


Bravo CLAUDIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

22

WOW! Chyba sobie kupię jego koszulkę. Wielu piłkarzy pociesza się wzajemnie, wiele jest takich przypadków a jak zrobi to ta panienka to już wielka sprawa i wielki szacunek> Brakiem szacunku to się pochwalił na konferencji po meczu z Islandią. Burak i tyle i takim gestem jak teo wobec Lewego tego nie zmieni.

1

Ludzie, nie wierzę.... Co my wczoraj zagraliśmy? Radziłbym obejrzeć Ci spokojnie mecz jeszcze raz, bez dystraktorów, bez znajomych, piwka, cipsów.. tylko Ty i telewizor.. Zdanie może mieć każdy, ale to co piszesz to bzdury i tyle.

I tak niestety jest jeśli chodzi o Barcelonę - Real, Messiego - Cerekwicką. Ludzie czasami oglądają mecz i są tacy ślepi że nie wiem.. i potem takie teorie jaki to boski jest Ceerek i jaki to słaby mecz zagrał Leo. Niektórzy czasami nie obejrzą meczu tylko skróty i na tej podstawie tworzą własne zdanie. Zal.

1

Hahaha, muszą gdzieś szukać dla niego pozytywów, niestety takich nie było: mogę mu pokazać to .I.

4

Mop i Pepisko.

Poza tym tak to jest z tymi karnymi. Ronaldo w LM strzelał jako ostatni - bohater!!! Teraz strzelał 1 też bohater, bo ustawił karne i dał pewność!!

55

Księżniczka Portugalii cieszyła się jakby wygrała mistrzostwo. Słaba ta jego mentalność. Wielki z niego kapitan, który się tak cieszył aż musiał w dupę zaglądać koledze podczas karnych. Fart, fart, fart, fart!!!!!!!!!

5 remisów i półfinał. Nawet Albania wygrała 1 meczor a te dewizówki portugalskie jadą na farcie.

25

1

Barbie haha , no zapewne powie, że nic nie osiągną na tym Ełro xD

3

No to co.. czas wznowić konkurs. Jak dzisiaj wygramy, nie ważne jak to komuś kto po meczu pierwszy się do mnie odezwie wyślę pamiątkę Barcelony ;)

4

Obstawiam co najmniej 1 karny dla Portugalii ;] (stfu) - obym sie mylił ;]

1

Mmmm.. no to może sprzedajmy już Inieste, co? Za stary jest....

2

Gościu nie wiesz co piszesz... no tak z 33 latkiem nie wygramy, ale z 32,5 latkiem wygraliśmy ;) epickie...

4

No tak. Na jakieś 5 lat góra, ale jeżeli mamy dzieki temu wygrywać co roku puchary to biorę to w ciemno.

Chce go wypchnąć, nieźle.

6

Dlaczego wstydzić? To w takim razie po co publikować prasę albo jakiekolwiek informacje odnośnie transferów? Ludzie. Nawet jak to głupie info czy wymyślone to jest powód do dyskusji a to poniekąd o to chodzi, czyż nie?

14

Nie odejdzie na pewno ;) Będzie numerem 1 jak w zeszłym sezonie, innej opcji nie ma a tym bardziej powodów do zmiany czy sprzedania ;]

2

Rozumiem. Dla jednego niepojęte, dla innych całkiem zrozumiałe. Każdy kibicuje komu chce, ale wspierać naszych trzeba i oby był półfinał ;)

2

Znam to uczcie, też od ukochanej taką niespodziankę dostałem ;p Widzisz super dziewczyna, wie co kochasz i jeszcze prezenciki takie robi ;) Na dodatek nowa koszulka, no panie, nie wiem jak się jej odpłacisz xD

2

I jeszcze jedno... skoro wszyscy mamy kibicować Polsce to i zapewne kibicować naszym rodakom, nie? Czyli tak: Bayern-Barcelona --> Za Bayernem, bo gra Lewy. Real - Barcelona? mmmm.. kłopot, ale tak jak pisałem. W Realu był Dudek to trzeba Realowi. To jest dokładnie to samo co z reprezentacją ;) Aaa i zanim powiesz to powiem Ci, że kibicuję Polakom ;) Każdy ma prawo do kibicowania komu chce..

1

Nic Cię nie łączy z Argentyną, Portugalią czy Kambodżą ok, to zrozumiałe. Z reprezentacją Polski łączy się kraj i język. Z tego też nic nie masz. Jak to większość pisała nie mam nic z tego, że kibicuje Barcelonie czy Argentynie. Kibicując Polsce też nic nie mam, ale owszem łączy nas kraj i język.

Bardzo, ale to bardzo tego nie rozumiecie. Tutaj chodzi o piłkę nożną, ludzie!!!! To, że ktoś sobie kibicuje innej reprezentacji i nawet jakby teraz znalazł się ktoś, kto kibicuje Portugalii to ma do tego prawo. Czy to jest coś złego? Nie jest. Woli oglądać ich piłkę i tyle. To co powiesz na temat ludzi, którzy nie interesują się piłką? Nic. Nie musi się interesować piłką i nie musi im kibicować. Proste jak drut. Znam mnóstwo takich osób. Chodzi o czysty futbol i tyle.

2

City interesuje się Claudio Bravo ponoć chce go Pep, mmm.. powiem krótko, wara od niego ;)

--> Daily Mail.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?